Patrzę w lustro i?

Wiadomość
Autor
ambiwalentna
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 16 października 2007, 13:06
Lokalizacja: kurwin.

#46 Post autor: ambiwalentna » sobota, 10 listopada 2007, 19:46

w lustrze... hm. duze oczy. az nieproporcjonalne do reszty. brazowe. ponoc ciekawe. bo zawsze zwezone zrenice. [?.] bo trudno je okreslic. bo strasze nimi. kilka piegow. jeden dread. rudawe wlosy. lekko krecone. male usta. rumiane policzki. niska. nie za chuda. nie za gruba. zbyt male dlonie [15 cm .] . zbyt male stopy. pieprzyki. i blizny. duzo ich.
...czyli nic specjalnego bym sie tym zachwycala.
ba. coraz bardziej tego nie cierpie.


the piano has been drinking, not me!.

4w5.

Awatar użytkownika
wloczega
Posty: 301
Rejestracja: wtorek, 3 kwietnia 2007, 00:05
Enneatyp: Indywidualista

#47 Post autor: wloczega » sobota, 10 listopada 2007, 21:16

Narcyzem jestem :lol:
Nie ma co szukać sobie problemów, więc kompleksów na punkcie urody nie mam. Widać po twarzy, że wrażliwe, subtelne i miłe ze mnie dziewczę z diablikiem w oku :twisted: W ogóle bardzo jestem przywiązana do swojej powierzchowności, bo znajduję w niej pewien urok :P tylko włosy mam słabe i cienkie, fuj fuj fuj

Co do ogólnej refleksji na temat piękna - dla mnie do konglomerat wrażliwości, intelektu, głębi przeżyć, a wszystko to w oprawie regularnych rysów;)
Włóczyłem się - z rękoma w podartych kieszeniach,
W bluzie, co już nieziemską prawie była bluzą,
Szedłem pod niebiosami, wierny ci o Muzo !
Oh! la la! co za miłość widziałem w marzeniach !

fairy
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 16 października 2007, 20:03

#48 Post autor: fairy » sobota, 10 listopada 2007, 21:28

ambiwalentna pisze:w lustrze... hm. duze oczy. az nieproporcjonalne do reszty. brazowe. ponoc ciekawe. bo zawsze zwezone zrenice. [?.] bo trudno je okreslic. bo strasze nimi. kilka piegow. jeden dread. rudawe wlosy. lekko krecone. male usta. rumiane policzki. niska. nie za chuda. nie za gruba. zbyt male dlonie [15 cm .] . zbyt male stopy. pieprzyki. i blizny. duzo ich.
...czyli nic specjalnego bym sie tym zachwycala.
ba. coraz bardziej tego nie cierpie.
juz zazdrosze ci wygladu ;)
zdrowa jakaś tam czwórka

Szeherezada
Posty: 68
Rejestracja: piątek, 9 listopada 2007, 00:36

#49 Post autor: Szeherezada » niedziela, 11 listopada 2007, 02:03

...
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 kwietnia 2008, 19:43 przez Szeherezada, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#50 Post autor: Absynt » niedziela, 11 listopada 2007, 03:20

Ja nie przepadam za swoimi siniakami pod oczami, cere tez srednio lubie. Rysy mam delikatne, wiec mi to nawet pasuje, nos troche kulfonowaty, ale podobaja mi sie moje usta.

Zalezy od humoru - wtedy wygladam inaczej. To ciekawe. Na kwasie musze przyznac, ze za kazdym razem staralem sie nie patrzec w lustro, bo bywa to przerazajace ;p.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

ambiwalentna
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 16 października 2007, 13:06
Lokalizacja: kurwin.

#51 Post autor: ambiwalentna » niedziela, 11 listopada 2007, 17:24

fairy pisze:
ambiwalentna pisze:w lustrze... hm. duze oczy. az nieproporcjonalne do reszty. brazowe. ponoc ciekawe. bo zawsze zwezone zrenice. [?.] bo trudno je okreslic. bo strasze nimi. kilka piegow. jeden dread. rudawe wlosy. lekko krecone. male usta. rumiane policzki. niska. nie za chuda. nie za gruba. zbyt male dlonie [15 cm .] . zbyt male stopy. pieprzyki. i blizny. duzo ich.
...czyli nic specjalnego bym sie tym zachwycala.
ba. coraz bardziej tego nie cierpie.
juz zazdrosze ci wygladu ;)
oj wierz mi. nie masz czego. oryginaly sa niemodne. az szkoda.
the piano has been drinking, not me!.

4w5.

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#52 Post autor: impos animi » poniedziałek, 12 listopada 2007, 17:01

zbyt male dlonie [15 cm .]
Chyba nigdy nie znajdę fizycznie dojrzałego człowieka z mniejszymi dłońmi, niż moje - 14cm :roll:
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
neath
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 17:29
Lokalizacja: this way --->

#53 Post autor: neath » poniedziałek, 12 listopada 2007, 18:38

Patrzę na siebie w lustrze i... nic nie widzę... przynajmniej do chwili, gdy nie wpadnę na pomysł, żeby założyć okulary 8), chociaż czasami lepiej tego nie robić - zero stresu.
Co do dłoni - 18 [cm] - długie paluszki :wink:
And I saw as it was a sea of glass mingled with fire.

