Jak 8 postrzegają i traktują innych?

Dyskusje na temat typu 8
Wiadomość
Autor
Zyfika
Enneatyp: Szef

Re: Co Was denerwuje w poszczególnych typach Enneagramu?

#16 Post autor: Zyfika » czwartek, 30 czerwca 2016, 15:54

Agon pisze:Pierdu pierdu, kolejne idealizowanie typu :roll: 6 takie tchórzliwe i słabe, a 8 tacy nadludzie

zaburzasz takimi postami odbiór ennea i typowanie się nowych, bo teraz każdy będzie się typował na 8
:D Agon to, że Ty masz jakiś problem z wytypowaniem siebie, nie znaczy, że inni też go mają :D

A tak poza tym to mocno wątpię, że masz skrzydło 8 i że masz cokolwiek wspólnego z ósemką :D Napisałabym dlaczego ale nie chcę Ci dowalać :D

Awatar użytkownika
Agon
Kontakt:

#17 Post autor: Agon » czwartek, 30 czerwca 2016, 15:57

Zyfika pisze:
Agon pisze:Pierdu pierdu, kolejne idealizowanie typu :roll: 6 takie tchórzliwe i słabe, a 8 tacy nadludzie

zaburzasz takimi postami odbiór ennea i typowanie się nowych, bo teraz każdy będzie się typował na 8
:D Agon to, że Ty masz jakiś problem z wytypowaniem siebie, nie znaczy, że inni też go mają :D

A tak poza tym to mocno wątpię, że masz skrzydło 8 i że masz cokolwiek wspólnego z ósemką :D Napisałabym dlaczego ale nie chcę Ci dowalać :D
Nie rozumiesz enneagramu to raz, a dwa że mnie nie znasz

I serio nie rozumiesz, że 9 to w rzeczywistości taka jakby odwrotność 8? A skrzydło mam i nie mam powodu by to tłumaczyć

Zyfika
Enneatyp: Szef

#18 Post autor: Zyfika » czwartek, 30 czerwca 2016, 16:02

Agon pisze:
Zyfika pisze:

Nie rozumiesz enneagramu to raz, a dwa że mnie nie znasz

I serio nie rozumiesz, że 9 to w rzeczywistości taka jakby odwrotność 8? A skrzydło mam i nie mam powodu by to tłumaczyć
Oszczędzę Cię bo jakbym napisała co o Tobie myślę to by mnie zablokowali :D Poza tym szkoda mi Cię i nie chcę dowalać słabszym. :D

Awatar użytkownika
Agon
Kontakt:

#19 Post autor: Agon » czwartek, 30 czerwca 2016, 16:04

Zyfika pisze:Oszczędzę Cię bo jakbym napisała co o Tobie myślę to by mnie zablokowali :D Poza tym szkoda mi Cię i nie chcę dowalać słabszym. :D
Tym zdaniem udowadniasz, że pisałaś ze mną tylko po to aby trollować, słabe

ODPOWIEDZ