Muza - linki do utworów i wideoklipów

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#211 Post autor: yusti » piątek, 26 czerwca 2009, 17:02

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 05:00 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

#212 Post autor: car II » piątek, 26 czerwca 2009, 19:18

do posłuchania nie jeden raz
rzeczywiście chyba powtarza ze 100 razy w trakcie piosenki ze pójdzie pod wiatr. takie podane wszystko na talerzu. Pójdę pod wiatr i będę czekał. Mało historii a dużo jęczenia (ładnym głosem)
Po to jest forum żeby sobie pogadać, powymieniać się poglądami poznać inne gusta :wink:
Wydaje mi się że Ty masz takie bardziej kobiece spojrzenie, ładny chłopczyk śpiewający ładnym głosikiem jak "m.Buble czy Cartel Cook " Dla mnie takie piździaki z nich, co jakby jednemu z drugim grzywkę obciąć to by się popłakał. Ty to samo pewnie sądzisz o kobietach których ja słucham...

Zależy od nastroju czy się lubię rozczulać nad sobą ale im rzadziej tym lepiej. Do rozczulania mam płytę Sinead O'Connor the best of np.
http://zaczarowany.wrzuta.pl/audio/4thX ... res_to_you

Postanowiłem po wczorajszej rozmowie z Ro trochę zbastować z robieniem czegoś "w imię siódemkowatości" itp, co nie znaczy ze mnie nie ciągnie w tamtą stronę ale nic na siłę. Niech siódemkowatośc sama się broni i rośnie a ja jedynkowatośc spróbuje spokojnie poznac i okiełznać

A'propos historii w piosence to to mi przyszło na myśl
http://bchmura.wrzuta.pl/audio/9hrYpl67 ... k_-_celina

Ja jestem bardziej łubudunu, Ok! :D
Muszę jeszcze wysłuchać Twoich propozycji kiedy będę miał melancholijny nastrój odpowiedni do nich.

W kategorii muzyka filmowa to jednak moim mistrzem jest Ennio Morricone, ale nie rozpoznaje go na słuch szacun! :D
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#213 Post autor: yusti » piątek, 26 czerwca 2009, 19:30

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 05:04 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

#214 Post autor: car II » wtorek, 4 sierpnia 2009, 18:56

Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Muza - linki do utworów i wideoklipów

#215 Post autor: car II » piątek, 6 marca 2020, 08:54

Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

ODPOWIEDZ