Poczucie wyjątkowości

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#31 Post autor: Eruantalon » sobota, 31 maja 2008, 14:39

Nawet jak mnie rozbierzesz do naga, to nadal będę znerwicowanym neurotykiem, który jednego dnia panicznie boi się ludzi, a drugiego robi za duszą towarzystwa, który obsesyjnie ciągle myśli o tym, żeby sobie coś zrobić i ciągle czuje, jak ciągnie się za nim smród gówna, którym jest
.

Może nic nie da faktycznie to rozbieranie, ale wrzuć foty ; >


Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

delirium
Posty: 197
Rejestracja: czwartek, 30 sierpnia 2007, 10:41
Kontakt:

Re: Jesteś niezwykły, jesteś beznadziejny... jesteś normalny

#32 Post autor: delirium » sobota, 31 maja 2008, 14:40

*ciach*
Ostatnio zmieniony sobota, 7 marca 2009, 16:27 przez delirium, łącznie zmieniany 1 raz.

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#33 Post autor: impos animi » sobota, 31 maja 2008, 14:48

blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla

ile razy można powtarzać, że poczucie inności nie musi wiązać się z poczuciem bycia lepszym?

rzygać się chce

Może nic nie da faktycznie to rozbieranie, ale wrzuć foty ; >
A co na to Twoja luba? ;>
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

delirium
Posty: 197
Rejestracja: czwartek, 30 sierpnia 2007, 10:41
Kontakt:

#34 Post autor: delirium » sobota, 31 maja 2008, 15:03

*ciach*
Ostatnio zmieniony sobota, 7 marca 2009, 16:26 przez delirium, łącznie zmieniany 1 raz.

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#35 Post autor: impos animi » sobota, 31 maja 2008, 15:08

Ależ zrozumiałam, tylko miło by było przeczytać też wcześniejsze wypowiedzi, zwłaszcza, że tutaj nie ma ich zbyt wiele, a jak już tak bardzo Ci się nie chce to przynajmniej zacytować dokładnie wypowiedź, do której się odnosisz.

A z resztą... z czym ja walczę? Z ignorancją?

Naiwny ze mnie człowiek.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#36 Post autor: Eruantalon » sobota, 31 maja 2008, 15:39

A co na to Twoja luba? ;>
Nie czyta tego forum ; p (mam nadzieję x D)
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#37 Post autor: Absynt » sobota, 31 maja 2008, 16:55

Heh, a wlasnie wczoraj porozmawialem z taka dziewczyna, ktora znalem od lat, ale nigdy nie mielismy okazji sie zgadac. Ofkoz na imprezie. Wypici ludzie zaczynaja sie zwierzac. Zaczela mi gadac jaka ona jest emo, jacy ludzie sa pusci, ze wierzy w marzenia, ze ogladala Finding Neverland. Ja szaleje na parkiecie, a ona sie rusza swietnie do muzyki... siedzac. Nie dalo sie z nia zatanczyc. Poblokowana na innych, szkoda :roll:. Bardzo fajna dziewczyna, tylko trzeba by troche nad nia popracowac by ja otworzyc.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Pusteknik
Posty: 330
Rejestracja: niedziela, 10 lutego 2008, 19:53

#38 Post autor: Pusteknik » sobota, 31 maja 2008, 16:56

A ja się czuje bardzo niezwykłym człowiekiem w końcu nie dla każdego marzenie o życiu jako pustelnik może być w jaki kolwiek sposób przyjemne :roll: nie każdy porzuca studia bo nie potrafi dostosować się do reszty :roll: nie każdy potrafi się teleportować do innej rzeczywistości bez żadnych używek :roll: nie każdemu mówią: „jesteś najcięższym przypadkiem z jakim spotkałem się w swoim życiu” :roll: nie każdy jest taki samotny jak ja :roll: nie każdy ma taki mętlik w głowie :roll: nie każdy żyje bez pomysłu na jutro :roll: nie każdy nie wie czego chce :roll: nie każdy czuje się skazany dożywociem na życie :roll: i wreszcie mało kto potrafi tak pięknie milczeć gdy jego dusza krzyczy :roll:
ALL IN

Czuję się źle, czuję się przykro, jestem w najlepszym wieku mojego życia

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#39 Post autor: Absynt » sobota, 31 maja 2008, 17:12

Kultywacja cierpienia

Co w tym niezwyklego?
Kazdy jest niezwykly tylko nie kazdy robi z tego szopke.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Pusteknik
Posty: 330
Rejestracja: niedziela, 10 lutego 2008, 19:53

