Czego nie lubię w Jedynkach

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#121 Post autor: yusti » czwartek, 24 września 2009, 11:59

.
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 października 2010, 15:55 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#122 Post autor: Grin_land » czwartek, 24 września 2009, 16:28

Piotr pisze:
Yusti pisze:Jak jedynka nie zrobi, to leży odłogiem. taki byłby świat, gdyby nie my!
Mój tata tak ma i to mnie wkurza. Bo mi po prostu się często nie spieszy, a on myśli, że jak czegoś nie zrobię już teraz, to w ogóle tego nie zrobię.

I jeszcze wg mnie dosyć częste "domniemanie winy". 1 sobie coś ubzdura i zamiast dowiedzieć się jak sytuacja stoi, trzeba się przed nią tłumaczyć z jej podejrzeń. (Tu bym się dopatrywał związku z ESI i ich Ne PoLR-em).
Zastanawiam się czy moja Mama nie jest 1.

Ale gdyby nie ta jej cecha (ta pierwsza wymieniona) chyba kompletnie nie potrafiłabym się zmobilizować. Wpoiła we mnie mechanizm, który rzadko, ale jednak działa -"ZRÓB TO TERAZ!"
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#123 Post autor: car II » czwartek, 24 września 2009, 19:09

Na obronę jedynek: ja się muszę przed moim ojcem (8) tez tłumaczyć jakbym non stop coś złego robił.
Ale moja mama 1 też uwielbia mnie nękać przypominaniem co MUSZĘ zrobić, nawet jeśli właśnie zabieram się żeby to zrobić albo jest na to jeszcze dużo czasu. Właściwie jak mam swoje plany , to jej to wcale nie przeszkadza, ona zawsze wie lepiej co powinienem robić. :?
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

white_raven
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 3 lipca 2009, 19:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#124 Post autor: white_raven » sobota, 12 grudnia 2009, 14:56

jedynki sa nieznośne. Wiecznie tylko 'musze zrobić to czy tamto', ale nigdy nie usłyszałam od nich 'chce to zrobić, bo to mi sprawi przyjemność'. Znając perfekcjonistów, gdyby rodzice kazali by im rąbać drewno przez 10h/doba, to byliby szcześliwi, że sąidealnymi dziećmi.
4w5 lub 1w9 INFj

Kobieta.

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#125 Post autor: Revania » sobota, 12 grudnia 2009, 18:51

Jakby mi rodzice powiedzieli, że mam rąbać drewno 10h/doba, to bym im powiedziała, że mi się nie chce i niech sami rąbią, jeśli im na tym zależy, albo najzwyczajniej w świecie olała ich. Mama nawet cudem mnie do zmywania nie może zaciągnąć, bo nie znoszę tego robić.

Robię wiele rzeczy, które sprawiają mi przyjemność, więc o co chodzi? No i sprecyzuj słowo "nieznośne", bo nijak ma się do reszty twojej wypowiedzi.
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
OMG
Posty: 274
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 22:58

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#126 Post autor: OMG » wtorek, 5 stycznia 2010, 16:16

A ja nie lubię jedynek! Nie trawie was :D Zawsze twierdzicie, że macie rację. A jak jesteście pewni to mimo, że kogoś argumenty przemawiają logicznie to i tak go nie słuchacie.
Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni

KarolMXXXXXXXXXX
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 12 lutego 2011, 11:13

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#127 Post autor: KarolMXXXXXXXXXX » niedziela, 27 marca 2011, 19:28

Do wszystkich jedynek! Nie nawidzę was!(naważne, że się nie znamy. Obyśmy się nidgy nie poznali :evil: )

Nie znoszę w jedynkach:

- komentarzy typu "ale mogłeś zrobić to lepiej"
- tego, że nie przyjmują niczyich innych argumentów, prócz swoich :evil: (No i wiem... wg enneagramu ja niby też nie przymuję innych argumentów, ale tak mają tylko niezdrowe 8, ja akurat racjonalnie patrze i jestem otwarty na inne argumenty)
- tego braku pogody ducha i sztywniactwa, rozumiem, ja też, zachowuję powagę, ale wtedy KIEDY NAPRAWDĘ TRZEBA
- tego ciągłego kontrolowania
- niewidzenia w sobie nawet bardzo poważnych wad
- hipokryzji - dla przykładu: moj ojciec ma u znajomych etykietke milego, sympatycznego, pomocnego, ciepłego, a w domu, wśród rodziny jest okrutny,zimny,dwulicowy i na dodatek tego nie widzi
_____________
8w7

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#128 Post autor: car II » niedziela, 27 marca 2011, 21:29

Ty za to jesteś luzakiem rzucającym zawsze jedyne trafne argumenty, i doskonale rozpoznajesz momenty kiedy zachować powagę.
Swoje wady dostrzegasz z miejsca i je akceptujesz czy co tam...

