Kolor ścian w pokoju

Wiadomość
Autor
pomarańczka
Posty: 98
Rejestracja: czwartek, 2 sierpnia 2007, 19:17

#31 Post autor: pomarańczka » poniedziałek, 24 września 2007, 17:18

...
Ostatnio zmieniony środa, 10 września 2008, 12:00 przez pomarańczka, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

#32 Post autor: Avin » poniedziałek, 24 września 2007, 19:17

ja mam sciany pomalowane odgornie na bialo, ale wolalabym miec jasnopomaranczowe-taki cieply pastel lub sloneczny kolor
Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#33 Post autor: Kivi » wtorek, 25 września 2007, 11:29

Ja mam pokój kolorowy:) Pomarańcz, biel, seledynowy i jedyny kolor który sama wybierałam- brąz -.-'
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
Far
Posty: 127
Rejestracja: czwartek, 2 sierpnia 2007, 18:34
Lokalizacja: Gdańsk

#34 Post autor: Far » wtorek, 25 września 2007, 12:22

Ja obecnie mam białe ściane ale będą za jakiś czas wymieniane okna i przy okazji zrobi się malowanie. Przypuszczam że wybiorę pomarańczowy ale nie ze względu na osobowość tylko do kolorystyki mebli w pokoju.
4w5

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#35 Post autor: Rilla » wtorek, 25 września 2007, 16:13

Kivi pisze:Ja mam pokój kolorowy:) Pomarańcz, biel, seledynowy i jedyny kolor który sama wybierałam- brąz -.-'
Jestem niezmiernie ciekawa jak to wygląda. I ten cały zestaw kolorów na jednej ścianie?
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#36 Post autor: Kivi » wtorek, 25 września 2007, 19:35

Niestety. Chciałam zrobić ściany w paski, ale moi apodyktyczni rodzice się nie zgodzili. Więc mam 2 ściany brązowe, 2 pomarańczowe, sufit biały, a meble seledynowe XD
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
Little Bang
Posty: 122
Rejestracja: poniedziałek, 23 lipca 2007, 14:39

#37 Post autor: Little Bang » wtorek, 25 września 2007, 21:18

Kivi pisze:Więc mam 2 ściany brązowe, 2 pomarańczowe, sufit biały, a meble seledynowe XD
:shock: Nie no ten brąz-pomarańcz, ok, pasuje do siebie (przynajmniej z nazwy), biały, jak to sufit, ujdzie. Ale seledynowy do tego?! Ja bym tam dostała pomerdania (-.-') zmysłów :wink:

A tak w ogóle, to skądżeś Ty wzięła seledynowe meble? :D
Wróciłam, kompletnie nieokreślona. 4w5? A w życiu!

Awatar użytkownika
psycho
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 25 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#38 Post autor: psycho » wtorek, 25 września 2007, 22:55

ja u siebie na ta chwile mam niebieskie sciany ale niedlugo beda 3 sciany zolte i jedna czarna :P
Gdy z kolejnych łez atak przychodzi złości
O ściane niszczysz pieści, miotasz sie w bezsilności
-4w5-

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#39 Post autor: Rilla » wtorek, 25 września 2007, 23:28

psycho pisze:ja u siebie na ta chwile mam niebieskie sciany ale niedlugo beda 3 sciany zolte i jedna czarna :P
Ciekawe połączenie. Na pewno nie pospolity pomysł. Żółć z czernią dobrze się komponuje. Ładnie by też było z intensywnie żółtymi ścianami i czarnymi meblami.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
psycho
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 25 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#40 Post autor: psycho » środa, 26 września 2007, 00:10

co do mebli to kolor juz dla mnie nie ma znaczenia ze wzgledu na to ze bedzie ich jak najmniej zeby moje mysli nie rozbijaly sie o nie :) ma byc pelna przestrzen pozwalajaca wyciszyc sie. no a jak wszyscy wiecie ciezko o wyciszenie niezdrowej czworeczce ;)
Gdy z kolejnych łez atak przychodzi złości
O ściane niszczysz pieści, miotasz sie w bezsilności
-4w5-

Nefiv

#41 Post autor: Nefiv » środa, 26 września 2007, 00:11

Avin pisze:ja mam sciany pomalowane odgornie na bialo, ale wolalabym miec jasnopomaranczowe-taki cieply pastel lub sloneczny kolor
jak będziesz mi prała, prasowała, gotowała, płaciła rachunki, to mogę Ciebie przyjąć do mojego pokoju - naprawdę warto! Jasnopomarańczowy na prezydenta!

niksonia
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:47

...

#42 Post autor: niksonia » środa, 26 września 2007, 20:25

ja mam pokój żółto- pomarańczowy, ale chciałabym mieć intensywnie czerwony, lub fioletowo (odcień śliwkowy) - brązowy(odcień czekoladowy), jesli chodzi o kolory ogólnie nie znoszę niebieskiego, nie lubię także nadmairu mebli i takich głupotek typu figurka, ramka na półce, wydaje mi się, że takie elementy zakłócają moja przestrzeń, lubię duże okana i biurko pod takim oknem, ale ostatnio doszłam do wnisoku, że małe okno to nic złego [sugestia wysunięta po umyciu kilku okien]
IV-w-V ENTPowate :)

Morgiana
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 18 maja 2007, 18:29
Lokalizacja: Odludzie.

#43 Post autor: Morgiana » środa, 26 września 2007, 23:15

Mam zielone ściany, ale nie ja wybrałam ten kolor i czuję się nieswojo w otoczeniu zieleni.

Chciałam pomalować na czarno, ale mama nie pozwala :P Więc będzie burdelowa czerwień. Albo jakiś ciemny, przytłaczający fiolet.
cztery? cztery.

araignee
Posty: 5
Rejestracja: środa, 19 września 2007, 21:58

#44 Post autor: araignee » czwartek, 27 września 2007, 15:56

Ja mam trzy ścainy kremowe a jedna fioletową.I kocham mój pokój :)
4w5, INFP

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#45 Post autor: Kivi » piątek, 28 września 2007, 23:17

Little Bang pisze:
Kivi pisze:Więc mam 2 ściany brązowe, 2 pomarańczowe, sufit biały, a meble seledynowe XD
:shock: Nie no ten brąz-pomarańcz, ok, pasuje do siebie (przynajmniej z nazwy), biały, jak to sufit, ujdzie. Ale seledynowy do tego?! Ja bym tam dostała pomerdania (-.-') zmysłów :wink:

A tak w ogóle, to skądżeś Ty wzięła seledynowe meble? :D
No jakoś to funkcjonuje, jak na razie żyję, a moje zmysły już są na tyle pomerdane że kolor ścian jest raczej bez znaczenia;p
A meble? niiie wiem, stare są. Wcześniej miałam cały seledynowy pokój, to dlatego;p
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

ODPOWIEDZ