3 przesiadujące na Forum - dziwne? dlaczego?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#16 Post autor: Intryga » czwartek, 26 kwietnia 2007, 00:59

ivo7er pisze:Witam trójki!
Jestem tu całkiem nowa, 3w2 (choć poprzednim teście wyszło mi, ze jestem 1! - dziwne, co?) - i co, dobijemy do tej dziesiątki??? ;-)
No już coraz blizej do upragnionej liczby 10 Zdobywcow :lol:
To wcale nie jest dziwne, mnie bardzo często wychodzi 1w9, a nawet 5w4 :lol: zresztą 1 i 3 wcale sie aż tak nie różnią ;)


3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

ivo7er
Posty: 92
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 16:35
Lokalizacja: Śląskomałopolska

#17 Post autor: ivo7er » czwartek, 26 kwietnia 2007, 13:15

To skąd pewność że jednak jesteś 3 a nie 1w9???
"Lepiej spróbować, i potem żałować, niż żałować, że się nie spróbowało..."
1, 3 lub 3w4

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#18 Post autor: Intryga » czwartek, 26 kwietnia 2007, 13:27

ivo7er pisze:To skąd pewność że jednak jesteś 3 a nie 1w9???
No właśnie nie mam pewności ;) zresztą, jestem 1w9 tak samo jak 3w4 i 5w4, chyba poprostu składam się z trzech typów (nie mam pojęcia czy to wogole mozliwe...). Chociaż kiedyś czytałam, ze podobno każdy składa sie z 3 typów...
Jednakże Trójką jestem najbardziej (kiedys nawet gdy koleżanki mojej mamy zaciągneły ją do wróżki ta stwiedziła, iz "Pani córka jest typem Zdobywcy" :lol: )
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#19 Post autor: Miltado » czwartek, 26 kwietnia 2007, 13:36

Jest podobna do mnie i to wystarczy, ja jestem w 100% pewien że jestem 3, a skoro intryga zgadza się w większości w tym co piszę, to coś w tym musi być, no nie? :D
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#20 Post autor: Intryga » czwartek, 26 kwietnia 2007, 13:51

Miltado pisze:Jest podobna do mnie i to wystarczy, ja jestem w 100% pewien że jestem 3, a skoro intryga zgadza się w większości w tym co piszę, to coś w tym musi być, no nie? :D
A co jeżeli jednocześnie zgadzam sie w 100% z Tobą, z wypowiedziami Piątek też w 100%, a Jedynek tak w 50%?;)
Ale cokolwiek bym nie mówiła to i tak bede 3 najabrdziej :)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#21 Post autor: Miltado » czwartek, 26 kwietnia 2007, 14:06

Narobiliśmy już tyle tematów, że hej. Proponuję wykorzystać ten do swobodnych pogaduszek, bo przecież ogólnikowo mówiąc "3 przesiadujące na forum" się praktycznie skończył, więc może popiszemy tu na różne tematy, coś w stylu magla, ale bardziej 3, skoro mamy taki temat :D
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#22 Post autor: Intryga » czwartek, 26 kwietnia 2007, 14:23

Miltado pisze:Narobiliśmy już tyle tematów, że hej. Proponuję wykorzystać ten do swobodnych pogaduszek, bo przecież ogólnikowo mówiąc "3 przesiadujące na forum" się praktycznie skończył, więc może popiszemy tu na różne tematy, coś w stylu magla, ale bardziej 3, skoro mamy taki temat :D
Taa, to by zredukowało te nasze OT ;) donry pomysł, taki prywatny Trójkowy magiel :D
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#23 Post autor: Miltado » piątek, 27 kwietnia 2007, 16:20

Wiecie, że odkryłem, iż moja siłą jest moja uniwersalność. Czy to tylko moja cecha czy 3 też tak mają? Jakoś zawsze radzę sobie z każdym zadaniem, czy to fizycznym, umysłowym, lub logicznym, po prostu musze się przyłożyć. Choć taka uniwersalność ma swoje wady, może stanowić jakiś 3 element charakteru, co o tym myślicie??
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#24 Post autor: Intryga » piątek, 27 kwietnia 2007, 21:13

Miltado pisze:Wiecie, że odkryłem, iż moja siłą jest moja uniwersalność. Czy to tylko moja cecha czy 3 też tak mają?


...Bo się potrafimy dopasować?;) nie wiem, tez jestem "uniwersalna" ale moze to tylko my jesteśmy inni a 3 ogolnie tak nie mają? ;p
Ale jakoś nigdy nie uważalam tego za moją siłe.
Miltado pisze:Jakoś zawsze radzę sobie z każdym zadaniem, czy to fizycznym, umysłowym, lub logicznym, po prostu musze się przyłożyć.
Ja też :D warunkiem jest to,że musi mi się chcieć ;)
Miltado pisze:Choć taka uniwersalność ma swoje wady, może stanowić jakiś 3 element charakteru, co o tym myślicie??
Ja tam nie widzę zadnych wad :D no moze tylko poza tym, że trudno sie pozniej ukierunkować na coś konkretnego...

