Nienawidzę szczerze 4!!!

Wiadomość
Autor
yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#241 Post autor: yusti » środa, 8 października 2008, 19:08

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 października 2010, 19:55 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#242 Post autor: Memory » środa, 8 października 2008, 19:28

Co proszę?

Gówno wiesz o moim życiu i tkwiącym w nich problemach, więc nie ingeruj w nie więcej. Zwierzać Ci się nie zamierzam, ale przynajmniej powinnaś zważać na słowa, bo zbyt notorycznie zdarza Ci się mylić.
Jak księżniczka się nie zachowuję. Potrzeby mam jak każdy, lenistwo ubóstwiam, ale niekoniecznie rozwalę się brzuchem do góry i rozkazuję sobie usługiwać. Moje problemy daleko mają się do sytuacji ''jeśli podadzą mi zbyt słodką herbatkę, to zaczynam stękać, płakać i narzekać na kiepski los'', jak to podałaś.

Problemy podchodzące pod Sylwusię, to Ty wzorujesz, wznosząc lament na temat swojego wyglądu. Rusz dziewczyno wreszcie dupę! A nie siedzisz przed komputerem, obżerasz się i licytujesz kto ma gorzej, a kto lepiej. Zrób coś wreszcie ze swoim życiem, bo internet nie zastąpi Ci rzeczywistości.

Nie wiem jak wytrzymuję ze swoimi jedynkami pod tym samym dachem. -.-
6w7 sp/sx, EIE

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#243 Post autor: Snufkin » środa, 8 października 2008, 19:56

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 18:21 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#244 Post autor: Memory » środa, 8 października 2008, 20:33

Po trzecie ładne nogi Memory, aż Cię lubić zaczynam.
No wiesz co?! Sądziłam, że od razu zacząłeś pałać do mnie sympatią. :evil: ;p

Avatar nie przedstawia akurat moich nóg, ale na własne kończyny na szczęście nie narzekam.

Wpisz sobie na youtube 'sylwusia'. Wyskoczy Ci multum interesujących linków. Przekonasz się o czym obie mówimy.
6w7 sp/sx, EIE

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#245 Post autor: impos animi » środa, 8 października 2008, 21:14

yusti pisze:a ja rzygam tymi waszymi "emocjami" "uczuciami" "potrzebami" "chciejstwami"

macie problemy rodem z Sylwusi "że mi się tips złamał"

Jedynki mają cięższe życie. to czwórki z kopem w dupie.

co gorsze? życ iluzjami czy byc kompletnie ich pozbaiownymi?
4w5 czy 1w2?

ZS wspominał o Julii nielubiącej dziewiatek.
mam znajomą 9w1 i niby tak blisko...a tak daleko.
ale 4 wymiata. no tlyko ono sie liczy, zwierzaczki, lamenty, wszystko dla niej, ona w centrum, no nic bez niej. ale jak czegoś potrzeba to za grosz honoru.
A ja Ci yusti wszystkiego dobrego życzę.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#246 Post autor: In3orn » czwartek, 9 października 2008, 21:47

Nie wiem czy można by lepiej podsumować to wszystko impos. Do tego ten avek. Piękne. Strasznie mi się podoba :)
Szkoda, że repów tu nie można dawać.
Don't give up! Never give up! Never back down!

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#247 Post autor: impos animi » czwartek, 9 października 2008, 22:05

In3orn pisze: Szkoda, że repów tu nie można dawać.
PWN pisze:
rep I pot. «człowiek z wieloletnim doświadczeniem w jakiejś dziedzinie»
*
rep II środ. «przedstawiciel firmy farmaceutycznej zajmujący się prezentacją jej produktów i skłanianiem lekarzy, aby przepisywali je pacjentom»
*
rep III
1. «lina używana do łączenia pławnic w zestawy»
2. «pomocnicza lina używana we wspinaczce»
Przyznam się szczerze, że nie rozumiem... Chcesz mi linę używaną do łączenia pławnic wręczyć? :}
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
ein
Posty: 1168
Rejestracja: sobota, 16 czerwca 2007, 20:32

#248 Post autor: ein » czwartek, 9 października 2008, 22:42

Reputacja... Na niektorych forach dyskusyjny mozna dawac plusiki i minusiki za konkretne posty, albo bezposrednio dla uzytkownika za pomoc. Czasem trzeba podac argumentacje w postaci postu... or sth. Mam nadzieje, ze sie nie myle, bo tylko przelotnie to gdzies widzialem.

