Poszukiwania drugiej połówki...

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kajli
Posty: 31
Rejestracja: sobota, 18 kwietnia 2009, 17:09

#46 Post autor: kajli » niedziela, 19 kwietnia 2009, 18:01

Podobno kiedy sie najmocniej szuka, nie ma szans na znalezienie. PODOBNO, milosc przychodzi wtedy, kiedy jej nie oczekujemy.


"Somewhere out there is the man u're supposed to marry and if u dont get him 1st, someone else will. And then ull have to spend the rest of ur life thinkin, that someone else is married to ur husband."

4, czy tam 4w5.

Awatar użytkownika
pumpkin
Posty: 282
Rejestracja: środa, 8 listopada 2006, 13:37

#47 Post autor: pumpkin » niedziela, 19 kwietnia 2009, 18:37

a jeszcze słyszałam, że trzeba mocno chcieć, że jak się czegoś mozno pragnie, z całej siły, to cały wszechświat ci pomaga, bla bla bla
(to chyba P. Coelho napisał)

heh a w ogóle trudno dać sobie siana z marzeniami o miłości :p
a może coś w tym jest? żeby trochę odpuścić?
sama już nie wiem
4w5
"Nie, nie, nie prawda, że nie mamy nic prawdziwego
Jest, jest jak było przed wiekami piekło i niebo"

Awatar użytkownika
kajli
Posty: 31
Rejestracja: sobota, 18 kwietnia 2009, 17:09

#48 Post autor: kajli » niedziela, 19 kwietnia 2009, 22:43

hmm. a moze my sami nie wiemy czego chcemy.
ja przynajmniej nie wiem.
"Somewhere out there is the man u're supposed to marry and if u dont get him 1st, someone else will. And then ull have to spend the rest of ur life thinkin, that someone else is married to ur husband."

4, czy tam 4w5.

Awatar użytkownika
pumpkin
Posty: 282
Rejestracja: środa, 8 listopada 2006, 13:37

#49 Post autor: pumpkin » poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 20:47

wiesz co?
ja też nie wiem ; )


chociaż kłamię :p wiem, co chcę robić w życiu i jak się realizować.
ale jeżeli chodzi o miłość.. to marzenie jest wydaje mi się tak odelgłe jak marzenie o miliardach i pięknym zamku :p

kurdę, ,myślę o idealnej miłości.. ale jakby się zastanowić, to ja nie umiem tego ideału określić : |
4w5
"Nie, nie, nie prawda, że nie mamy nic prawdziwego
Jest, jest jak było przed wiekami piekło i niebo"

Awatar użytkownika
Maximus
Posty: 188
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 02:01
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#50 Post autor: Maximus » poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:16

Mi wystarczy ładna, miła, sympatyczna, atrakcyjna, wyrozumiała, cierpliwa, seksowna, zgrabna, opalona, inteligentna brunetka z płaskim brzuszkiem o podobnych zainteresowaniach do moich, lubiąca historię, zabytki, duchy, sztukę, zjawiska paranormalne, i takie tam :p .. i może wyglądać jak Tia Carrere albo Rani Mukherjee .. może mieć kolczyk w pępku ;P .. no i nie może być wybredna bo muszę się jej podobać .. w sumie sam wybredny jestem pod wzgledem wyglądu ale jakby spojrzeć to sporo dziewczyn jest, które mi się podobaja :P .. wiem, wiem.. mam małe wymagania.

Jest tu taka? :P
Sbigneus Petrus Thomas Alexander Maximus M.

4w5

Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami. Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

Awatar użytkownika
morbus
Posty: 801
Rejestracja: czwartek, 26 marca 2009, 13:25
Enneatyp: Obserwator

#51 Post autor: morbus » poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 23:07

pumpkin pisze: kurdę, ,myślę o idealnej miłości.. ale jakby się zastanowić, to ja nie umiem tego ideału określić : |
heh... mam ten sam problem.

Ludzie mi mówią jak to nie wyglądam jaki to mądry nie jestem. A gówno to znaczy bez tego elementu.
Mind.
a beautiful servant,
a dangerous master.

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#52 Post autor: chottomatte » poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 23:28

m0rbus pisze: Ludzie mi mówią jak to nie wyglądam jaki to mądry nie jestem. A gówno to znaczy bez tego elementu.
A wszystko dlatego, że popadłeś w skrajne samouwielbienie :shock:
"Jestem m0rbus - najmądrzejszy i najpiękniejszy w okolicy - kobiety - na kolana! ale już! - być może, którąś z was obdarzę przychylnym spojrzeniem"
Zamiast patrzeć w lustro - spójrz na innych ludzi. Świat jest pełen nie-m0rbusów.

PS: a jeśli naprawdę szukasz miłości, to: biseksualizm niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę :mrgreen: (W.A.)
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
morbus
Posty: 801
Rejestracja: czwartek, 26 marca 2009, 13:25
Enneatyp: Obserwator

#53 Post autor: morbus » poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 23:41

próżny narcyz ze mnie i co z tego. Patrzysz poprzez pryzmat stereotypów, gdyż nigdy tego nie okazuję będąc na randce z kobietą. Z facetami inaczej bo to dupki wiec trzeba być ostrym nie? :twisted: :twisted: :P
Mind.
a beautiful servant,
a dangerous master.

