Gra stworzona dla nas, Piątek ;p

Wiadomość
Autor
qqq
Posty: 383
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 23:17

#16 Post autor: qqq » czwartek, 19 czerwca 2008, 17:21

@upup czy te małe literki to przejaw chorobliwej skromności? Ja muszę powiększać czcionkę w oknie, żeby coś z tego rozczytać. ;< O "Spore" słyszałem, ciekawy jestem jak to będzie wyglądać. ;p
Z "gier dla 5" kojarzę fajną serię symulacyjno-ekonomiczno-jakąś "X" 1-3. Grałem troszkę w X2. Olewając główny wątek fabularny generalnie polega to (czy raczej jest to najbardziej atrakcyjna opcja) na budowaniu ekonomiczno-militarnej potęgi we wszechświecie, z perspektywy podobnej do kosmicznych strzelanek - kokpitu statku.
Po jakichś 2 tygodniach dość intensywnego bogacenia się miałem swoją fabryke planktonu i jakiegoś zboża bodajże + chyba 4 niewyposażone statki transportowe i jeden zwiadowczy. :D
Polecam ludziom cierpliwym, bo na dostawy, albo dotarcie w jakieś odległe miejsce czasem trzeba czekać godzinami.. ;p



Awatar użytkownika
M.
Posty: 1196
Rejestracja: czwartek, 31 stycznia 2008, 20:31
Kontakt:

#17 Post autor: M. » czwartek, 19 czerwca 2008, 17:32

Gra dla piątek to Syberia 1 i 2, przygodówka z zagadkami logicznymi.
5w4, sp/sx
EII

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#18 Post autor: Eruantalon » czwartek, 19 czerwca 2008, 18:01

Przeszedłem tę grę - 651 smierci... Tam jest ok. 200 ludzi, którzy to rpzeszli z zerowa iloscią smierci, ale oni są jacyś zbyt pr0 dla mnie.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
Nehem
Posty: 81
Rejestracja: piątek, 27 kwietnia 2007, 21:32
Enneatyp: Obserwator

#19 Post autor: Nehem » piątek, 20 czerwca 2008, 01:08

Tam jest ok. 200 ludzi, którzy to rpzeszli z zerowa iloscią smierci, ale oni są jacyś zbyt pr0 dla mnie
jak bylem na "X" poziomie znalazlem "buga" do tej gry tzn. jak trzymasz przycisk w prawo i szybko wdusisz przycisk gora i dol i nie bedziesz puszczal tych 3 przyciskow to bedziesz sie poruszal w prawa strone bez utraty zycia... oczywiscie dziala to tez na inne strony, ze mozna isc w dol bez utraty zycia itd... wiec to raczej nie jest "pr0"
... gz przejscia mi sie juz nie chcialo jak znalazlem blad ;/
...nie rozumiem dwójek i ich nielogicznego podejścia do życia... nie rozumiem także czwórek i ich emocji do końca, za to rozumiem piątki i boleje nad tym że je rozumiem...

...5w4 @.@ INTj...

Awatar użytkownika
Raskal
Posty: 327
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 03:13

#20 Post autor: Raskal » środa, 25 czerwca 2008, 00:22

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 21 sierpnia 2008, 23:25 przez Raskal, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kiedy za długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć na Ciebie"
Friedrich Nietzsche

Awatar użytkownika
Nehem
Posty: 81
Rejestracja: piątek, 27 kwietnia 2007, 21:32
Enneatyp: Obserwator

#21 Post autor: Nehem » piątek, 27 czerwca 2008, 05:13

dzieki tej gry dosc dlugo szukalem... kiedys ja przeszedlem, zobacze czy znowu mi sie uda xD
...nie rozumiem dwójek i ich nielogicznego podejścia do życia... nie rozumiem także czwórek i ich emocji do końca, za to rozumiem piątki i boleje nad tym że je rozumiem...

...5w4 @.@ INTj...

ODPOWIEDZ