Marzenia.

Ogólne dyskusje na temat Enneagramu
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#31 Post autor: Łukasz:) » wtorek, 22 lipca 2008, 19:15

Żeby te 3 laski to były gorące 7 a nie flegamtyczne 9.


4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

Awatar użytkownika
Vadi
Posty: 460
Rejestracja: środa, 16 lipca 2008, 21:20
Lokalizacja: Zambrów

#32 Post autor: Vadi » wtorek, 22 lipca 2008, 21:51

Łukasz:) pisze:
Marzy mi się, aby na forum Enneagramu zapanowała harmonia i niczym niezakłócony pokój. Very Happy
A mnie się marzy żeby tak się nigdy nie stało.
Czy to byłby dla Ciebie trywialny widok zobaczyć lwa jednającego się z jagnięciem albo wilka wymiotującego Kapturka?

A Pogrobowca kulturalnie zmilczę.

Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#33 Post autor: Łukasz:) » wtorek, 22 lipca 2008, 22:09

Czy to byłby dla Ciebie trywialny widok zobaczyć lwa jednającego się z jagnięciem albo wilka wymiotującego Kapturka?
trywialny <inaczej>" płaski, tani, pospolity, gminny, niewybredny, wulgarny, ordynarny;"<za słowniki9em wyrazów obcych pana Kopalińskiego>
chyba nie tego słowa chciałaś użyć ale wypowiedź zrozumiałem .Więc:

Nie!Wole widzieć jak kapturek piecze jagnie,ale nie zdąży go zjeść bo porwie ją krwiożerczy wilk.Wilk bezlitośnie skonsumuje kapturka ale nie bedzię cieszł się długo bo kilka minut po obiedzie umrze od ciosów poteżnego lwa..

Lud pragnie krwi i igrzysk jak mawiano w starożytnym Rzymie.

<to najbardziej artystyczno -metaforyczny post jaki napisałem co oznacza że niechybnie musze rzucić dragi>
4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

Awatar użytkownika
Vadi
Posty: 460
Rejestracja: środa, 16 lipca 2008, 21:20
Lokalizacja: Zambrów

#34 Post autor: Vadi » wtorek, 22 lipca 2008, 22:16

Ale właśnie wizja opisana przez Ciebie jest trywialna. Metaforycznie rzecz ujmując, to bardzo częsty tutaj widok. Tak więc jeżeli naprawdę poszukujesz nowych doznań i wrażeń, czymś oryginalnym (przeciwieństwo "pospolitości", "trywialności") byłoby zobaczyć lwa jednającego się z barankiem itd. :P

Słowo zostało jak najbardziej trafnie użyte. Nie wciskaj mi tu kitów. JA się NIE MYLĘ robaczku! :P :D

Ale mimo wszystko gratulacje najbardziej metaforycznego ze wszystkich posta. :shock:

Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#35 Post autor: Łukasz:) » wtorek, 22 lipca 2008, 22:52

Ale właśnie wizja opisana przez Ciebie jest trywialna.
Jak najbardziej tak.
Metaforycznie rzecz ujmując, to bardzo częsty tutaj widok
Nawet nie metaforycznie ujmując, tak.

Tak więc jeżeli naprawdę poszukujesz nowych doznań i wrażeń, czymś oryginalnym (przeciwieństwo "pospolitości", "trywialności") byłoby zobaczyć lwa jednającego się z barankiem itd. Razz

Tyle że mamy to na codizeń-sztuczne uśmiechy ,sztuczne przyjaźńie<nawet ja to rorbie>

W bluzgach kryje sie prawda

Jak to rzekł pewien skromny mędrzec<ja znaczy się>

Słowo zostało jak najbardziej trafnie użyte. Nie wciskaj mi tu kitów. JA się NIE MYLĘ robaczku! Razz Very Happy
Spotkałem juz tu jedną która się nie myli,a może ona się nie myje...nio nie ważne.

Ale mimo wszystko gratulacje najbardziej metaforycznego ze wszystkich posta. Shocked
dobra w temacie systemy polityczne w sumie walnąłem lepszego.
4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

ODPOWIEDZ