Mów mi jeszcze o jedyna słuszna wyrocznio prawdy objawionej.
Dziesiąty typie bez wad i skazy.
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
logik
Posty: 20
Rejestracja: czwartek, 28 stycznia 2010, 14:15
Enneatyp: Lojalista

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#129 Post autor: logik » wtorek, 29 marca 2011, 19:16

Głupoty. Poznaj najpierw więcej niż jedną jedynkę, pomyśl potem jeszcze dwa razy, dopiero wydaj osąd. :)
6w7

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#130 Post autor: Kapar » środa, 30 marca 2011, 06:23

logik pisze:Głupoty. Poznaj najpierw więcej niż jedną jedynkę, pomyśl potem jeszcze dwa razy, dopiero wydaj osąd. :)
Dodalbym jeszcze, zeby Karol sie tyle nie pienil i nie zalewal swoja piana i agresja takich watkow.
Chlopak sie nie ma gdzie wyzyc
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Shirayo
Posty: 625
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 11:40
Enneatyp: Obserwator

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#131 Post autor: Shirayo » sobota, 4 czerwca 2011, 08:02

Nie czytałem całych 9 stron, ale wkurza mnie to, że one zawsze wiedzą lepiej. Nawet jak nie mają na coś dowodów, to jest tak, jak one uważają i kropka!

proszę uważaj na słowa /boogi

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#132 Post autor: boogi » sobota, 4 czerwca 2011, 17:31

Shirayo pisze:Nie czytałem całych 9 stron, ale wkurza mnie to, że one zawsze wiedzą lepiej. Nawet jak nie mają na coś dowodów, to jest tak, jak one uważają i kropka!
Nieprawda! Nie masz racji!
I nie śmiej się kłócić :twisted:
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Shirayo
Posty: 625
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 11:40
Enneatyp: Obserwator

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#133 Post autor: Shirayo » sobota, 4 czerwca 2011, 18:52

Miałem na myśli to, że one myślą, że wiedzą lepiej.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#134 Post autor: yusti » sobota, 4 czerwca 2011, 18:56

paradoks.
Wiedzieć lepiej niż Jedynki, które tylko myślą (i to mimo zablokowanego ośrodka Intelektu!), że wiedzą lepiej.
jak one śmią?! Piątce to robić?
buhaha
Co za konkurencja! I to taka "z jajem". Strach się bać.
buhahah
Spoiler:
Nie lubię w Jedynkach [tak tak, nie wolno offtopować <sili się na krytykę, by zadośćuczynić jakże omnipotencyjnym i wszystkonajlepiejwiedzącym ÓSmodom>], że są takie spolegliwe. Że za bardzo poddają się opiniom i grzecznie kulturalnie słuchają innych z zaciśniętymi ustami i pięściami zamiast od razu po prostu dowalić po mordzie i wyjść. :mrgreen: A ta cholera 1w9 to zamiast zbrukana walnąć w stół, odwraca się i pokornie zajmuje jakąś pożyteczną robotą! Widzieli jakie to głupie?
Nie lubię w Jedynkach ich nieumiejętności uargumentowania swojego stanowiska. Tak bardzo biedaki byli poniewierani, że całkowicie zaprzestali myślenia i pragnienia. Wyśmiewani, tłumili swoje emocje i tym samym nadali im zbyt wielką moc, mózg poszedł w odstawkę i za szybko stamtąd nie wróci.
Nie lubię w Jedynkach, że są takie do bólu przewidywalne i poukładane. Że są takie nieelastyczne, zatwardziałe, ubeckie. :wink:

Shirayo
Posty: 625
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 11:40
Enneatyp: Obserwator

Re: Czego nie lubię w Jedynkach

#135 Post autor: Shirayo » sobota, 4 czerwca 2011, 19:52

yusti pisze:Nie lubię w Jedynkach ich
nieumiejętności
uargumentowania swojego
stanowiska.
O!
Ooo!
Trafiła w sedno. Jedyneczki teraz szukają argumentów, aby temu zaprzeczyć xDDDD

ODPOWIEDZ