Sławne Czwórki

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lusylia
Posty: 383
Rejestracja: sobota, 14 października 2006, 06:05
Lokalizacja: chi town

#31 Post autor: lusylia » środa, 3 stycznia 2007, 22:48

Rozumiem, ze mozna miec watpliwosci z powodu jakichs niescislosci w nieznanych do konca faktach, ale czesto ludzie zyja w tak zwanym zaprzeczeniu i nie chca nawet wziac pod uwage ze jego idol mogl byc w tak zlym stanie ze chcial odejsc i tego dokonal. W ogole jakby Cobain nie byl slynny, to uznano by go za zdesperowanego cpajacego samobojce, bez nawet rozpatrywania innej mozliwosci tej smierci - bo tak sie dzieje z tymi setkami zabijajacych sie dziennie osob. Rzadko kiedy sa oni sprawdzani drugi raz - widzi sie to zwykle: ok, poprostu, ten ktos byl w dolku, nie chcial cierpiec i sie zabil. Poniewaz Cobain byl idolem ludzie zapragneli znalesc inne wytlumaczenie takiej smierci i trza bylo znalesc kogos do winienia za jego los. Czytaj: morderce. Tak to widze.
Nie znam wiekszosci szczegolow ani akt policyjnych czy medycznych, ale teoria ze Cobain sam sie zabil widzi mi sie o wiele bardziej logiczna

EDIT: Ok przeczytalam teraz wypowiedz NYCTEA i tu sie uklonil moj brak wiedzy. Dzieki za uscislenie. Kto jest podejrzwany o to zabojstwo? Zona?


1w9, INFJ/j, sx/sp/so (silny zwiazek z polaczeniami 7 i 4, oraz i8i6)
___
Oh laughing man
What have you won?
Don't tell me what cannot be done.

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#32 Post autor: aliszien » czwartek, 4 stycznia 2007, 09:59

Cobain miał kilka tygodni wcześniej nieudaną próbę samobójczą, więc pewnie i tak by mu się udało. Szczególnie, że żoneczka nie była z tych wspierających i oddanych, śmiem przypuszczać że bez niej by się wygrzebał (przyznaję, podkochiwałam się w nim i nienawidziłam Courtney).
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
akl
Posty: 113
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 15:09

#33 Post autor: akl » czwartek, 4 stycznia 2007, 14:09

Ja z kolei podziwiam Vincenta Van Gogha. Twórczy, indywidualsta z własnym stylem i technika, pełen rosterek i wątpliwości, zawód miłosny doprowadza go do alienacji i załamania. Bo którz nie zna bezuchego malarza takiej klasy xD
4w5 or 5w4 so/sx/sp
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
NoMatter
Posty: 1156
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 15:31
Lokalizacja: Polska

#34 Post autor: NoMatter » czwartek, 4 stycznia 2007, 21:12

Znalazłem przez przypadek.
Cate Blanchett, Orianna Fallachi, Gene Wilder, Claude Monet, Peggy Lee, Dusty Springfield, Petrarch, Dalida, Michael Stipe, Melissa Etheridge, Bjork, Sandy Denny, Paula Cole, Angelina Jolie, Alan Rickman, Sarah MacLachlan, Ally Sheedy, Alanis Morrisette, Dusty Springfield, Marilyn Manson, Gary Oldman, Allen Ginsburg, Frank McCourt, Mary Higgins Clark, Isabelle Allende

Awatar użytkownika
mmm
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 30 grudnia 2006, 15:44
Lokalizacja: wroclaw

#35 Post autor: mmm » piątek, 5 stycznia 2007, 20:06

aliszien pisze:(przyznaję, podkochiwałam się w nim i nienawidziłam Courtney).
hahaha ja go uwielbialam i nie moglam uwierzyc, ze taki wspanialy facet moze byc z taka glupia i brzydka baba, mialam ochote mu o tym powiedziec ;-)

a co myslicie o Kasce Nosowskiej?
chora 4w5
osiagajaca sukcesy zawodowe

Marek
VIP
VIP
Posty: 718
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2006, 21:59
Lokalizacja: nibylandia

#36 Post autor: Marek » piątek, 5 stycznia 2007, 21:34

mmm pisze: a co myslicie o Kasce Nosowskiej?
Wydaje się być skromna i miła. Nie wiem jaka jest naprawdę - nie znam jej, ale twórczość mi się podoba ;)

Awatar użytkownika
mmm
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 30 grudnia 2006, 15:44
Lokalizacja: wroclaw

#37 Post autor: mmm » piątek, 5 stycznia 2007, 21:59

:)
chodzilo mi o jej typ, bo jak slucham kilku jej plyt, to mam wrazenie ze to o mnie
chora 4w5
osiagajaca sukcesy zawodowe

Marek
VIP
VIP
Posty: 718
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2006, 21:59
Lokalizacja: nibylandia

#38 Post autor: Marek » piątek, 5 stycznia 2007, 22:08

W takim razie stawiam na 4w5 ;) Z samych wypowiedzi i tekstów można wywnioskować. Chyba...

