Witam na forum poświęconym enneagramowi.

Ogólne dyskusje na temat Enneagramu
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Tetragramaton
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 29 maja 2007, 12:09
Lokalizacja: Nigdziebądź

#46 Post autor: Tetragramaton » poniedziałek, 11 czerwca 2007, 16:39

Miło mi :D

Odnośnie bycia czwórką to anglojęzyczne testy chcą mi "wmówić", że żadna ze mnie czwórka, raczej trójka albo siódemka. Ostatnimi czasy chyba faktycznie za dużo się udzielam towarzysko :wink:

A DEATH NOTE nie tylko rządzi, ale i uzależnia (we wszystkich trzech postaciach).


Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat.

4w3/4/4w5

Awatar użytkownika
Kimondo
Posty: 1599
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 17:21
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Spaghettiland
Kontakt:

#47 Post autor: Kimondo » poniedziałek, 11 czerwca 2007, 16:49

Niestety jednej z tej postaci nie widziałem. Obydwu filmow... :(
Ani sukces, ani porażka nie są czymś, czego można doświadczyć z dnia na dzień. Porażkę powodują drobne decyzje, które
podejmujemy w ciągu długiego czasu: nie kończymy spraw, nie przystępujemy do działania, zbyt łatwo się poddajemy...
9w5 i INTJ

Awatar użytkownika
Tetragramaton
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 29 maja 2007, 12:09
Lokalizacja: Nigdziebądź

#48 Post autor: Tetragramaton » poniedziałek, 11 czerwca 2007, 17:13

A ja od filmów zacząłem. Bardzo różne od mangi i anime. I kończą się tak jak wiele osób by wolało (jak sądzę) żeby cała ta historia się skończyła.
Warto przypomnieć, że zostały już tylko trzy odcinki, a to nie jest temat do rozmowy, która nam się rodzi :wink:
Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat.

4w3/4/4w5

.pippi.
Posty: 59
Rejestracja: niedziela, 29 lipca 2007, 19:16

#49 Post autor: .pippi. » niedziela, 5 sierpnia 2007, 17:58

cześć czołem!!!!!! :mrgreen:

cześć i czołem, kluski z wegetariańskim rosołem. :]

(takim selerowo-lubczykowym z dużą ilością pieprzu)

Awatar użytkownika
Eteiris
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 23 sierpnia 2007, 20:26
Lokalizacja: nie wiem...?

#50 Post autor: Eteiris » czwartek, 23 sierpnia 2007, 20:42

Jako że jest to mój pierwszy post, chciałabym serdecznie przywitać się z wszystkimi użytkownikami. Mam nadzieję, że moja przygoda z tym forum będzie owocna :)

Odkrycie wyników, na jakie naprowadził mnie enneagram było dla mnie jak prawda objawiona z nieba :D Poza kilkoma procentami rozstroju wszystko, co napisane było o 4 i 4w5 jest najczystszą prawdą o mnie, dlatego strasznie zaintrygował mnie cały ten temat.

Kilka lat temu bawiłam się z numerologią itp., ale nic nie dało tak prawdziwych wyników jak ten właśnie test.

Przepraszam, że mój post jest tak, jak to się mówi, trochę "z dupy" :D Ale jakoś muszę zacząć a nie znam forum i jeszcze długa droga przede mną jeśli chodzi o przeczytanie tych wszystkich rzeczy ;)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Awatar użytkownika
melonka
Posty: 275
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 21:04
Lokalizacja: skądinąd

#51 Post autor: melonka » czwartek, 23 sierpnia 2007, 20:51

Witam, witam :) Mnie też zszokowała zgodność opisu ze mną i moim typem (5w4). Mam nadzieję, że szybko się tu zaaklimatyzujesz :D
You dress up for Armageddon, I dress up for summer!
Kan du talar svenska?

Awatar użytkownika
Eteiris
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 23 sierpnia 2007, 20:26
Lokalizacja: nie wiem...?

