Reaktywacja testu

Ogólne dyskusje na temat Enneagramu
Wiadomość
Autor
Anij
Nowy użytkownik

Reaktywacja testu

#1 Post autor: Anij » sobota, 13 stycznia 2018, 23:09

Witam,
szukałem, ale nie znalazłem takowej informacji. Czy test zostanie ponownie reaktywowany? Wiem, że widnieje informacja, że miał być włączony po Nowym Roku, aczkolwiek dalej nie jest. Jeżeli prace nad nim trwają to czy znacie już przybliżoną datę uruchomienia?

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Enneatyp: Indywidualista

Re: Reaktywacja testu

#2 Post autor: chokureika » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:15

Anij pisze:Jeżeli prace nad nim trwają to czy znacie już przybliżoną datę uruchomienia?
Ciężko to określić, póki co zapraszamy tu: http://enneagram.pl/forum/viewforum.php?f=39
W tym dziale jest sporo testów, część z nich na pewno jest o wiele lepsza, niż ten ze strony głównej.
4.5 sx/sp IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

czarko
Enneatyp: Szef

#3 Post autor: czarko » wtorek, 13 sierpnia 2019, 12:03

No właśnie na żadnym innym nie ma takiej powtarzalności jak tutaj, a tym bardziej takiej dokładności. Dotąd wszyscy znajomi byli zgodni, że test tutaj na głównej był świetny i wszyscy już drugi rok czekamy na powrót. Inne testy zaś... Albo się główny pokrywa i skrzydła nie, albo główny jako skrzydło, a jako główny jakiś inny randomowy wskakuje i ciężko znaleźć faktycznie test, który byłby ta dobry jak ten. No i... Czemu w ogóle test jest wyłączony? Przecież działał. A jak się PHP wysypał to chociaż niech ktoś mi da kod to mam znajomych co by ogarnęli co się zepsuło i to naprawią. Nie mamy natomiast tych pytań, ani zasady liczenia :/

czarko
Enneatyp: Szef

#4 Post autor: czarko » wtorek, 13 sierpnia 2019, 12:07

Aaa, no i nawet opisy czasem są powalone i kompletnie sprzeczne ze sobą. Takie 8w7 raz jest w stanie dbać o swoich przyjaciół i podtrzymywać relacje między nimi, a na innej stronie wywalają, że manipuluje swoimi przyjaciółmi, żeby osiągać konkretne zyski xD

ODPOWIEDZ