Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#571 Post autor: Rilla » środa, 2 listopada 2011, 00:44

Co to jest "ostry styl ubioru"? Noszenie kurtek z papieru ściernego, skóry z jeżozwierza, czy ozdabianie się w ćwieki, agrafki i szpilki?


"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
Nev
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 16 października 2011, 15:38
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#572 Post autor: Nev » czwartek, 3 listopada 2011, 18:16

Rilla, ależ oczywiście, gacie z papieru ściernego przede wszystkim!

Chodziło mi o czerń, klamry, bojówki, glany itd.
4w5

It's not the end of the world, but you can see it from here

maj
Posty: 130
Rejestracja: piątek, 5 sierpnia 2011, 21:28
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#573 Post autor: maj » poniedziałek, 2 stycznia 2012, 15:24

spokój mnie kręci c:

Awatar użytkownika
sexta_espada
Posty: 131
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2012, 13:02
Enneatyp: Indywidualista

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#574 Post autor: sexta_espada » piątek, 9 marca 2012, 16:45

Do kochania - mężczyzna z poczuciem humoru, otwarty, tolerancyjny, spokojny, męski, dominujący;
do zauroczenia się - chłopięcy, spontaniczny, niedostępny.
:mrgreen:
...It can't rain all the time...

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#575 Post autor: Rilla » poniedziałek, 12 marca 2012, 13:57

Poczucie humoru to bardzo ważny element relacji. Nie przepadam za sytuacjami, gdy żartuję, a ludzie biorą mnie na poważnie, bo wychodzę na idiotkę. Poza tym śmiech zbliża ludzi. Zbytnia wesołkowatość też mnie jednak męczy.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
ananke
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 01:02
Enneatyp: Indywidualista

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#576 Post autor: ananke » wtorek, 27 marca 2012, 00:28

Co kręci 4?
Inteligencja. Imponuje mi mężczyzna potrafiący używać swego najseksowniejszego organu.

Awatar użytkownika
Koqa
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2012, 10:56

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#577 Post autor: Koqa » czwartek, 29 marca 2012, 20:52

Mnie kręci jak :

- facet ma swoje własne życie (tylko tyle żeby nie siedział cały dzień w pokoju z depresją),
- jest stały w uczuciach i słowach (słowach, czyli że jeśli coś powie/obieca to tak zrobi).

i tyle <3
4w5

iwet
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 3 kwietnia 2012, 01:07
Enneatyp: Indywidualista

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#578 Post autor: iwet » wtorek, 3 kwietnia 2012, 01:38

Przede wszystkim facet musi mi imponować. Nie może być jakąś ofermą, pantoflem czy mazgajem. Podziwiam mężczyzn, którzy są błyskotliwi, dowcipni, spontaniczni i kreatywni. Kręcą mnie osobniki, które potrafią naprawić zepsuty sprzęt w domu, pomalować pokój czy też zrobić karmnik dla ptaków. Mężczyzna musi potrafić zająć mnie rozmową, zabawiać, w ogóle lubię jak ktoś mówi dużo (byle z sensem), bo sama raczej jestem małomówna :)

Awatar użytkownika
kangur
Posty: 547
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:38

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#579 Post autor: kangur » wtorek, 3 kwietnia 2012, 20:04

zrobić karmnik powiadasz :D? Mój ojciec (9w1), bardziej artysta niż gospodarz złota rączka robi karmnik. Od 7lat. Jest naprawdę piękny, wszystko jest dokładnie zaplanowane i starannie wykonane, ale prace stanęły w połowie i wątpię żeby kiedykolwiek go dokończył. Lata mijają, a ptaszki korzystają z karmnika kupionego przez zniecierpliwioną matkę ;).

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#580 Post autor: Rilla » czwartek, 5 kwietnia 2012, 20:39

Mężczyzna umiejący naprawiać zepsute proste sprzęty domowe i malować ściany nie jest nikim nadzwyczajnym. Wydaje mi się, że w zdecydowanej mniejszości są właśnie tacy, co tego nie umieją. To tak jak z umiejącą gotować kobietą- odezwała się akurat ta, co umie jedynie podgrzać maminy obiadek i zrobić herbatę. :lol:
kangur pisze:Mój ojciec (9w1), bardziej artysta niż gospodarz złota rączka robi karmnik. Od 7lat. Jest naprawdę piękny (...)
Zrób zdjęcie, zrób zdjęcie, proszę.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

iwet
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 3 kwietnia 2012, 01:07
Enneatyp: Indywidualista

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#581 Post autor: iwet » czwartek, 12 kwietnia 2012, 02:21