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#54 Post autor: chottomatte » wtorek, 21 kwietnia 2009, 00:00

m0rbus pisze:próżny narcyz ze mnie i co z tego. Patrzysz poprzez pryzmat stereotypów, gdyż nigdy tego nie okazuję będąc na randce z kobietą. Z facetami inaczej bo to dupki wiec trzeba być ostrym nie? :twisted: :twisted: :P
Miałam prawo do takiego myślenia, gdyż na forum wszem i wobec głosisz swój narcyzm - nie znam Cię z reala (albo z TESCO :mrgreen: ) - więc swój osąd wysnułam z Twoich postów. Skoro na randce tego nie okazujesz, to chwała Ci za to.
A niektórzy faceci są fajni - bez takich uogólnień proszę.
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
morbus
Posty: 801
Rejestracja: czwartek, 26 marca 2009, 13:25
Enneatyp: Obserwator

#55 Post autor: morbus » wtorek, 21 kwietnia 2009, 00:08

To mnie tylko dupki wyrywały :twisted:

Maski Maski Maski. Nigdy nie wiadomo której użyję.
"Wśród nieznajomych XXXx zachowują się szarmancko i taktownie, pokazują dobre maniery i wykształcenie. " :P

Czy tylko ja nie wymyślam co do wyglądu i innych pierdół? Jak się zakocham to się zakocham. Wystarczy że coś w niej widzę...
Mind.
a beautiful servant,
a dangerous master.

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#56 Post autor: chottomatte » wtorek, 21 kwietnia 2009, 00:31

m0rbus pisze:Maski Maski Maski. Nigdy nie wiadomo której użyję.
:P
A ja bym chciała byś użył maski "Zmienię sobie avatar na jakiś ładny, mały, w rozmiarze 2x2 cm, a tym samym umilę przeglądanie forum chottomatte."
8) 8) 8)

-Patryk, moja wiśnio. Czy wiesz? Zakochaj się!
-Ja?
-Ty!

* w miejsce "Patryk" wstaw "m0rbus" :P
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
kajli
Posty: 31
Rejestracja: sobota, 18 kwietnia 2009, 17:09

#57 Post autor: kajli » wtorek, 21 kwietnia 2009, 00:42

Maximus pisze:Mi wystarczy ładna, miła, sympatyczna, atrakcyjna, wyrozumiała, cierpliwa, seksowna, zgrabna, opalona, inteligentna brunetka z płaskim brzuszkiem o podobnych zainteresowaniach do moich, lubiąca historię, zabytki, duchy, sztukę, zjawiska paranormalne, i takie tam :p .. i może wyglądać jak Tia Carrere albo Rani Mukherjee .. może mieć kolczyk w pępku ;P .. no i nie może być wybredna bo muszę się jej podobać .. w sumie sam wybredny jestem pod wzgledem wyglądu ale jakby spojrzeć to sporo dziewczyn jest, które mi się podobaja :P .. wiem, wiem.. mam małe wymagania.

Jest tu taka? :P
dlaczego kazdy zawsze na 1 miejscu stawia urode?!
"Somewhere out there is the man u're supposed to marry and if u dont get him 1st, someone else will. And then ull have to spend the rest of ur life thinkin, that someone else is married to ur husband."

4, czy tam 4w5.

Awatar użytkownika
morbus
Posty: 801
Rejestracja: czwartek, 26 marca 2009, 13:25
Enneatyp: Obserwator

#58 Post autor: morbus » wtorek, 21 kwietnia 2009, 00:48

Czy tylko ja nie wymyślam co do wyglądu i innych pierdół? Jak się zakocham to się zakocham. Wystarczy że coś w niej widzę...


...

"Zwątpienie, zdrada, gorycz oraz ból pamięci bezpowrotnie minionych, szczęśliwych chwil zbyt silnie wpisane są w słowo „miłość”, by człek roztropny zechciał jej zawierzyć (...). "

A ja głupi nadal w nią wierzę ? Wiem że kiedyś znajdę panią Morbusową ;P

"W towarzystwie niezwykle zazdrosny o swoją drugą połowę, chociażby żona była parszywa jak zgniłe jajo, uważa ją za błogosławieństwo."
Mind.
a beautiful servant,
a dangerous master.

Awatar użytkownika
Maximus
Posty: 188
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 02:01
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#59 Post autor: Maximus » wtorek, 21 kwietnia 2009, 01:16

U mnie wszystko jest na pierwszym miejscu.. :P ale uroda urodzie nierówna... piękno to kwestia gustu.. nie jest ładne to co ładne tylko to co się komu podoba.. a de gustibus non disputantum est.
Sbigneus Petrus Thomas Alexander Maximus M.

4w5

Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami. Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

#60 Post autor: kama.zielona » wtorek, 21 kwietnia 2009, 01:21

Spójrzcie na to z innej strony- i tak wszystkie związki się rozpadną prędzej czy później :(
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

ODPOWIEDZ