Czym się zajmujecie? (tylko 2)

Wiadomość
Autor
Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

Czym się zajmujecie? (tylko 2)

#1 Post autor: Perwik » niedziela, 31 lipca 2011, 22:38

Czym się zajmujecie?

Proszę Was abyście odpowiedzieli tylko na pytanie czym się zajmujecie (bo musicie i bo chcecie), ewentualnie co chcecie robić w przyszłości -> jakie sfery życia Was interesują, co robicie, co będziecie robić, a także o czym myślicie.

Proszę Was, abyście nie pisali dlaczego ani po co robicie to co robicie.

Interesuje mnie tylko rejon waszego działania w świecie.

Przykład:

Jestem Perwik (chłopiec) w życiu zajmuję się szeroko pojętym rozwojem. Interesuje mnie w to jak człowiek się rozwija, dlaczego, po co, co mu siedzi w głowie, co robi i dlaczego to robi, jaką ma osobowość. A także co czuje i jak czuje. Często także analizuję dylematy moralne -> dlaczego ktoś/ja tak a nie inaczej postąpił.
Po za tym intensywnie pracuję nad poczuciem dobrego smaku, rozwijam swój gust a także szlifuję umiejętność wyrażania swoich emocji w ekspresji artystycznej po przez słowo/ruch/dźwięk, także w tym sektorze pracuję a właściwie raczkuję. (ważne jest to, że w tym sektorze chcę pracować zawodowo).
W mniejszym stopniu interesuje mnie rozwój fizyczny/sport (chociaż uwielbiam biegać, jeździć na rowerze i tańczyć).
Prawie nigdy nie zastanawiam się nad swoją sytuacją społeczną.
W dziedzinach technicznych oraz ekonomicznych wiem tyle ile muszę wiedzieć, żeby się całkowicie nie pogubić, chociaż nienawidzę biurokracji i staram się jej unikać.
Otoczenie/przyrodę traktuję jako przyjemny dodatek, lubię spacery nad morzem, czasem włóczę się po lesie.


Czyli jak widzicie pytanie jest CO MNIE Z GRUBSZA INTERESUJE



Proszę, aby wypowiadały się tylko osoby z tego podforum i to osoby, które są względnie pewne swojego typu. Zakładam ten temat na każdym podforum, więc proszę abyście odpowiadali „u siebie”. Jeśli odczuwacie bardzo silny wpływ skrzydła lub połączenie z konkretnym typem -> napiszcie o tym.
Możecie podać także swoją płeć, jeśli jest niepewna (nie znam użytkownika a nick nie wskazuje czy to chłopiec czy dziewczynka).



Po co ten temat? Chcę sprawdzić, czy jest jakaś zależność między typami enneagramu a tym czym się ludzie zajmują, gdzie pracują, w jakich sferach życia się rozwijają no i o czym myślą.



Awatar użytkownika
valerie
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 19:28
Enneatyp: Dawca

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 2)

#2 Post autor: valerie » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 13:18

Ogólnie, to zajmuję się wieloma rzeczami. Przede wszystkim chemią, którą zamierzam studiować, aby w przyszłości zostać nauczycielką. Dosyć dużo też pracuję nad swoją znajomością języka angielskiego. Poza tym, to piszę opowiadania, a nawet ostatnimi czasy coś dłuższego. Trochę rysuję. Trochę gram na konsoli. Szyję i przerabiam ubrania, trochę interesuję się modą. Ostatnio zaczęłam jeździć motorem.
2 sx/so
EIE
"W świecie szaleńców ludzie chorzy są zdrowymi." - Philip K. Dick

Awatar użytkownika
Intan
Posty: 859
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2011, 19:02
Enneatyp: Dawca
Kontakt:

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 2)

#3 Post autor: Intan » środa, 3 sierpnia 2011, 17:39

Co mnie z grubsza interesuje?
LUDZIE. ♥_♥ Są takimi ciekawymi istotami!
Chciałabym w przyszłości studiować psychologię i/lub (ale bardziej i) japonistykę, bo tym się interesuję. Lubię zwierzątka ♥ i chcę im pomagać, pełniąc wolontariat w schronisku, więc o nich także coś wiedzieć muszę, ale na razie moja wiedza ogranicza się tego, co zdołam zaobserwować u swoich własnych pupili (koty - więc do psów tego odnieść nie będę mogła, ale to szczegół. Potem się nadrobi.).
Lubię pisać opowiadania i jak najdzie mnie wena, robię to. Czyli dość często. I podobno dobrze mi to wychodzi, ale sama uważam, że muszę jeszcze podszkolić swój warsztat, styl, język...
Uwielbiam czytać i namiętnie pochłaniam książki z gatunku fantasy, tylko żeby nie było za dużo romansu, lubię mieć pole do popisu dla mojej wyobraźni. Lubię też uczyć się języków i dobrze mi to wychodzi (będę udawać skromniachę i nie powiem, że mam 6 z niemca i 5 z polskiego jako jedyna osoba w klasie, a co! n_n)
Innym takim moim zainteresowaniem, czy raczej - fascynacją - są... mniejszości seksualne. Głównie homoseksualiści. Bez specjalnego powodu - przyciąga mnie to, co inne, a więc i ciekawe.
Może za kilka lat będę zajmować się większą ilością rzeczy i bardziej na poważnie, na razie się w to wszystko tylko bawię. c:
dwietrzecie
sx/so

EII-Fi | DCN{H}
Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

ODPOWIEDZ