4w3 - sprostowanie ;)

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
barbie
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 17:59

#16 Post autor: barbie » niedziela, 6 maja 2007, 17:04

karmapolice pisze:Nie umiałabym żyć bez znajomych, imprez, hałasu, zbiorowisk ludzi. Potrafię być wesoła, towarzyska, mam poczucie humoru (mimo że dosyć specyficzne), lubię dużo mówić i zwykle nie jestem odbierana jako nieśmiała osoba. Z drugiej strony - po pewnym czasie ludzie mnie męczą, bywają dni, kiedy po prostu nie mam ochoty wychodzić z domu i wolę siedzieć w samotności. Kiedy mam doła, nie umiem pocieszyć się czyimś towarzystwem. U mnie wszystko polega na zmienności nastrojów. Co nie oznacza, że gram role czy chowam się za jakimiś maskami... (to znaczy, możliwe, że mi się zdarza, ale nie do przesady)



Podpisuję się pod tym postem, chociaż u mnie z tymi maskami i rolami to różnie bywa...


4w3 (INFP/ENFP) sx/so/sp

Awatar użytkownika
Ninque
Posty: 1297
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 22:20
Lokalizacja: Kraków

Re: 4w3 - sprostowanie ;)

#17 Post autor: Ninque » wtorek, 21 sierpnia 2012, 10:50

malna pisze:
4w3 jest wewnętrznie identyczne jak 4w5, różnią się one tylko zachowaniem
Nie. Motywacje właściwe dla trójek siedzą w nas, nie tak głęboko jak czwórkowe, ale na tyle, by prowokować adekwatne zachowania. Z całą pewnością nie są one sztuczną kreacją!
motywacje 3 siedzą we mnie prawie tak sam głęboko jak czwórkowe, czasami zastanawiam się czy nie jestem przypadkiem 3w4 więc nie wiem na jakiej zasadzie ktoś stwierdził, że 4w3 jest wewnętrznie identyczne jak 4w5 0.o
zgadzam się z Malną w 100%
Jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie.

ODPOWIEDZ