Virtualna ławka - mini Hyde Park

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#31 Post autor: aliszien » piątek, 16 listopada 2007, 09:35

Matea pisze:A ludzie mroku z Warszawyyyyy ? Są ? :D
I to spora gromadka :)

Sprawdzaj w tym dziale, czy jest info o kolejnym spotkaniu i wpadnij :)

http://enneagram.pl/forum/viewforum.php?f=15


4w5, INFj, sp/sx

Skorp
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 13:50

#32 Post autor: Skorp » sobota, 17 listopada 2007, 17:26

mleczak pisze:Problem z mitologią słowiańską (ogólnie wierzeniami) jest taki, że bardzo mało źródeł się zachowało do czasów dzisiejszych. Duża część w tym temacie to prywatne interpretacje, czy domysły. (Niestety)
No niestety taka prawda. Wiekszość to domysły, tak samo jak stworzenie swiata, ktore jest domysłem o bożku pływającym po wielkim oceanie lub walce Peruna z Welesem.
Ale (ktos juz o tym wspomnial) mnie bardziej interesuje religia skandynawska. A moi ulubieni przedstawiciele tej religi to Odyn, Tor oraz Loki (ktory zostal zbeszczeszczony przez film "Maska" :P)

Mimo wszystko jeszcze malo wiem :D
ZUO jest dobre! ZUO czynic trzeba! Kto czyni ZUO, pojdzie do nieba.

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#33 Post autor: Rilla » poniedziałek, 19 listopada 2007, 19:04

Dopiero teraz zauważyłam, że ucięło mi część zdania w napisanym wcześniej poście. Brakujący tekst zaznaczyłam:
Skorp pisze:Rilla wiec moze zaaranzujemy male spotkanko na miescie dla okolicznych... Lub jakis zlocik ^^
Hmmm... brzmi ciekawie, może i ktoś by przyszedł, ale na mnie nie liczcie ;) Przykro mi bardzo, ale moja nieśmiałość mi na to nie pozwala... no dobra, po prostu dobrze mi ze swoją anonimowością na tym forum
To takie sprostowanie. Bez tego moja wypowiedź nie jest w pełni właściwa.

A wracając do mitologii to szlag mnie trafia na myśl ile świątyń i inne ślady wierzeń naszych przodków "święci nawracacze" zrównali z ziemią. Omal nie dostałam padaczki, gdy dowiedziałam się, że ostatni ośrodek pogańskich Słowian, świątynię w Arkonie Duńczycy zniszczyli w 1168r. Jacy ludzie są...! :evil:
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#34 Post autor: Absynt » poniedziałek, 19 listopada 2007, 19:51

Ej ej ej ;p. Co Ty chcesz od Dunczykow?

Swoja droga oni strasznie pielegnuja swoja poganska tradycje.

W grudniu przyjezdzam do Polski, wiec jestem chetny na wszelakie audiencje ;p.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Yo
Posty: 269
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 18:32

Poznajmy się

#35 Post autor: Yo » wtorek, 4 grudnia 2007, 19:21

Myślę, że czwórki to osby o barwnej osobowści i dlatego moze mozna by opisac tu cos o sobie. Moze własnie przez to lepiej poznamy samego siebie, dowiemy się o poglądach innych ludzi, nam przecież bliskich, bo też czwórek.

Jestem 4w5 i jestem tu nowy. Mam 18 lat- witam was miło. Forum myślę, że ciekawe- chociaż psychologia człowieka to dużo szerszy dział niż enneagram. Moją pasją jest muzyka- gra na gitarze i to mi daje siłę. Czuję się samotny, bo nie znam ludzi podzielających moje poglądy i pasje. No, w jakims tam stopniu na pewno są tacy, co podzielają. Myślę, że jestem człowiekiem tego typu, który moze mieć tylko kilku przyjaciół, czyli najbliższa rodzina, partner życiowy( u mnie dziewczyna, której nie mam na razie- miałem jedną i niestety ...) i osoby które są najblizej mnie, które mnie wsparły. Ogólnie jestem towarzyski, gdy przebywam w grupie, jakbyście mnie widzieli, to wcale nei pomyśleli byście, że jestem introwertyczną 4w5. Rozmowę umiem poprwoadzić. Chociaż osobiście trudno mnie zobaczyć w jakimś towarzystiwe często, bo uważam, że moi koledzy gadają o pierdołach i głupotach, takze z tylko paroma osobami nieraz pożartuję, czy pogadam o muzyce lub filmie. Nie lubię pić, palić itd. bo to szkodzi i zostało tylko po to wymyślone, żeby na ludziach kasę zarabiać.