#52 Post autor: Eteiris » czwartek, 23 sierpnia 2007, 21:30

Dzięki za miłe powitanie :) Chciałabym tylko przeprosić, jeśli czasem będę powtarzać czyjeś dawne opinie i głosić swoje "wielkie mądrości", które inni znają już zapewne od dawna - ale nie jestem w stanie objąć rozumem wszystkich postów naraz :D Będę czytać tematy po kolei, więc w innych może być już dawno napisane to, z czym ja nagle wychodzę jak z wielką prawdą :D

Mam nadzieję, że będę grzeczna i nie będę sprawiać kłopotów ;)

Nefiv

#53 Post autor: Nefiv » piątek, 24 sierpnia 2007, 12:52

Rf_mortality pisze:Dzięki za miłe powitanie :) Chciałabym tylko przeprosić, jeśli czasem będę powtarzać czyjeś dawne opinie i głosić swoje "wielkie mądrości", które inni znają już zapewne od dawna - ale nie jestem w stanie objąć rozumem wszystkich postów naraz :D Będę czytać tematy po kolei, więc w innych może być już dawno napisane to, z czym ja nagle wychodzę jak z wielką prawdą :D

Mam nadzieję, że będę grzeczna i nie będę sprawiać kłopotów ;)
Po prostu nie pisz tylko czytaj :roll:

Awatar użytkownika
mariscos
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 20:52
Lokalizacja: Potatoland

#54 Post autor: mariscos » poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 21:19

Witam serdecznie, jak nie na prawdziwą 5 przystało :)
Generalnie jestem bardzo zaskoczona zgodnością opisu 5w4 z motywami moich działań, chociaż jesli chodzi o mnie, bardzo lubię ludzi, jeśli tylko nie czuje zagrożenia z ich strony, które najczęściej w mojej własnej główce się roi...

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Veriteti
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2007, 17:08
Lokalizacja: Wolf Lake
Kontakt:

#55 Post autor: Veriteti » piątek, 31 sierpnia 2007, 20:28

Jak na pierwszy post przystało, witam wszystkich użytkowników forum. Mam nadzieję, że jakoś się tu zaaklimatyzuję i będę często się wypowiadać, a nie tylko czytać posty innych (jak było do tej pory ^^").
5w4, sp/so/sx, INFj prawdopodobnie...
-----
"Under the surface trying to break through
Deciphering the codes in you
I need a compass, draw me a map
I'm on the top, I can't get back"

Awatar użytkownika
Katjah
Posty: 42
Rejestracja: niedziela, 2 września 2007, 13:35
Lokalizacja: Katowice/Kraków

#56 Post autor: Katjah » niedziela, 2 września 2007, 15:14

O, to tu chyba powinnam była napisać pierwszego posta. Tymczasem przywitałam się już w dwóch innych wątkach. ;) Nic to, heloł wszystkim! :)
3w2
I am what I am
And what I am is who I am
I know what I know
And all I know is that I fell
If only I could walk through walls
Then maybe I would tell who I was
Yet I am just a man still learning how to fall.

Awatar użytkownika
jagodzianka
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 2 września 2007, 17:08

#57 Post autor: jagodzianka » niedziela, 2 września 2007, 17:54

Ja również witam wszystkich.
Stosunkowo niedawno zapoznałam się z enneagramem, co jest o tyle dziwne, że uwielbiam wszelakie testy psychologiczne(no dobra, nie tylko psychologiczne :) ). Żaden z nich nie dał mi takiej szerokiej wiedzy na temat mojej osobowości jak enneagram. Z testu wynika, że jestem Piątka i po przeczytaniu opisu w zupełności się z tym zgadzam.
W każdym razie mam nadzieję, że zagrzeję tu miejsce na dłużej :P .
"Łatwo jest nawracać innych, lecz bardzo trudno nawrócić samego siebie." O.Wilde
5w4

Awatar użytkownika
Żywia
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 26 sierpnia 2007, 20:19

#58 Post autor: Żywia » poniedziałek, 3 września 2007, 22:55

Witam wszystkich. Na enneagram trafiłam przypadkiem parę dni temu, wiec dopiero raczkuję sobie na tym forum, ale z tego, co zdążyłam się zorientować, jest tu całkiem ciekawie... Może się zadomowię? :P
4w5
------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#59 Post autor: Rilla » wtorek, 4 września 2007, 21:44

A witam na pokładzie!!
Żywia pisze: Może się zadomowię? :P
Mam nadzieję, że tak i życzę tego. Nie pożałujesz, jeśli wejdziesz do naszej czwórkowej armii. Jejciu, ileż już nas jest?...
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
Dri
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 13:36
Lokalizacja: ja Cię w ogóle znam.?
Kontakt:

#60 Post autor: Dri » niedziela, 7 października 2007, 14:10

Jak wszyscy, to wszyscy...
A więc serdecznie witam moich 'przyjaciół' - enneagramowe Włóczęgi oraz oczywiście wszystkich innych.

Mam nadzieję, że będzie miło.
Btw. na innych forach zawsze używam koloru zielonego. Tutaj jest to zabronione. A więc czy mogę używać chociaż oliwkowego.?
"Jeśli Bóg stworzył nas takich, znaczy to, że tacy mamy być."
Qess.

ODPOWIEDZ