Co zrobic? Problemy z dziewczyną

Wiadomość
Autor
Matris88
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2008, 19:20
Lokalizacja: Okolice stolicy

Co zrobic? Problemy z dziewczyną

#1 Post autor: Matris88 » sobota, 26 stycznia 2008, 21:32

Byłem a raczej jestem z dziewczyna od 15 miesięcy i ona jkais czas temu mnie zdradziła...wybaczylem jej to bo mimo tego (niby tylko pocałunek) a ja ją bardzo kocham i dlatego...no i ostatnio od dwoch tygodni zaczeliśmy sie kłócić i nie jest juz tak jak było wcześniej...i ona cos do niego czuje tak jak i on do niej...i sie spotykają codziennie nie dość, że w skzole to jeszcze i po niej...a jest taki probelm jeszcze, że na codzień sie nie widujemy...i co ja mam robic? :(
ona mnie nie kocha ale zależy jej na mnie a ja ją kocham i tego nie chce stracić tego co było i co mogłoby być między Nami pomocy!!!!!!!
ja jestem 4w5
Sorry, ale tytuł jest zbyt ogólnikowy stąd drobna moderacja
Moderator ZS



Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#2 Post autor: Eruantalon » sobota, 26 stycznia 2008, 21:35

Srogi nick, jestes nazistą?
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#3 Post autor: Perwik » sobota, 26 stycznia 2008, 21:36

na tym forum zaczyna panować atmosfera jakiegoś poradnictwa matrymonialnego, może admini powinni się tym jakoś zająć ? :P
a żeby nie było, że cham i gbur oftopuje, odpowiem rapująco :p :

http://pl.youtube.com/watch?v=mIeosmxaJjg

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#4 Post autor: Eruantalon » sobota, 26 stycznia 2008, 21:56

Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Matris88
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2008, 19:20
Lokalizacja: Okolice stolicy

#5 Post autor: Matris88 » sobota, 26 stycznia 2008, 22:00

Żaden z tych tylko ten rok urodzenia:) o to chodzi a chciałbym poprostu jakiś rad :( bo serio już nie daje rady...

Awatar użytkownika
mith
Posty: 296
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2007, 21:16
Lokalizacja: z nienacka

#6 Post autor: mith » sobota, 26 stycznia 2008, 22:14

Porozmawiaj z nią szczerze. Powiedz ile dla ciebie znaczy i że zrobisz wszystko by jej nie stracić. Spotkaj się z tym gościem i wyjaśnijcie sobie to i owo. Jak ktoś podrywa dziewczynę wiedząc że kogoś już ma to jest zwykłym chamem i sku*******.
4w5

der Wald er steht so schwarz und leer
Weh mir, oh weh
Und die Vögel singen nicht mehr

Ohne dich kann ich nicht sein

Matris88
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2008, 19:20
Lokalizacja: Okolice stolicy

#7 Post autor: Matris88 » sobota, 26 stycznia 2008, 22:19

Wiem wiem tylko, że ja jej mówie ile dla mnie znaczy a ona że fajnie itp ale nie czuje tego do mnie co wcześniej a wiem, że jak z tamtym będę gadać to powie jej i jeszcze gorsza lipa będzie...ehh i się boje, że może to juz długo nie trwać...a nie chce jej stracić. Ona jest ze mna ponieważ za dużo dla niej znacze i nie chce żeby to wszystko co bylo poszło w zapomnienie ale kur** gdyby tamtego nie było to byłoby w miare oki...a tak? ehh

fairy
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 16 października 2007, 20:03

#8 Post autor: fairy » sobota, 26 stycznia 2008, 22:29

ale do miłosci nikogo nie zmusisz...
Ostatnio zmieniony niedziela, 27 stycznia 2008, 11:15 przez fairy, łącznie zmieniany 3 razy.
zdrowa jakaś tam czwórka

Awatar użytkownika
mith
Posty: 296
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2007, 21:16
Lokalizacja: z nienacka

#9 Post autor: mith » sobota, 26 stycznia 2008, 22:31

Pokonaj go. Dopie**** mu ale nie tak jak myślisz ;]
Nie wyskakuj z pięściami bo tylko się poniżysz i pokażesz tak naprawdę słabość. Dopie**** mu w rozmowie ale bynajmniej nie jeżdżąc po nim i po jego rodzinie :] Zrób coś w wielkim stylu. Pokaż mu jakim skur****** jest ale bez użycia siły, przekleństw, ze stoickim spokojem. Wymyśl coś na pewno ci się uda. Musisz go upokorzyć tak jak on ciebie. A jeśli pójdziesz z nim tylko porozmawiać to co on jej powie. Że cie spotkał na ulicy i z tobą gadał? Nic więcej. Ba sprowokuj go żeby on ciebie zwyzywał i twoją rodzinę. Żeby zza twarzy milutkiego kolesia wyszło to chamstwo, które ukrywa, żeby ona zrozumiała jakim on jest chamem
4w5

der Wald er steht so schwarz und leer
Weh mir, oh weh
Und die Vögel singen nicht mehr

