Pytanie do dwójek - flirt?

Dyskusje na temat typu 2
Wiadomość
Autor
annakarenina
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 1 marca 2014, 16:34

Re: Pytanie do dwójek - flirt?

#16 Post autor: annakarenina » niedziela, 2 marca 2014, 13:02

wiesz no nie pytałam o porady miłosne. nie chce tutaj off topów robić, może sprecyzuje swoje pytanie .
jak dwójki podchodzą pod temat flirtu ? :) lubicie czy nie? macie dystans czy nie? jesteście raczej otwarci jak to wygląda?



Awatar użytkownika
TasiemiecSpoleczny
Posty: 232
Rejestracja: piątek, 2 sierpnia 2013, 11:30
Enneatyp: Lojalista

Re: Pytanie do dwójek - flirt?

#17 Post autor: TasiemiecSpoleczny » niedziela, 2 marca 2014, 13:19

2 z dystansem do ludzi? coś nowego.
5 lub 6. 6 szczególnie mogą się nagle zdystansować i ja tez tak robię, gdy potrzebuję.
Wynik testu: Omniwertyk
Inv pisze:Czy to znaczy, że jestem homo?

Awatar użytkownika
Intan
Posty: 859
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2011, 19:02
Enneatyp: Dawca
Kontakt:

Re: Pytanie do dwójek - flirt?

#18 Post autor: Intan » niedziela, 2 marca 2014, 15:28

Raczej nie flirtuję. Nie umiem. Czuję się w takich sytuacjach zbyt niepewnie, więc raczej ich unikam - wydaje mi się, że inni to wyczuwają i mają mnie za osobę dość aseksualną, a jeśli już ktoś próbuje, to albo udaję, że nie widzę tych prób, albo... naprawdę mi to umyka i orientuję się dopiero po czasie, że to chyba była próba flirtu. Nawet komplementy, niepowiedziane bezpośrednio, mogą zostać niezauważone. Pod tym względem jestem naprawdę beznadziejna. :lol: Nie da się ukryć, że nieco odbiegam od stereotypu Dwójki, której jedną z głównych cech jest pewność siebie i otwartość...

Wydaje mi się, że w razie czego postawiłabym na obraz niewiniątka, które nie do końca wie, co się dzieje. Tak zresztą pewnie bym się czuła, bo nigdy właściwie nie mam pewności, czy jest to, co widzę, czy tylko mi się wydaje, że to jest... :? No, ale to tylko ja. :wink:
dwietrzecie
sx/so

EII-Fi | DCN{H}
Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

Awatar użytkownika
wodzu88
Posty: 129
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 15:01
Enneatyp: Dawca

Re: Pytanie do dwójek - flirt?

#19 Post autor: wodzu88 » środa, 5 marca 2014, 21:27

A ja lubię i zawsze lubiłem flirtować. Chociaż mi to z 7 nie zawsze wychodziło na dobre. Ten ktoś chyba się zawiódł na siódemkowym odczuwaniu uczuć. Chociaż niewiadomo. Pewność siebie u 2? Nie wiem. Nie mam jej. Flirt jest metodą obronną na walkę z brakiem pewności. Próba budowania własnej wartości. Widzę że pewne rzeczy wewnątrz jednego typu są różne. To nie są cechy swoiste i dlatego tak jest.
Ponad wielkie cycki cenię wielkie serce <3
2 w 1

ODPOWIEDZ