Strona 1 z 1

Co atrakcyjnego widzą mężczyźni w kobietach 9?

: sobota, 22 września 2018, 15:21
autor: Wasp
Od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie co najbardziej pociąga mężczyzn w żeńskich Dziewiątkach, szczególnie 9w1. Temat chciałabym potraktować jako luźną rozmowę, nie jako wyrocznię, bo każdy może mieć inne doświadczenia. Poruszam tę sprawę z perspektywy żeńskiej Dziewiątki, która nie jest w pełni świadoma własnych cech atrakcyjnych dla płci przeciwnej. Nie chcę narzucać toru rozmowy, dlatego pozwólcie, że włączę się później.

Pozdrawiam!

Re: Co atrakcyjnego widzą mężczyźni w kobietach 9?

: sobota, 22 września 2018, 17:48
autor: Fi5heR
Ludzi w 9 pociąga przede wszystkim umiejętność rozumienia innych, bez oceniania. 9 przez swój talent dopasowywania się do otoczenia sprawiają, że inne typy mogą być w pełni sobą. Poza tym 9 to dobrzy towarzysze do rozmów, bo potrafią słuchać, a także umieją stworzyć atmosferę relaksu nawet w bardzo chaotycznych warunkach. A wszystkie te cechy, szczególnie u kobiet- opiekunek domowego ogniska, są bardzo pożądane, a za tym pociągające.

Re: Co atrakcyjnego widzą mężczyźni w kobietach 9?

: sobota, 15 grudnia 2018, 21:00
autor: Wasp
Fi5heR, dokładnie to o czym powiedziałeś przyciąga osoby szukające opiekunek ogniska domowego :)

Dodam jeszcze, że żeńskie dziewiątki są bardzo idealizowane przez innych, tym bardziej przez mężczyzn, szczególnie gdy nie jest to bliższa znajomość. Być może wiąże się to z pewną cechującą Dziewiątki "kobiecą urokliwością" i zdolnością do wczuwania się w rozmowę, tworzenia atmosfery wzajemnego zrozumienia, nawet gdy druga strona nie jest dla niej obiektem zainteresowania matrymonialnego.

Dziewiątkowa niedostępność, szczera wręcz zakrawająca o niechęć do kontynuowania pogłębiania relacji, ale taktowna również może być atrakcyjna dla płci przeciwnej.

Wydaje mi się, że często Dziewiątki są bardzo nieświadome sygnałów wysyłanych do drugiej osoby i tego jak bardzo wszystkie jej cechy mogą przyciągać innych siebie. Zgadzacie się ze mną?