Mężczyzna umiejący naprawiać zepsute proste sprzęty domowe i malować ściany nie jest nikim nadzwyczajnym.
To go nie czyni nadzwyczajnym, ale nadzwyczajny może być, mimo że robi tak przyziemne rzeczy ;) Karmnik to tylko przykład, generalnie chyba wiecie o co mi chodzi? ;)

Awatar użytkownika
Ninque
Posty: 1297
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 22:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#582 Post autor: Ninque » piątek, 20 lipca 2012, 20:56

Jeśli chodzi o wygląd to mysi być wyższy ode o więcej niż 10 cm i musi mieć męskie dłonie. <-- na dłonie mogę patrzeć i patrzeć :D

Powszechnie wiadomo, że czwórki pragną tego co jest dla nich niedostępne. I tak spójrzcie na to poniżej.

Kręci mnie tajemniczość, siła, zdecydowanie chciałabym aby facet zamknięty na wszystkich otworzył się dla mnie. :roll:

Nie mogłabym być z kimś idealnie pięknym i bez wad :D . Wady mają swój urok i pokazują, że jesteśmy ludźmi. Czułabym się niegodna czyli wyzwoliloby to moje czwórkowe lęki i kompleksy.

Pytanie w temacie odnosi się do tego na czym czwórki, według tych analiz, spędzają sporo czasu : fantazjowania. :)
Jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie.

AnnA
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2012, 13:20

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#583 Post autor: AnnA » wtorek, 24 lipca 2012, 13:45

Facet, który na pierwszy rzut oka nie wyróżniał się niczym szczególnym. Przy pierwszym kontakcie bardzo zmysłowy i bezpośredni (nie chodzi o intymny kontakt), pomyślałam, że to taka gra, próba własnych sił. Potem jakby wycofany i zachowawczy. Widziałam na przemian fascynację moją osobą, a z drugiej strony jakiś dystans. Pomyślałam, że mnie nie lubi :( W pewnej sytuacji zauważyłam głęboki smutek i jakby zazdrość o innego faceta, zgłupiałam kompletnie :?: Zaintrygował mnie, spróbowałam nawiązać kontakt. Był w niebo wzięty, czuły i bardzo opiekuńczy. To zachowanie mnie ujęło, ale za chwilę przestraszyłam się swoich pragnień i potraktowałam go z dystansem. Między nami jest wciąż mnóstwo emocji. Co mnie w nim kręci? Trudno jednoznacznie określić, może to, że jest taki prawdziwy. Wiem tylko tyle, że wciąż o nim myślę...a on jest zazdrosny o faceta, który w ogóle nie liczy się dla mnie :(

Awatar użytkownika
sexta_espada
Posty: 131
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2012, 13:02
Enneatyp: Indywidualista

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#584 Post autor: sexta_espada » czwartek, 26 lipca 2012, 15:36

AnnA pisze:Facet, który na pierwszy rzut oka nie wyróżniał się niczym szczególnym. Przy pierwszym kontakcie bardzo zmysłowy i bezpośredni (nie chodzi o intymny kontakt), pomyślałam, że to taka gra, próba własnych sił. Potem jakby wycofany i zachowawczy. Widziałam na przemian fascynację moją osobą, a z drugiej strony jakiś dystans. Pomyślałam, że mnie nie lubi :( W pewnej sytuacji zauważyłam głęboki smutek i jakby zazdrość o innego faceta, zgłupiałam kompletnie :?: Zaintrygował mnie, spróbowałam nawiązać kontakt. Był w niebo wzięty, czuły i bardzo opiekuńczy. To zachowanie mnie ujęło, ale za chwilę przestraszyłam się swoich pragnień i potraktowałam go z dystansem. Między nami jest wciąż mnóstwo emocji. Co mnie w nim kręci? Trudno jednoznacznie określić, może to, że jest taki prawdziwy. Wiem tylko tyle, że wciąż o nim myślę...a on jest zazdrosny o faceta, który w ogóle nie liczy się dla mnie :(
:shock: :shock: jakbym czytała o sobie, każde słowo :shock:
...It can't rain all the time...

panterkamrauu
Posty: 21
Rejestracja: środa, 1 sierpnia 2012, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co kręci 4? Czyli moje pytanie do pań ;)

#585 Post autor: panterkamrauu » środa, 1 sierpnia 2012, 20:37

Dominujący dobrze jak pokaże gdzie kobiety miejsce ;) Oprócz tego najważniejsza jest INTELIGENCJA. Drobny romantyzm ... :roll:
4w5 "Non omnis moriar"

ODPOWIEDZ