Patrzę w lustro i?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#31 Post autor: Kivi » czwartek, 4 października 2007, 18:43

Swoje ciało- uwielbiam:P
Jako dziecko byłam strasznie anorektyczna i miałam z tego powodu ogromne kompleksy, ale teraz... hmmm.... powiedzmy, że lubię swoje odbicie i ciężko się dziwić:P
Natomiast swojej twarzy nie lubię. Jest jakaś taka dziecinna i w ogóle dziwaczna. Zbyt duże czoło, a cała raszta malutka:P No może prócz oczu. I troche problemy z cerą.
Ale czasem siebie lubię w pełni- jak jest dobre światło(czyli półmrokXD):P


"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
Emka
Posty: 185
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:19
Lokalizacja: Polska

#32 Post autor: Emka » czwartek, 4 października 2007, 21:26

Duże czoło i oczy, reszta drobna...czytalam, że kobiety o takiej urodzie budzą baaardzo pozytywne rekacje u mężczyzn. Opiekuńcze i nie tylko.

...A ja dowiedziałam się ostatnio od dwóch osób, że moje spojrzenie (gdy jestem w neutralnym nastroju) sugeruje, iż kpię i drwię z ludzi. :?
Dlatego ostatnio latam wyszczerzona od ucha do ucha, mimo aparatu.
Lustro ostatnio nie jest dla mnie nieprzychylne. To znaczy ja sama dla siebie nie jestem. :)

Awatar użytkownika
ruzia
Posty: 12
Rejestracja: środa, 26 września 2007, 00:56

#33 Post autor: ruzia » czwartek, 11 października 2007, 16:39

a ja ostatnio nie słyszę na swój temat pozytywnych opinii chociaż wydaje mi sie że nie wyglądam jeszcze aż tak źle :D ale to chyba dlatego że nie uśmiecham sie już tak często jak kiedyś... :?


koniecznie muszę to zmienić może wtedy usłyszę coś miłego :mrgreen:
ruzia 4w3:)

Awatar użytkownika
beperfect
Posty: 86
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 19:12
Lokalizacja: z mętnych otchłani deperesji

#34 Post autor: beperfect » czwartek, 11 października 2007, 19:30

Patrzę w lustro i nie wierzę, że taka twarz kryje w sobie to, co mam w głowie. Zupełnie to do siebie nie pasuje. Gdzieś już pisałam, że podobają mi się tęczówki. Moje uważam, za bardzo oryginalne.
lepiej mnie zabij
wyrzuć z pamięci
nie dawaj kolejnej szansy

co z tego, że Cie kocham? (4)

Awatar użytkownika
Kwiecia
Posty: 213
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 15:54
Lokalizacja: z Puszczy Kozienickiej

#35 Post autor: Kwiecia » czwartek, 11 października 2007, 20:08

Lubię się w lustrze. Czasem oglądam tylko swoją twarz i uśmiecham się sama do siebie, a czasem staję przed nim w całej okazałości, bez bluzki, i myślę, że jestem całkiem ładna. To dobre, podnosi na duchu. :)
4w5 :)

Almare
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 10 września 2007, 22:59
Kontakt:

#36 Post autor: Almare » wtorek, 16 października 2007, 22:56

Mam nawyk patrzenia w lustro przy każdej możliwej okazji. Prawie nigdy nie zadowala mnie to co widzę. Hum. Chyba patrzę, żeby wymóc na sobie postanowienie zrobienia czegoś z wyglądem.

Awatar użytkownika
ruzia
Posty: 12
Rejestracja: środa, 26 września 2007, 00:56

#37 Post autor: ruzia » środa, 31 października 2007, 20:14

zastanawiam się czy przyjemniej jest usłyszeć komplement od osoby, która widzi cię na co dzień i może zauważyć to, że raz wyglądasz lepiej a raz gorzej, czy też od kogoś kto widzi cię rzadko i nie może dostrzec codziennych
zmian w naszym wyglądzie

Co o tym myślicie? :D
ruzia 4w3:)

Awatar użytkownika
Emka
Posty: 185
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:19
Lokalizacja: Polska

#38 Post autor: Emka » czwartek, 1 listopada 2007, 15:49

od kogos kto widzi nas rzadko. (ale dość regularnie)
Ma w glowie nasz ogólny obraz,
a nie drobne skazy poniedziałku, rumieniec wtorkowy, czy środową bladość.
Wie jaki mamy koloryt, budowę, i tak dalej...najwazniejsze .

