Jedynka w związkach

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#181 Post autor: phalcore » sobota, 24 lipca 2010, 19:58

No w sumie z tymi listami dobrze gadasz, w listach nie ma chwilowych przyplywow emocji jak to w czworkach bywa, ze mam ochote rozpie*rzyc wszystko co stworzylem :p
pomysle nawet nad tym powazniej.


to jak jedynki ze skrzydlem 2 kochają? ;p
ostatnio wpadlem na taki pomysl ze czworki lubia wszystko co delikatne i subtelne. :> przynajmniej ja tak mam, :)



ps. yusti daj mi jakis kontakt do Ciebie haha :D podszkolisz mnie ^^



yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#182 Post autor: yusti » czwartek, 29 lipca 2010, 16:29

.
Ostatnio zmieniony piątek, 15 października 2010, 20:54 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#183 Post autor: phalcore » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 07:14

No yusti. Oglądnąłem ten film i dzięki za polecenie.


Naprawdę świetny film. Aniston jest super. Zakochałem się, może nie tyle co w jej urodzie bo założę się, że gdyby 7w8 miała tę urodę w ogóle by mnie nie pociągała tylko w ten jedynkowy sposób w ogóle prowadzenia rozmowy i te oczka ach <3.


To jedynki są takie dawczynie całemu miastu? :o

Dzięki temu filmowi mam teraz mieszanie uczucia do jedynek i trochę krzywo patrzę na nie teraz, a nie ma co jestem w melancholii przez ten film, wczułem się w tego gościa 4 :D A melancholie jeszcze potęguje nieprzespana noc ech.


Generalnie świetny film! <3


Myślałem, że to czwórki tak potrafią ranić tylko i ósemki, ale żeby jedynki?... :( I się zawiodłem.



Ale mimo wszystko jedynki mnie pociągają cholernie. <3


@edit:
faktycznie ten mąż jakiś taki śmieszny haha :D już nie mówię o tym koledze jego, fajni kumple generalnie. :p
to z kim ona w końcu miała to dziecko? nie ogarniam, uczucia przesłoniły logike. :D

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#184 Post autor: yusti » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 15:27

.
Ostatnio zmieniony piątek, 15 października 2010, 21:06 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#185 Post autor: phalcore » czwartek, 5 sierpnia 2010, 19:22

Hmm, powoli mam wrazenie, ze przypisujesz jedynce siodemkowosc a dokladniej "Ma szczegolna trudnosc z utrzymaniem wiernosci malzenskiej". :D


zniecheca mnie to cholernie ; p

najgorsze, ze cos mi z ta 1w2 nie idzie, na poczatku fajnie pieknie a teraz jakby cos sie zmienilo, odsuwa sie ode mnie?

a ja jako czworka jak zwykle musze miec to poczucie ze jestem wazny haha :d to jest beznadziejne. jak do tej jedynki trafic?


a film ogladam po kilka razy, podoba mi sie ta jedyneczka, jedynki maja taki charakterystyczny jakby sposob mowienia i w ogole rozumienia i odbierania informacji i on sam w sobie jest pociagajcy jak cholera, to jest hipnoza. :D

Awatar użytkownika
herbacianka
Posty: 71
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 10:47
Lokalizacja: Z ciepłych krajów
Kontakt:

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#186 Post autor: herbacianka » piątek, 6 sierpnia 2010, 22:50

"najgorsze, ze cos mi z ta 1w2 nie idzie, na poczatku fajnie pieknie a teraz jakby cos sie zmienilo, odsuwa sie ode mnie?"

Musisz przetrwać ten trudny moment, też przez to przechodziłam:) Odsuwa się, ale nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że się odsuwa... Ma swoje obowiązki, nie myśli o Tobie 24 godziny na dobę... Nie jest czwórką;) Najlepiej zajmij się na ten czas muzyką, skomponuj dla niej jakiś kawałek, a jak już się uda spotkać, to zachwyć ją swoimi pomysłami.

Będzie dobrze, ale tak jak jedynka potrzebuje czasu dla siebie, Ty też musisz czasem usunąć się w swoją niszę, najlepiej twórz, to pozwoli na chwilę zapomnieć. Czwórki mają skłonności do bycia obsesyjnymi kochankami, ale mało który typ poza samymi czwórkami przejawia takie skłonności...

Ha, ha, i coś w tym jest, że czwórki interesują się takimi delikatnymi typami :) no mnie mój 1 w 2 po prostu zauroczył...

Powodzenia!