#40 Post autor: Pusteknik » sobota, 31 maja 2008, 20:51

ja bym raczej nazwał moje życie żałosnym tragikomizmem, niczego nie kultywuje gdybym potrafił być inny naprawdę łatwiej by mi się żyło, i na pewno nie siedze tu i wypisuje takie rzeczy żeby wzbudzić w takich osobach jak ty trochę internetowej litości
Najwyraźniej jesteś zbyt pospolitym człowiekiem żeby zrozumieć niezwykłość moją i innych
ALL IN

Czuję się źle, czuję się przykro, jestem w najlepszym wieku mojego życia

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#41 Post autor: impos animi » sobota, 31 maja 2008, 21:01

Kazdy jest niezwykly tylko nie kazdy robi z tego szopke.
Otóż to. I podejrzewam, że właśnie to robienie szopki co niestety jest u Czwórek częste tak denerwuje inne typy, gdybyśmy po prostu byli inni, nie wrzeszcząc o tym na lewo i prawo, jacy to my jesteśmy biedni, opuszczeni i niezrozumiani przez świat, ta inność pewnie nie przeszkadzałaby tak bardzo.

Dla jasności, w rzeczywistym życiu nie należę do osób mówiących o swojej inności itp, tylko to forum wybrałam sobie na wyrzucanie flaków, które we mnie gniją.

Podsumowując, apel do Czwórek nie powinien brzmieć "jesteś normalny!", tylko "przestań robić z tego taką szopkę!!!", według mnie.
Nie czyta tego forum ; p (mam nadzieję x D)
No to nie przeczyta o tym, jak to nie chciałam wrzucić swojej nagiej fotki ;p
Najwyraźniej jesteś zbyt pospolitym człowiekiem żeby zrozumieć niezwykłość moją i innych
Heheh, i znowu to samo... Kto jak kto, ale Absynt pospolity na pewno nie jest, może nie tak szybko z tymi pochopnymi wnioskami ;]
btw, żałosny argument...
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
Pusteknik
Posty: 330
Rejestracja: niedziela, 10 lutego 2008, 19:53

#42 Post autor: Pusteknik » sobota, 31 maja 2008, 21:19

impos animi pisze:
Kazdy jest niezwykly tylko nie kazdy robi z tego szopke.
Otóż to. I podejrzewam, że właśnie to robienie szopki co niestety jest u Dla jasności, w rzeczywistym życiu nie należę do osób mówiących o swojej inności itp, tylko to forum wybrałam sobie na wyrzucanie flaków, które we mnie gniją.

Podsumowując, apel do Czwórek nie powinien brzmieć "jesteś normalny!", tylko "przestań robić z tego taką szopkę!!!", według mnie.
w takim razie jak nazwać ten post jak nie wielka szopka której poświęciłaś sporo czasu http://www.enneagram.pl/forum/viewtopic ... ght=#23994

a to czy moje pisanie denerwuję kogoś na tym forum to w zasadzie mi zwisa
bo tak jak i ty napisałaś w swoim prawdziwym życiu nikomu takich rzeczy nie opowiadam
ALL IN

Czuję się źle, czuję się przykro, jestem w najlepszym wieku mojego życia

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#43 Post autor: impos animi » sobota, 31 maja 2008, 21:24

w takim razie jak nazwać ten post jak nie wielka szopka której poświęciłaś sporo czasu http://www.enneagram.pl/forum/viewtopic ... ght=#23994
Tym, że rok temu też tak robiłam, ale w przeciągu roku, w wyniku leczenia uległo to pewnej zmianie.

Przecież pisząc o Czwórkach piszę 'my', więc do siebie w jakimś stopniu te zarzuty też odnoszę.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
Pusteknik
Posty: 330
Rejestracja: niedziela, 10 lutego 2008, 19:53

#44 Post autor: Pusteknik » sobota, 31 maja 2008, 22:59

Mam nadzieję że nie jest to zbyt duża zmiana bo naprawdę fajnie się czyta takie posty :)
Może warto napisać coś takiego jeszcze raz wtedy wszyscy by mogli ocenić czy faktycznie to twoje leczenie w czymś ci pomogło. :idea:
ALL IN

Czuję się źle, czuję się przykro, jestem w najlepszym wieku mojego życia

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#45 Post autor: impos animi » sobota, 31 maja 2008, 23:13

Myślę, że jak na chwilę obecną jest jeszcze za wcześnie. Jak na razie wyniki leczenia nadal bardziej się przejawiają w tym co robię, jednak niekoniecznie tym co o sobie myślę. Poprawa nastąpiła w tym, że lepiej funkcjonuję (chociaż nie jest idealnie), ale jednak nadal mam masę, masę rzeczy do zrobienia, jeśli chodzi o mój sposób myślenia. Pewnie pod wieloma rzeczami nadal mogłabym się podpisać, ale zmieniło się to, że jak na razie nie chcę tworzyć takich postów. Co będzie za jakiś czas - zobaczymy.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

ODPOWIEDZ