Ogólnie lubię Johnnego Depp'a za jego styl bycia. Reprezentuje w zasadzie jaki jestem i byłem przed tym, gdy sie o nim dowiedziałem( także nei jest to szał spowodowany piratam iz karaibów). Jestem ekscentryczny i robię to, na co mam ochotę, czesto uchodze za dziwaka. Lubie analizować sytuację i wyciagać wnioski. Lubię też nieraz dziwne sytuacje, gdy gadam ze "zwykłymi" ludzmi ( tacy z masskultury) i gdy sytuacja staje sienaprawdę dziwna. Np. święta i ja wiem, że składanie życzeń jest w szkole jest nieszczere. A mimo to patrzę się w oczy osobie i mówię, że życze jej........tego i tego. Albo zachodzić w rozmowę dużo za daleko ze "zwykłymi" ludmi niż się powinn, np. rozmowa z koleżankami a ja z nimi zaczynam flirtować, nawet z tymi, które mi się nei podobają. Co innego ludzie, z którymi choć troche sie mogę utożsamić albo ludzie, którzy są mi bliscy. Nimi się nie bawię, nie maiłbym sumienia.


Licze, że temat się rozwinie.

PS nie jestem psychicznie chory. Mogło to wyżej zabrzmieć trochę psychodelicznie, ale pewnie jestem podobny do was. Może różnie się tym, że wyrobiła się we mnie odwaga.

Awatar użytkownika
rafaq
Posty: 150
Rejestracja: sobota, 19 maja 2007, 18:14
Lokalizacja: z Oławy

#36 Post autor: rafaq » wtorek, 4 grudnia 2007, 19:31

Niestety będąc już jakiś czas na tym forum obawiam się że temat ten zmieni się w jedno wielkie wyzywanie i wyśmiewanie. Oczywiście mogę się mylić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Graham
Posty: 194
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 21:13
Lokalizacja: miejsce na oryginalną odpowiedź dotyczącą lokalizacji

#37 Post autor: Graham » wtorek, 4 grudnia 2007, 19:41

Witam psychodeliczny człowieku. Z tej strony masskultura i zwykli ludzie.
Lubię Johhnyego Deep'a ( :D ), masz takie dredy i bródkę jak on?

Yo
Posty: 269
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 18:32

#38 Post autor: Yo » wtorek, 4 grudnia 2007, 21:04

nie mam, powiedziałem, że go lubię za sposób bycia a nie za wygląd. Chociaż też ma niezły. Inny od reszty hollywood.

No i wy nei jesteście "zwykli". Jesteście 4 tak jak ja. :lol:

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#39 Post autor: Absynt » wtorek, 4 grudnia 2007, 22:03

E tam. Ja jestem bardzo zwykly ;].
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Graham
Posty: 194
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 21:13
Lokalizacja: miejsce na oryginalną odpowiedź dotyczącą lokalizacji

#40 Post autor: Graham » wtorek, 4 grudnia 2007, 22:27

Ja też...

Awatar użytkownika
rafaq
Posty: 150
Rejestracja: sobota, 19 maja 2007, 18:14
Lokalizacja: z Oławy

#41 Post autor: rafaq » środa, 5 grudnia 2007, 09:03

Ładną mamy pogodę nieprawdaż ?
Obrazek

Awatar użytkownika
nostalgia
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 01:51
Lokalizacja: z Atlantydy

#42 Post autor: nostalgia » środa, 5 grudnia 2007, 14:18

Uważam, ze yo zapoczatkowal cos sympatycznego, chlopak jest mlody i pelen entuzjazmu:) Ale jak mam strescic w kilku zdaniach zawilosc mojej szalonej glowy.Te wszystkie zakamarki, szczeliny,,pokoiki i slepe zaulki moich mysli??!!
Tez lubie Jonnego Deepa :) Jest genialnym aktorem,ciekawa osobowoscia i wogole mmmm, calkiem sexy.
Czytam,pisze, medytuje :D Zyje na skraju spoleczenstwa, nie pozwalajac soeba drygowac,ale tez zachowujac kontakt z "nimi".Pochodze z tzw.Dobrego Domu, o niezwykle chrzescijanskich wartosciach, wiec mieszczanstwo mnie mierzi najbardziej.
Chce bardzo miec psa, ale na razie nie mma warunkow....
No iwogole jestczasem nawet znosnie, a czasem nie wstaje pzrez kilka dni z lozka :(
4w5
(...)ale także to co, co pozostaje ukryte przed okiem i dotykiem, a ujawnia sie czasami(...)temu, kto umie uważnie słuchać uszami ducha i dotykać palcami myśli.

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#43 Post autor: Eruantalon » środa, 5 grudnia 2007, 16:39

Interesujacy temat, bede obserwowal ; >
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
aminokwasek
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

#44 Post autor: aminokwasek » czwartek, 6 grudnia 2007, 20:10

Chcesz mieć psa ? ;p Hm.. Jak już będziesz go miała, to po zasie powiesz co innego ;P

Dowiedziałam się od pewnego człowieka, że gdy jego córka chciała mieć psa, to musiała zaliczyć test 'wytrzymałości'... ;p Jedno z paru zadań to: wychodzenie z psem przez miesiąc 3x dziennie ;p

Sorx za taką zmianę tematu ;]
Tak ciężko być współczesnym człowiekiem... [4w5]

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#45 Post autor: Eruantalon » czwartek, 6 grudnia 2007, 20:45

Ale i tak lepiej miec psa, niz mlodszego brata, co swteidrzilem na drodze czysto empirycznych obserwacyj na osobie wlasnej.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

ODPOWIEDZ