Ohne dich kann ich nicht sein

fairy
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 16 października 2007, 20:03

#10 Post autor: fairy » sobota, 26 stycznia 2008, 22:35

post wyzej jest bardzo madry
zdrowa jakaś tam czwórka

magda
Posty: 121
Rejestracja: wtorek, 28 listopada 2006, 00:00

#11 Post autor: magda » sobota, 26 stycznia 2008, 22:39

mith pisze:Porozmawiaj z nią szczerze. Powiedz ile dla ciebie znaczy i że zrobisz wszystko by jej nie stracić. Spotkaj się z tym gościem i wyjaśnijcie sobie to i owo. Jak ktoś podrywa dziewczynę wiedząc że kogoś już ma to jest zwykłym chamem i sku*******.
co Ty wygadujesz.. skąd wiesz jak jest między nimi.. skąd wiesz jak ją traktuje jej mężczyzna.. może ona wcale nie jest szczęśliwa i chce tego co pragnie jej dać tamten facet.. może to wyjdzie na dobre kiedyś, bo to jest właśnie tzw. ''TO'' .. to jest jej decyzja..
a On ma prawo to robić dokąd tylko Ona tego chce i na to pozwala( jak kobieta nie chce, to zwykle łatwo to może okazać).. a związek nie ma tutaj nic do rzeczy..
Ostatnio zmieniony sobota, 26 stycznia 2008, 22:42 przez magda, łącznie zmieniany 1 raz.
ISTP

Awatar użytkownika
mith
Posty: 296
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2007, 21:16
Lokalizacja: z nienacka

#12 Post autor: mith » sobota, 26 stycznia 2008, 22:42

Co jednak nie oznacza że koleś honoru nie ma :)
Ja bym za nic nie próbował się związać z dziewczyną, która już kogoś ma, bo wiem jak bardzo moge tego kogoś skrzywdzić. W wielu przypadkach tacy kolesie odbijający dziewczyny innym to po prostu takcy zwykli szpanerzy, chamy. Wiem bo sam taką akcje miałem :)
4w5

der Wald er steht so schwarz und leer
Weh mir, oh weh
Und die Vögel singen nicht mehr

Ohne dich kann ich nicht sein

magda
Posty: 121
Rejestracja: wtorek, 28 listopada 2006, 00:00

#13 Post autor: magda » sobota, 26 stycznia 2008, 22:45

mith pisze:Co jednak nie oznacza że koleś honoru nie ma :)
Ja bym za nic nie próbował się związać z dziewczyną, która już kogoś ma, bo wiem jak bardzo moge tego kogoś skrzywdzić. W wielu przypadkach tacy kolesie odbijający dziewczyny innym to po prostu takcy zwykli szpanerzy, chamy. Wiem bo sam taką akcje miałem :)
o rany.. co za bzdury :lol: .. jak iskrzy to iskrzy i już.. skrzywdzić można jedynie zostając.. jeszcze raz powtarzam- co tutaj do rzeczy ma związek?
każda kobieta potrafi uciąć dyskusję jak nie chce., i żaden podryw nie ma racji bytu, bo na wstępie jest ucięty.. jak się kogoś kocha to się na takie rzeczy nie pozwala. koniec kropka.
ISTP

Matris88
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2008, 19:20
Lokalizacja: Okolice stolicy

#14 Post autor: Matris88 » sobota, 26 stycznia 2008, 22:52

ale mowiłem, że dzieli Nas spora droga i daltego nie jest takie to proste...no dpier****mu? no może i jakieś rozwiązanie...ale ostatnio dostał podbno to sie poskarżył jej :D to wiesz jednak powie... no jest nie najlepiej miedzy Nami... mam niby szanse do końca lutego ale co jak ja nie wiem jak ją wykorzystac... staram sie jak moge i w miare jest oki tylko czasem jak mowie ze nie chce jej stracić czy coś to ona mówi że fajnie ale i tak sie spotyka z tamtym a ja nic nie moge zrobić eh i powiedziałem jej że mi cięzko jak jest z tamtym a ona że rozumie...i że jej też by było i nic więcej...

Awatar użytkownika
mith
Posty: 296
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2007, 21:16
Lokalizacja: z nienacka

#15 Post autor: mith » sobota, 26 stycznia 2008, 22:55

Spraw by znowu zakochała się w tobie. Zaproś ją na spacer. Jeśli masz jakieś jeszcze szanse to się zgodzi. Podaruj jej róże
4w5

der Wald er steht so schwarz und leer
Weh mir, oh weh
Und die Vögel singen nicht mehr

Ohne dich kann ich nicht sein

ODPOWIEDZ