Nienawidzę szczerze 4!!!

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#61 Post autor: MartiniB » niedziela, 11 maja 2008, 20:52

I kto tu podąża utartymi ścieżkami bez własnego zdania co?Jedyne co potrafisz to wkleić coś co brzmi jak wierszyk?Bo nie podejrzewam Cię o bycie jego autorem ...

No niczym moja eks, jak w morde strzelił.

Braknie jej argumentów, to sięgnie po pseudo-poezję licząc na zrobienie debila z rozmówcy, który ewidentnie jej "nie czuje".



Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#62 Post autor: Elkora » niedziela, 11 maja 2008, 20:56

Nie żadna pseudo poezja tylko zabili mi żółwia akurat słucham i mi się skojarzyło.
Bo mu w sumie tak mamy chcemy poznać tajemnice życia i dlatego tak do własnego wnętrza nas ciągnie :?
Obrazek

Awatar użytkownika
In3orn
VIP
VIP
Posty: 601
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 21:07
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Kraków

#63 Post autor: In3orn » niedziela, 11 maja 2008, 21:10

MartiniB pisze: Gdyby wyznacznikiem tego jacy są dani ludzie była tylko ta część, do której publicznie się przyznają i dają ujrzeć światło dzienne świat byłby łatwiejszy.

Ale wszyscy wiemy, że tak nie jest.

A już na pewno nie w przypadku czwórek, które pod tym względem wcale nie ustępują swoim sąsiadom piętro niżej.
Nie chcesz rozmawiać, to nie... chociaż myślałem, że po to ludzie się na takich forach rejestrują... żeby porozmawiać...

Wolisz się kąpać w możu własnych ideologii, nie będe bronił. Już nawet nie będe pytał po co tu wszedłeś, bo odpowiesz podobnie jak poprzednio.
HF & GL
Ostatnio zmieniony niedziela, 11 maja 2008, 21:17 przez In3orn, łącznie zmieniany 1 raz.
Don't give up! Never give up! Never back down!

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#64 Post autor: Elkora » niedziela, 11 maja 2008, 21:17

On chce rozmawiać tylko niema o czym bo stereotypy na tym polegają ze są powszechnie znane wiec raczej nikogo już nie uświadomi :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
DM
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 23 marca 2008, 22:10

#65 Post autor: DM » niedziela, 11 maja 2008, 22:37

MartiniB, zastanawiam się, czytając ten temat, czy przyszedłeś podogryzać ludziom, czy z nimi podyskutować na poziomie :)
100%w666

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#66 Post autor: Perwik » niedziela, 11 maja 2008, 23:29

DM pisze:MartiniB, zastanawiam się, czytając ten temat, czy przyszedłeś podogryzać ludziom, czy z nimi podyskutować na poziomie :)
Martini i poziom (lub humor) to jak SAI i tolerancja :P

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#67 Post autor: Elkora » niedziela, 11 maja 2008, 23:54

Albo Elkora i inteligencja :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
naturalbornweirdo
Posty: 193
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:17

#68 Post autor: naturalbornweirdo » poniedziałek, 12 maja 2008, 00:16

albo ja i emo :roll:
4w5 baby

Those creatures called humans are very.. interesting..

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#69 Post autor: Maro » poniedziałek, 12 maja 2008, 07:42

zignorujmy 4 pogadajmy o 3 i 8 :twisted:
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

sardynka
Posty: 55
Rejestracja: wtorek, 22 kwietnia 2008, 18:11
Enneatyp: Obserwator

#70 Post autor: sardynka » poniedziałek, 12 maja 2008, 08:52

ale mi się przykro zrobiło ;(

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#71 Post autor: MartiniB » poniedziałek, 12 maja 2008, 12:20

Elkora pisze:Albo Elkora i inteligencja :roll:
Czy mi się wydaje, czy sobie pojechałaś? :?

Nie żebym się z Tobą nie zgadzał, ale myśl nad czym piszesz, zanim zaczniesz wtórować temu błaznowi nadwornemu.On ma przynajmniej doświadczenie w robieniu z siebie idioty, po cichu liczyłem na Twój brak w tej kwestii.

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#72 Post autor: Elkora » poniedziałek, 12 maja 2008, 13:34

To się nazywa podejście do siebie z dystansem, ale ty o wielce czcigodny nieomylny Martini nie musisz się nad tym znaczeniem zastanawiać- próżno tego u ciebie szukać :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#73 Post autor: Blair » poniedziałek, 12 maja 2008, 13:38

Martini, imho Twoje rozumowanie jest lekko chore :roll: Nie znasz wszystkich czwórek i nie wiesz jakie są, więc ocenianie wszystkich 4 na podstawie doświadczeń z tymi, które znasz jest jak dla mnie bez sensu. Na tej samej zasadzie mogłabym stwierdzić, że nie lubię 7, ogólnie 7 są tchórzliwe, nieodpowiedzialne i w ogóle złe i niedobre, bo poznałam parę sztuk, które takie były... A takie coś nie ma sensu, bo inne 7 też istnieją. Znam parę ;) A zachowanie zależy głównie od poziomu zdrowia. Każdy chory typ będzie trudny do zniesienia. A jak komuś dany typ człowieka nie odpowiada, to niech się z nim nie zadaje. Proste i logiczne ;)
I nie, nie każę nikomu nas kochać i nie krytykować (bo pewnie znowu TAK to zrozumiesz :roll: ) tylko proszę o nie wrzucanie wszystkich do jednego worka i generalizowanie. That's all. Dość już skrytykowałeś, poprawiłeś sobie humor naszym kosztem (a my Twoim. Przynajmniej ja :lol: ), więc może już wystarczy? ^^

A tak na marginesie... Nie wiem co się z tym forum porobiło... Wszyscy tylko wszystkich atakują :? Wyluzujcie ludzie... o_O
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#74 Post autor: MartiniB » poniedziałek, 12 maja 2008, 14:21

Drogie czwóreczki, Wy naprawdę nie jesteście jedynym typem ludzi, za którym nie przepadam.

Równie mocno nie lubię siódemek, 6w7 oraz 3w2.

Dla mnie po prostu są pewne cechy charakteru, które człowieka dyskwalifikują.A Enneagram te, oraz inne cechy charakteru obejmuje ramami, przypisując im numerki.

Jeśli nie chcecie być traktowani stereotypowo, to nie róbcie testu, albo zachowajcie przynajmniej swój "numerek" dla siebie.Czyniąc inaczej, z pełną świadomością wpasowujecie się w te ramy i wręcz wypisujecie sobie na czole - "Jestem takim a takim stereotypem".

Awatar użytkownika
naturalbornweirdo
Posty: 193
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:17

#75 Post autor: naturalbornweirdo » poniedziałek, 12 maja 2008, 14:31

Drogi Martini, zastanawia mnie fakt czemu tak bardzo nie znosisz poniektórych cech charakteru? Czyżbyś sam miał je w sobie i się ich brzydził? Krytykujesz to czego w sobie nie lubisz? Bo nie widzę żadnego racjonalnego powodu tych Twoich "manifestów" anty-numerkowych.
4w5 baby

Those creatures called humans are very.. interesting..

ODPOWIEDZ