4w5 INFp

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#54 Post autor: Rilla » poniedziałek, 12 listopada 2007, 20:33

Temat zszedł na wymiary, widzę. Nie będę się wysilać, bo mnie wyręczono:
neath pisze:Co do dłoni - 18 [cm] - długie paluszki :wink:
Oj taak ^^ Długie i cieniutkie paluszki. Śmieją się ze mnie, że wyglądają jak u 'p...'- ale nie nie przepadam za tym porównaniem z przyczyn "fobicznych" :oops:
Poza tym jak na swój wzrost stopy mam dość małe, co jest bardzo wygodne- nie mam problemu z doborem butów.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
neath
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 17:29
Lokalizacja: this way --->

#55 Post autor: neath » poniedziałek, 12 listopada 2007, 21:12

Omawiając poszczególne części ciała :lol: ....
'Dość mały' rozmiar stopy nie gwarantuje powodzenia przy próbie dokonania zakupu, niestety. Stopy wąskie + tzw. 'połówki' są zwykle ignorowane przez 'standard produkcji' firm obuwniczych.
Tak jeszcze w nawiązaniu do 'lustrzanych przemyśleń'... Zawsze chciałam mieć proste, gładkie i długie włosy. Wyszło w 1/3 :-/
And I saw as it was a sea of glass mingled with fire.

4w5 INFp

inannah
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 17:35
Lokalizacja: stalowa wola

#56 Post autor: inannah » poniedziałek, 12 listopada 2007, 22:13

patrzę w lustro i widzę piekną, młodą kobietę, zadbaną, elegancką, taką, za którą mężczyźni odwracaja głowę idąc ulicą... (dziś pracy kilka osob powiedzało mi, że ładnie wyglądam, ktoś pochwalił moją cerę, ktoś inny zauważył nowe kozaczki, było to bardzo miłe, ponieważ chciałam dziś ślicznie wyglądać... wiedziałam, że w biurze będzie też, ktoś.... ale to już zupełnie inna historia.... )
wracając do wyglądu... ta piękna, silna, odnosząca sukcesy kobieta to tylko moje przebranie, maska, którą zakładam do walki ze złym światem...
patrze w głąb mojego umysłu i widzę małą dziewczynkę, siedzącą w kącie pokoju z kolanami podciągniętymi pod brodę... boję się...

Awatar użytkownika
Graham
Posty: 194
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 21:13
Lokalizacja: miejsce na oryginalną odpowiedź dotyczącą lokalizacji

#57 Post autor: Graham » poniedziałek, 12 listopada 2007, 23:23

Przesłodkie to co napisałaś :wink: Czy to tylko moja przypadłość, czy czwórki na takie słowa rozczulają się i mają ochotę zaopiekować się ich autorem?
Ja też sie boję.

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#58 Post autor: Absynt » wtorek, 13 listopada 2007, 02:13

No to chodzcie tu do tatusia :lol: :lol:.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Espilo
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 21:00

#59 Post autor: Espilo » wtorek, 13 listopada 2007, 21:35

Ja mam dziwne podejscie do siebie.Raz niemoge na siebie patrzeć,innym razem wydaje mi sie ze jest we mnie cos wyjatkowego i przygladam sie swojej twarzy z zaciekawieniem.Ktoś tu powiedzial ze chudzi sa dyskryminowani...coż...dochodza do tego krecone włosy,długie rzesy i juz wszyscy uzywaja zdrobnienia mojego imienia(nienawidze tego)zupelnie tak jakby nie traktowali mnie powaznie,jestem inny mam troche kobiece rysy,nie mam muskulatury tak jak moi koledzy i przez to czesto testuje sie przyczepność papierkow do moich włosow...ehh

Awatar użytkownika
Delein
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 11 października 2007, 14:05
Lokalizacja: z Wilczego Dołu
Kontakt:

#60 Post autor: Delein » wtorek, 13 listopada 2007, 22:49

Patrze i widze, ze schudlam...pewnie dlatego, ze od 2 tygodni jem jeden posilek dziennie...widze, ze wlosy stanowczo za wolno rosna. Widze niedotulone cialo, ktore potrzebuje ciepla, bo przez anemie jest wiecznie zimne. Widze coraz bardziej zarysowane miesnie, szczegolnie te na brzuchu...jakie to wspaniale, ze ktos wymyslil taekwondo. Widze 171 cm, 54 kg siebie, tej siebie, ktora niedawno byla dzieckiem, a ktora obija sie teraz od sciany do sciany, szukajac swojego miejsca w obcej przestrzeni, nabijajac sobie coraz wiecej siniakow. Widze pare blizn, ale to bylo kiedys. Mimo wszystko, mimo tych ton kompleksow, lubie to, co widze w lustrze...Bo tego nikt mi nie zabierze.
4w5 100% Pisces

I would rather be with trees, than in the middle of noisy streets...

ODPOWIEDZ