Relacje z innymi dwójkami

Dyskusje na temat typu 2
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

#16 Post autor: Aleksandrowa » czwartek, 21 maja 2009, 12:21

Nie narzekam na relacje z innymi 2. Wrecz przeciwnie, działając razem , można więcej. (m.in. pomóc:) ).


Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

Awatar użytkownika
Intan
Posty: 859
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2011, 19:02
Enneatyp: Dawca
Kontakt:

Re: Relacje z innymi dwójkami

#17 Post autor: Intan » czwartek, 2 stycznia 2014, 18:26

Jak dotąd w swoim otoczeniu rozpoznałam tylko trzy Dwójki. Jedną z nich jest znajoma z klasy w gimnazjum - nie pamiętam już, czy na podstawie obserwacji przychyliłam się do któregoś ze skrzydeł, ale zdecydowanie była ekstrawetryczką: wesołą, roześmianą, życzliwą i lgnącą do ludzi osobą, którą (prawie) wszyscy lubili. Zwracała uwagę nawet na tych trzymających się na uboczu - pamiętam, jak mnie raz próbowała czarować... :P Nigdy nie udało mi się do niej zbliżyć - nie próbowałam, bo nie miałyśmy wspólnych zainteresowań, zresztą obserwowałam ją uważnie i wady oraz zachowania godne przeciętnej Dwójki nie zachęcały mnie do szukania z nią kontaktu, choć z perspektywy czasu potrafię ocenić, że nawet mimo tego była pozytywną osobą. W jakiś sposób zazdrościłam jej sympatii, którą inni ją darzyli, pogody ducha oraz świetnej figury - bardzo zgrabna dziewczyna, mająca powodzenie. Kto by tak nie chciał? ;)

Kolejną Dwójką - najpewniej introwertyczną - jest chłopak, którego znam tylko z widzenia, ale za to już od szkoły podstawowej (wszędzie szliśmy do tych samych szkół). Zawsze spokojny, miły i ciepły - rozpoznałam go po spojrzeniu i łagodnym uśmiechu. Aktywnie udziela się w różnych akcjach charyratywnych - nie byłam zaskoczona, kiedy w gimnazjum wygrał jakiś konkurs związany właśnie z charyratywnymi działaniami. Myślę, że jest dość zdrową Dwójką.

Ostatnia z nich to moja dobra koleżanka z obecnej klasy. Niezwykła dziewczyna, i do tego jaka zdrowa! Pochodzi z rodziny inteligenckiej, z jej relacji wiem, że ojciec zawsze był dla niej bardzo surowy i wymagający, jeśli chodzi o wiedzę. N. ma niesamowity pociąg do nauki, uwielbia literaturę piękną i sztukę, jest aktywna charytatywnie. Maluje też obrazy, spełnia się więc artystycznie, i jest w tym całkiem niezła - kilka miesięcy temu była wystawa jej prac w jakiejś galerii. Wiem, że zastanawia się nad studiami w Genewie, a w przyszłości może wyjechać na misję do Afganistanu lub Afryki - przynajmniej takie miała plany. Osobiście mam jednak nadzieję, że pewnego dnia zostanie Ministrem Edukacji i ogarnie cały ten bajzel. Nie znam nikogo innego, kto nadawałby się na to stanowisko tak jak ona. :twisted: Poza tym jest też niezwykle poważna jak na swój wiek, choć potrafi też przesadzić w drugą stronę i stać się tak infantylna, jak 5-letnie dziecko. Niezwykle uprzejma i przyjacielska, zna połowę szkoły. UWIELBIA się przytulać. Liczę, że nawet po skończeniu liceum będziemy utrzymywać kontakt, bo jest niezwykle oryginalną osobą i jednocześnie jedną z niewielu, z którymi łączy mnie tyle rzeczy: zainteresowań, poglądów...
dwietrzecie
sx/so

EII-Fi | DCN{H}
Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

aleksandra0619
Posty: 80
Rejestracja: poniedziałek, 6 stycznia 2014, 22:25
Lokalizacja: Zabrze

Re: Relacje z innymi dwójkami

#18 Post autor: aleksandra0619 » sobota, 15 lutego 2014, 15:10

Ja niestety raczej nie znam żadnej dwójki, ale mam nadzieję, że kiedyś poznam, bardzo bym chciała :) wydaje mi się że pasowałoby mi towarzystwo innej dwójki :P

Awatar użytkownika
wodzu88
Posty: 129
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 15:01
Enneatyp: Dawca

Re: Relacje z innymi dwójkami

#19 Post autor: wodzu88 » niedziela, 16 lutego 2014, 12:21

dobre jest. Warto
Ponad wielkie cycki cenię wielkie serce <3
2 w 1

ODPOWIEDZ