Awatar użytkownika
GARNIAK od GIERTYHA:)
Posty: 157
Rejestracja: czwartek, 18 października 2007, 18:12
Lokalizacja: a co cie to

#39 Post autor: GARNIAK od GIERTYHA:) » czwartek, 1 listopada 2007, 17:44

ja lubie na siebie patrzec w lustro-uwazam ze nawet przystojna jestem 8) 8) 8)
gorzej na fotach-tutak akurat sie sobie nie podobam :shock: :shock:
a jesli chodzi o cere to tez miałam kłopoty...i wiecie co jest najlepsze na jej poprawe??NIE JEDZCIE SŁODYCZY!!! (to mój nałóg) ale jak je odstawiłam 99% poprawy...szczegulnie jesli chodzi o trądzik...ale trzeba
kurna mać

paszport

Awatar użytkownika
GARNIAK od GIERTYHA:)
Posty: 157
Rejestracja: czwartek, 18 października 2007, 18:12
Lokalizacja: a co cie to

#40 Post autor: GARNIAK od GIERTYHA:) » czwartek, 1 listopada 2007, 18:09

ja lubie na siebie patrzec w lustro-uwazam ze nawet przystojna jestem 8) 8) 8)
gorzej na fotach-tutak akurat sie sobie nie podobam :shock: :shock:
a jesli chodzi o cere to tez miałam kłopoty...i wiecie co jest najlepsze na jej poprawe??NIE JEDZCIE SŁODYCZY!!! (to mój nałóg) ale jak je odstawiłam 99% poprawy...szczegulnie jesli chodzi o trądzik...ale trzeba odmuwic sobie wszystko-cipsy czekolady hrupki...i poskutkuje............a lustro uwielbiam...przyglodam ise tylko gdzie to jest mozliwe .;;;w witrynach oknach, i samochodach(kiedys mi sie zdarzylo ze zaczelam sie poprawiac przyglodajac sie w jakims samochodzie i do piero puzniej sie kapnelam ze ktos jest w srodku -- z lekka przypal , i od tamtej pory uwazam:))ale nadal sie przyglodam :D :D :D [[]]]POKOCHAĆ LUSTRA= POKOCHAĆ SIEBIE :o :D
kurna mać

paszport

Awatar użytkownika
Emka
Posty: 185
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 17:19
Lokalizacja: Polska

#41 Post autor: Emka » czwartek, 1 listopada 2007, 19:51

"nie jedzcie słodyczy"? to hasło wstrząsnęło całym moim jestestwem... :?
przecież. przeciez z czekoladzie jest magnez. galaretki w czekoladzie działają dobrze na paznokcie. a w babeczkach z owocami są...owoce. :P

pomarańczka
Posty: 98
Rejestracja: czwartek, 2 sierpnia 2007, 19:17

#42 Post autor: pomarańczka » czwartek, 1 listopada 2007, 22:55

...
Ostatnio zmieniony środa, 10 września 2008, 11:20 przez pomarańczka, łącznie zmieniany 1 raz.

escorpion
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 12:38

#43 Post autor: escorpion » poniedziałek, 5 listopada 2007, 19:53

usunięto
Ostatnio zmieniony środa, 27 maja 2009, 20:06 przez escorpion, łącznie zmieniany 1 raz.

Danriz
Posty: 77
Rejestracja: niedziela, 29 kwietnia 2007, 21:08
Lokalizacja: z mroku ;> (Cieszyn)

#44 Post autor: Danriz » sobota, 10 listopada 2007, 18:58

Co czuje gdy patrze w lustro??

Zalezy od dnia...czasem wrecz lubie cos tam w swoim wygladzie poprawic i mam wrazenie ze nie jest tak zle...
Ale zazwyczaj bardzo krytycznie patrze na swoj wyglad...jestem mocno szczuply (kurcze taki chodzacy patyk ^^),mam dlugie wlosy ale nie takie jakie zawsze chcialem miec (zawsze chcialem proste...a mam geste i falowane xPP)...usmiech moze i w porzadku ale zeby jakos moglyby byc bielsze itp xP ale walic to ^^ w koncu liczy sie charakter hehe :D :D
<<<4w5>>>

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#45 Post autor: Matea » sobota, 10 listopada 2007, 19:22

Ja lubie oceniać ludzi po wyglądzie. Tzn zastanawiać sie jacy mogą być po pierwszym rzucie oka. I muszę Wam powiedzieć ,że reguły się sprawdza :P
Tylko teraz pozostaje pytanie. Czy to ,że wyglądamy tak nie inaczej jakoś świadczy o tym co mamy wśrodku ? Nie mam tu na myśli brzydoty jako wyznacznika "złych" albo "gorszych" osób ,wygóle nie chcę tego pojmować w kategoriach "dobre" i "złe" Mam tu na myśli jakieś szczegóły ,charakterystyczne elementy które wpadają w pamięć kiedy dłuższy czas zna się jakąś osobę. Sposób uśmiechania się ,mrużenia oczu ,SPOJRZENIA... Mi spojrzenie dużo mówi o człowieku ,nawet bardzo dużo. Poniekąd "oczy sa zwierciadłem duszy przez które uciekają myśli" Wiele rzeczy można wyczytać właśnie z oczu. Oczywiście to zależy w jakim stopniu nasze prawdziwe "ja" wylewa się poprzez nasze gesty ,spojrzenie ,coś co robimy mimowolnie nie zawsze zdając sobie z tego sprawę.
I musze powiedzieć ,że uwielbiam patrzeć komuś w oczy. Za każdym razem to jest dla mnie niesamowite doznanie ;)

p.s. Nie mam pojęcia czy to jak wyglądam odzwierciedla to jaka jestem. Zbytnio przyzwyczaiłam sie do swojego wyglądu ,żeby móc być obiektywną. Zresztą każdy nas postrzega inaczej ,każdy może widzieć w nas co innego w zależności od tego jak nas odbiera. Może dlatego też piękno nie jest uniwersalne. ^^
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

ODPOWIEDZ