- 4 w 5 :) doskonale Cię rozumiem...
Nieważne, na co zasługujesz, ważne jest to, co wybierasz.

herbaciana 4 w 5 INFp

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#187 Post autor: phalcore » piątek, 6 sierpnia 2010, 23:48

no jedyneczki sa takie delikatne samym sposobem bycia, nie potrafie tego opisac ach <333 ;p


ale cos tu jest nie tak, ze ostatni raz tydzien temu rozmawialismy i nie bylo takiej magii jak na poczatku. nie wiem czemu ;p\\\


anyway dzieki za rady ;p

Awatar użytkownika
herbacianka
Posty: 71
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 10:47
Lokalizacja: Z ciepłych krajów
Kontakt:

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#188 Post autor: herbacianka » piątek, 6 sierpnia 2010, 23:59

8) Pewnie miała inny nastrój. W moich kontaktach z 1 w 2 też nie zawsze jest jednakowa magia. 1 w 2 trzeba kochać po prostu za to, że są :D

Swoją drogą, jakie to ciekawe, ja ze swoim 1 w 2 mam identyczne dylematy jak Ty ze swoją... Za to lubię enneagram. Pomaga mi zrozumieć zachowania innych, bo pewne sytuacje się powtarzają.
Nieważne, na co zasługujesz, ważne jest to, co wybierasz.

herbaciana 4 w 5 INFp

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#189 Post autor: phalcore » sobota, 7 sierpnia 2010, 03:19

Ba, enneagram mnie tak zmienił, że właśnie też potrafię zrozumieć niektórych ludzi łatwiej. :p


Ta moja jedyneczka jest trochę taką panikarą, chce żeby ciągle jej pokazywać jak ją kocham, czasami mnie to przytłacza jakbym był 9'tką, ale na kilka sekund, potem włączam "phalcore mode" i zasypuje ją romantycznością. :p

Jedynki są niesamowite, to jest chodzący cud na świecie. :D
szóstki są też fajne, ale zdecydowanie kocham jedynki te ze skrzydłem 2 <333


chciałbym stworzyć jakiś poważny związek z 1w2, ale coś ciężko... z tym rozkochaniem, bo potem myślę, że byłoby jej jak w niebie. ;p

Awatar użytkownika
herbacianka
Posty: 71
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 10:47
Lokalizacja: Z ciepłych krajów
Kontakt:

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#190 Post autor: herbacianka » sobota, 7 sierpnia 2010, 08:47

To trzeba przyznać, że 1 w 2 są bardzo wymagające 8) Więc nie wiem czy z tym niebem tak łatwo pójdzie :wink:
Nieważne, na co zasługujesz, ważne jest to, co wybierasz.

herbaciana 4 w 5 INFp

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#191 Post autor: phalcore » środa, 11 sierpnia 2010, 00:28

No i co z tego, ja się potrafię podporządkować i dla tej 1w2 chciałbym robić wszystko, żeby nam było jak najlepiej. :p


także nie widzę problemu.


tak na marginesie, jedynki pisać na priv :lol:


@edit:
No i straciłem kontakt z tą 1w2, nie ma czasu generalnie dla mnie, w ogóle nie piszemy, totalna olewka z jej strony a ja nie będę o nią zabiegał jak jakiś dureń.
Argumentuje sobie tym, że ja na początku nie byłem dla niej miły. To powodzenia życzę, oby wszystkie takie jedynki nie były. Na początku wszystko fajnie jak w niebie a potem ona wraca do swojego perfekcyjnego życia i zapomina o mnie, kupienie nowego auta jest dla niej ważniejsze i nie ma czasu się odezwać a rozmowa o nas to temat tabu. Głupi typ...

Awatar użytkownika
herbacianka
Posty: 71
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 10:47
Lokalizacja: Z ciepłych krajów
Kontakt:

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#192 Post autor: herbacianka » poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 21:15

tak jak piszesz, phalcore "rozmowa o nas to tabu". I tu mam pytanie do jedynek: jak sprowokować Was do rozmowy na temat związku? czy jest jakikolwiek sposób? :|
Nieważne, na co zasługujesz, ważne jest to, co wybierasz.

herbaciana 4 w 5 INFp

nutella
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 24 sierpnia 2010, 10:49

Re: Związek 1w2 z 2w1

#193 Post autor: nutella » wtorek, 24 sierpnia 2010, 13:14

Ja miałam taki związek - i jest tak cudowny, jak destrukcyjny.
Ale chyba zawsze będzie nas ciąneło do siebie.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#194 Post autor: yusti » wtorek, 24 sierpnia 2010, 16:13

.
Ostatnio zmieniony piątek, 15 października 2010, 21:19 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sagitari1159
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 25 sierpnia 2009, 13:17
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak 4w5 może rozkochac w sobie 1w2?

#195 Post autor: Sagitari1159 » czwartek, 26 sierpnia 2010, 00:13

To ja się z chęcią dołączę do tematu.
Poznałam jakiś czas temu nową grupkę znajomych, no i w śród nich jest właśnie taki 1w2.
Nie trudno się domyśleć, że zostało zaintrygowana jego osobą.
Dodam także, że jest to znajomość na "odległość", jednak spędzamy wszyscy razem bardzo dużo czasu.
I właśnie ja mam to samo pytanie co w temacie.
Też na początku próbowałam przebić się do niego przez intelekt i zdystansowane wypowiedzi, aczkolwiek
to na pewno nie jestem ja, no i wgl wydaje mi się to bezsensu.
Jakiekolwiek droczenie się i przedrzeźnianie chyba też nie zdaje testu, wydaje mi się, że jedynki można tym
jedynie zdenerwować.
Chciałabym być przed nim sobą, pokazać mu jak pięknie jest czuć i że nie musi skrywać się w swojej
skorupie.
Proszę o radę ze strony jedynek ^ ^
"No a robi się to tak... na to zawsze gotowi..."

4.5 Włóczęga

ODPOWIEDZ