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#249 Post autor: In3orn » piątek, 10 października 2008, 16:14

Tak, tak, chodziło mi o reputację. Przepraszam za mieszanie, to z przyzwyczajenia :)
Don't give up! Never give up! Never back down!

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#250 Post autor: Perwik » piątek, 10 października 2008, 22:22

jest tylko jeden rodzaj ludzi błądzących, to ludzie nienawidzący

ah ale mi platynowa myśl wyszła :D

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#251 Post autor: impos animi » sobota, 11 października 2008, 00:50

Ein - dzięki, nie słyszałam wcześniej o czymś takim.

Perwik, skoro platynowa, to czemu zapisałeś ją wśród złotych? ;>
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

liliangish
Posty: 51
Rejestracja: środa, 23 stycznia 2008, 15:27

#252 Post autor: liliangish » wtorek, 23 grudnia 2008, 10:19

zalozylam ten temat jakis czas temu i musze przyznac ze ciesze sie z tak zywej dyskusji. Swoje zdanie nadal podtrzymuje, nie ze wzgledu na osoby o ktorych akurat myslalam w pierwszym poscie, w miedzyczasie poznalam jeszcze kilka osob "szczycacych" sie 4 w enneagramie i na sczescie dla mojej stalosci pogladow, a na nieszczescie dla was, okazaly sie IDENTYCZNE. Jeden z forumowiczow napisal kiedys bardzo trafna mysl na temat 4. Otoz enneagram powinien posiadac typy 1,2,3,5,6,7,8,9 oraz dewiacje 4, jako polaczenie wszystkich typow, z tym ze z zaburzeniami psychicznymi, spolecznymi i generalnie zerowym przystosowaniem do zycia w spoleczenstwie, umiejetnoscia rozwiazywania problemow i funkcjonowania w zwiazku.
Aczkolwiek OCZYWISCIE stwierdzam ze czworka czworce nierowna i poprzez osobiste predyspozycje z problemami nie-radzicie sobie roznie. Nie kazdy sie tnie, nie kazdy placze, u niektorych 4 ich kompleksy powoduja katowanie innych, udawanie sily i zenujace proby zjednywania sobie przyjaciol poprzez jednoczenie sie w ataku na innych. Spotkalam sie i z tym, stalam sie nawet na chwile tego ofiara, na szczescie dzieki wrodzonemu instynktowi samozachowawczemu udalo mi sie to dojrzec i zabic.
I tak jak pisalam w temacie - nienawidze 4. Nie chodzi o niszczaca nienawisc jakiejs grupy ludzi, nie siedze i godzinami nie pochlania mnie moj poglad. Ale jako dorosly i zdrowy psychicznie czlowiek nie znosze manipulantow, klamcow, ludzi bez kregoslupa moralnego i zasad, naginania prawdy, manipulowania emocjami i uczuciami, braku rozeznania we wlasnych uczuciach i emocjach, strachu. I tyle.

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#253 Post autor: Matea » wtorek, 23 grudnia 2008, 11:52

No i dobra. Każdy ma swoje zdanie. Myśle ,że czwórki nie powinny się teraz jakoś specjalnie oburzać ,bo się jeszcze bardziej pogrążą. Jeśli Wy macie o sobie dobre zdanie to bardzo dobrze ,ale nie zalecałabym teraz żadnych prób "wychodzenia z twarzą"* ,bo to zwyczajnie nie ma sensu. Nie każdy musi być idealny.


* moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem ,byłoby pokazanie w życiu ,że nie jest tak jak o nas piszą ,a nie wdawanie się w słowne debaty.
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#254 Post autor: boogi » wtorek, 23 grudnia 2008, 13:58

liliangish pisze:Ale jako dorosly i zdrowy psychicznie czlowiek nie znosze manipulantow, klamcow, ludzi bez kregoslupa moralnego i zasad (...)
I co z tym robisz, oprócz utrzymywania w sobie samego stanu "nie znoszenia", dorosły i zdrowy psychicznie człowieku?
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#255 Post autor: yusti » wtorek, 23 grudnia 2008, 16:04

.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 października 2010, 15:54 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