Awatar użytkownika
lusylia
Posty: 383
Rejestracja: sobota, 14 października 2006, 06:05
Lokalizacja: chi town

#39 Post autor: lusylia » niedziela, 7 stycznia 2007, 04:15

Uwazam ze Nosowska jest so/sx/sp 9w8 z silna linia do 6. Moze tez byc 6. A jesli 6 to z oboma skrzydlami. INFP. Kocham ja bezgranicznie.

Tak samo jak nie zgadzam sie z niektorymi "Czworkami" znalezionymi przez NoMatter.
Melissa Etheridge? Baaardzo watpie. Jesli juz to 4 z mega skrzydlem 3. Ale wyglada na antyfobiczna 6.
Angelina Jolie wyglada na sx/sp/so 8w9. INTP. Bardzo dominujaca.
Bjork jest podobno sx5w4, z czym sie zgodze.
Isabelle Allende definitywnie 9.
1w9, INFJ/j, sx/sp/so (silny zwiazek z polaczeniami 7 i 4, oraz i8i6)
___
Oh laughing man
What have you won?
Don't tell me what cannot be done.

Awatar użytkownika
NoMatter
Posty: 1156
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 15:31
Lokalizacja: Polska

#40 Post autor: NoMatter » niedziela, 7 stycznia 2007, 13:13

Nazwiska skopiowałem z tej strony:
http://www.thechangeworks.com/monthly%2 ... month.html
"Ludzi g. obchodzi co chciałeś powiedzieć, obchodzi ich to, co usłyszeli."

Awatar użytkownika
goldspleen
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 14:20

#41 Post autor: goldspleen » niedziela, 7 stycznia 2007, 15:17

marylin manson - zanim nie przeczytałam jego autobiografii nie zgadzałam sie ze stwierdzeniem że jest 4w5, ale po lekturze uwazam ze tak własnie jest.
Fascynująca osobowość

4w5 z wpływem 8
"You know what? Drowning is horrific. Don't get me wrong but once you give in, you just let the water come into your lungs and there is a certain euphoria, I hear. I guess as a junkie, I thought maybe you'd appreciate that"

~tide me up~

Marek
VIP
VIP
Posty: 718
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2006, 21:59
Lokalizacja: nibylandia

#42 Post autor: Marek » niedziela, 7 stycznia 2007, 23:58

Lone wolf piłeś coś dziś? Chyba tematy pomyliłeś :)
marylin manson - zanim nie przeczytałam jego autobiografii nie zgadzałam sie ze stwierdzeniem że jest 4w5, ale po lekturze uwazam ze tak własnie jest.
Fascynująca osobowość

4w5 z wpływem 8
Po jednym przeczytanym wywiadzie wywnioskowałem, że jest 4w5....ha, ale skromny jestem 8)

Awatar użytkownika
ibidem
Posty: 119
Rejestracja: wtorek, 2 stycznia 2007, 12:57

#43 Post autor: ibidem » poniedziałek, 8 stycznia 2007, 13:17

Ano, intuicja to jest to :) Ja mam ok. 90% skutecznosci w rozpoznawaniu czworek, to wychodzi samo.

Awatar użytkownika
Dz1d3k
Posty: 33
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 20:56
Kontakt:

#44 Post autor: Dz1d3k » wtorek, 9 stycznia 2007, 18:44

A co sądzicie panowie o Johansie Wolfgangu Goethe ? Czy też gieniusz niemieckiej prozy (przypominam IQ - 210) również był czwórką ? Wiele jego stwierdzeń jak i po części przeszłość na to by wskazywały ale do końca pewności nigdy mieć nie mozna ? I znalazł ktoś może typ Da Vinciego ? W tym przypadku optowałbym jednak za piątką
My soul's leading by enneagram science's (Aristocratic)

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#45 Post autor: tzlm » wtorek, 9 stycznia 2007, 18:51

http://www.wagele.com/Famous.html
Proszę kochani *tubalny głos*

Leonardo da Vinci - Enneagram 7. Introvert (ISTP).

EDIT: Znalazłam też Goethego.
Bekende vijven: Newton, Charles Darwin, Frederich Nietsche, Karl Marx, Wolfgang von Goethe, Woody Allen,
Lenin, Russ Hudson.
Był piątką.

ODPOWIEDZ