PS Kupiłam dzisiaj "Niebiezpieczne związki" i od jutra, korzystając z wolnego czasu mam zamiar zacząć czytać ;)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#25 Post autor: Almodi » piątek, 27 kwietnia 2007, 22:38

Intryga pisze:
Miltado pisze:Wiecie, że odkryłem, iż moja siłą jest moja uniwersalność. Czy to tylko moja cecha czy 3 też tak mają?


...Bo się potrafimy dopasować?;) nie wiem, tez jestem "uniwersalna" ale moze to tylko my jesteśmy inni a 3 ogolnie tak nie mają? ;p
Ale jakoś nigdy nie uważalam tego za moją siłe.
Ja tak nie mam; nie potrafie tolerowac czegos co mnie drazni, tzn. nie potrafie nie reagowac na to. Nie potrafie pracowac w samotnosci, bo popadam w depresje, tak samo nie potrafie wykonywac rutynowych zadan, bo moja motywacja spada. Moze jestem bardziej elastyczny od osemek, ale na pewno do 'uniwersalnosci' mi daleko :)
Ja tam nie widzę zadnych wad Very Happy no moze tylko poza tym, że trudno sie pozniej ukierunkować na coś konkretnego...
Brak wad tez jest wada :) 'Idealnosc' jest nudna ;p

A 'wad' mamy bardzo duzo, tylko albo o nich nie mowimy, albo nie zdajemy sobie sprawy, ze je mamy.

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#26 Post autor: Miltado » piątek, 27 kwietnia 2007, 22:41

Łukasz pisze:
A 'wad' mamy bardzo duzo, tylko albo o nich nie mowimy, albo nie zdajemy sobie sprawy, ze je mamy.
Święte słowa, ale w gruncie rzeczy o tym nie mówimy, a przecież mamy tyle wad. Niektore są bardziej, a niektóre mniej widoczne. DO ideału się tu nigdy nie dojdzie.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#27 Post autor: Intryga » piątek, 27 kwietnia 2007, 23:01

Miltado pisze:
Łukasz pisze:
A 'wad' mamy bardzo duzo, tylko albo o nich nie mowimy, albo nie zdajemy sobie sprawy, ze je mamy.
Święte słowa, ale w gruncie rzeczy o tym nie mówimy, a przecież mamy tyle wad. Niektore są bardziej, a niektóre mniej widoczne. DO ideału się tu nigdy nie dojdzie.
Święte słowa, prawda :D jak dla mnie to najczęściej poprostu nie mowimy o naszych wadach, ja sie np. czuje pewniej gdy nie koncentruje sie na wadach. Lubie zdawać sobie sprawe z wad i czesto ich szukam, ale nigdy nie rozmawiam na ten temat.
Do idealu sie nigdy nie dojdzie, ale warto do niego dążyc ;)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#28 Post autor: Miltado » piątek, 27 kwietnia 2007, 23:06

Chyba bierzemy siebie zbyt na poważnie. To jest nasza główna wada.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#29 Post autor: Intryga » piątek, 27 kwietnia 2007, 23:11

Miltado pisze:Chyba bierzemy siebie zbyt na poważnie. To jest nasza główna wada.
Jedna z wielu, moja napewno (a myślałam, że to wina mojej Jedynkowatej częsci...)


W ramach tego naszego magla, nie chce zakładać kolejnego tematu ;)
Miltado pisze:Ponieważ moi starzy to dwie 1w9, siostra (cioteczna) z którą konkurowałem 1w2 He he dlatego jestem 3. Jakby nie patrzeć, jedynki idealizują, a potem tworzą taką 3 która jest świetna w każdej sytuacji, bo nakłada maski, 3 jest ideałem. Idealiści tworzą pusty ideal, który pod maską często nie ma niczego. Może coś w tym jest.
Boże, skąd ja to znam :roll: moja mama - 1w9, troche z 8, mój tata 5w6. Dziadkowie też 1w2/1w9, no porszę. Wszyscy naciskali mnie żebym była najlepszą uczennicą, a mnie sprawialo satysfakcję, gdy moglam się pochwalić świetnymi ocenami.
A największy wpływ miała moja mama. Pamiętam do dziś to wszystko doskonale, każde działanie, żeby zrobić ze mnie swój ideał.

Czy to nie jest głowna przyczyna powstania 3?
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#30 Post autor: Almodi » sobota, 28 kwietnia 2007, 10:09

Wydaje mi sie, ze tak. Mialem bardzo podobnie w domu, w okresie do okolo 12 lat. To jest swego rodzaju patologia tylko, ze mniej szkodliwa dlatego sie o niej nie mowi, ale po takim wychowaniu rodza sie ludzie, ktorzy maja zaburzenia samooceny i problemy z zyciem (od strony emocjonalnej).

ODPOWIEDZ