Plany prokreacyjne Piątek

Ile dzieci masz zamiar zmajstrować i wychować?

Chcę mieć wesołą czwóreczkę lub więcej bejbików
7
4%
Chcę mieć trójkę potomków
15
8%
Wystarczą mi dwa szkraby
58
29%
Zadowolę się jedną latoroślą
22
11%
Chcę odwalić kitę bezpotomnie
67
34%
Nie jestem piątką, ale chcę zobaczyć wyniki
29
15%
 
Liczba głosów: 198

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Raskal
Posty: 327
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 03:13

#46 Post autor: Raskal » środa, 16 maja 2007, 23:47

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 21 sierpnia 2008, 22:13 przez Raskal, łącznie zmieniany 1 raz.


"Kiedy za długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć na Ciebie"
Friedrich Nietzsche

Awatar użytkownika
Avis
Posty: 105
Rejestracja: czwartek, 15 lutego 2007, 10:22
Kontakt:

#47 Post autor: Avis » czwartek, 17 maja 2007, 09:21

czuje ze potrafilbym docenic bliskosc, uruchomic ta tkliwa czesc swojej duszy co cieszy sie ze wspolnie spedzonych chwil. Bardzo tesknie za silnymi emocjami, mysle ze nie popelnilbym bledow swojego ojca ktory nigdy nie byl mi bliska osoba.
Taa, też tak myślałem, dopóki nie doszło do bliższych kontaktów. Określamy siebie poprzez porównywanie z innymi i relacje interpersonalne, więc jeśli mamy bardzo niewielkie doświadczenia w tej materii, prawdopodobnie wiemy o sobie niewiele.
5w4, ISTj

on

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 248
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 19:38

#48 Post autor: Lex » czwartek, 17 maja 2007, 12:20

Raskal pisze:Jednak znajac moje zdolnosci nawiazywania kontaktow i patrzac na ilosc znajomych, cos czuje ze umre wsrod pustych scian.
Optymistycznie nie zabrzmiało :P Cóż, jakiś czas temu napisałem niemal identyczne zdanie w moim pamiętniku.
Obrazek
5w4

Damkac
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 7 maja 2007, 16:46

#49 Post autor: Damkac » piątek, 25 maja 2007, 09:22

Dlaczego w ankiecie nie ma opcji: "nikt mnie nie chce, a przez podział się nie umiem rozmnożyć"?
5w4

jsk
Posty: 342
Rejestracja: sobota, 15 września 2007, 15:50
Enneatyp: Zdobywca
Kontakt:

#50 Post autor: jsk » sobota, 15 września 2007, 20:16

Oczywiście, lubie dzieci. Chciałbym mieć kiedyś dziewczynkę i chłopca, ale jak się dorobie i będe miał minimum 30 lat, a teraz mam 22
Ale najpierw muszę znaleźć partnerkę a to z moją nieśmiałością jest baardzo trudne
Wygrywa ten, któ ma jasno określony cel i pragnienie, aby go osiągnąć.

Awatar użytkownika
Mr.Mey
Posty: 137
Rejestracja: piątek, 10 sierpnia 2007, 10:46
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#51 Post autor: Mr.Mey » sobota, 15 września 2007, 20:42

Dwójka. Najpierw chłopak, a niedługo potem (2-3 lata) córka. Oby tylko nie na odwrót.
There is no you, there is only me.

Rubia_Brasiliana
Posty: 56
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2007, 12:44

#52 Post autor: Rubia_Brasiliana » sobota, 15 września 2007, 20:51

Dwoje będzie w sam raz... Zajmą się sobą i też będzie spokój... dopóki nie będą ze sobą za długo :wink: (jak ja z moją siostrą, razem fajnie, byle nie za długo razem)
I właśnie, starszy chłopiec, młodsza dziewczynka... w tej kolejności

Że tak nieśmiało spytam... Można jakoś wpłynąć na kolejność płci? :P :lol:
5w4

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#53 Post autor: Emjotka » sobota, 15 września 2007, 22:32

Rubia_Brasiliana pisze:Można jakoś wpłynąć na kolejność płci? :P :lol:
Tak, najpierw zabijać noworodki, dopóki nie urodzi się chłopiec. :P Potem mordować wszystkich chłopców...

Co Wy macie z tą płcią i kolejnością? Chcecie mieć dzieci czy "wizytówki wzorowej rodziny" :roll: (mama + tata = synek, potem córeczka)?
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Autsajder
VIP
VIP
Posty: 297
Rejestracja: wtorek, 17 lipca 2007, 07:27
Lokalizacja: spoza układu...

#54 Post autor: Autsajder » niedziela, 16 września 2007, 00:04

Emjotka ja też chce miec dwójke i najpierw chłopczyka :lol: Tylko żeby odstęp był 4 lata. Myślałem nad tym i dwa to jednak za mała przerwa między wychowywaniem, a 3 to będzie tak że jak jedno idzie do LO to drugie do gimnazjum potem jak jedno idzie na studia to drugie do LO i wszystko w jednym roku. Za dużo stresu :wink: Inna sprawa że to tylko marzenia bo ja i tak na stare lata będę sam (realizm, a nie pesymizm) .
5w4, LII (INTj)

Rubia_Brasiliana
Posty: 56
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2007, 12:44

#55 Post autor: Rubia_Brasiliana » niedziela, 16 września 2007, 10:12

Emjotka pisze:Co Wy macie z tą płcią i kolejnością? Chcecie mieć dzieci czy "wizytówki wzorowej rodziny" :roll: (mama + tata = synek, potem córeczka)?
No ja zawsze marzyłam o starszym bracie :D To jedno z takich marzeń, które nigdy się nie spełnią :wink: Tymczasem mam młodszą siostrę.
Aha, nie mam zapędów morderczych :P nie chciałabym mordować ludzi.
5w4

Awatar użytkownika
Mr.Mey
Posty: 137
Rejestracja: piątek, 10 sierpnia 2007, 10:46
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#56 Post autor: Mr.Mey » niedziela, 16 września 2007, 10:22

Emjotka pisze: Co Wy macie z tą płcią i kolejnością? Chcecie mieć dzieci czy "wizytówki wzorowej rodziny" :roll: (mama + tata = synek, potem córeczka)?
Jestem o siedem lat młodszym od siostry bratem. Wiem z doświadczenia co się dzieje w domu przy takim układzie.
There is no you, there is only me.

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#57 Post autor: Emjotka » niedziela, 16 września 2007, 14:54

Mr.Mey pisze:Jestem o siedem lat młodszym od siostry bratem. Wiem z doświadczenia co się dzieje w domu przy takim układzie.
Wiesz, co działo się w -Twoim- domu. I przerzucasz to na ogół. :wink:
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 248
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 19:38

#58 Post autor: Lex » niedziela, 16 września 2007, 18:01

Ja też uważam, że wybory płci to przesada... najważniejsze aby było zdrowe.

Chociaż ja bym najpierw chciał dwie dziewczynki, a później chłopca (albo dwóch :P) ale mogą być adoptowane, więc ten czwarty chłopiec może być starszy ;)

Ale to takie sobie rozważania, tak na prawdę dla mnie najważniejsze żeby dzieci były zdrowe i szczęśliwe i żeby mnie było na nie stać.
Obrazek
5w4

Awatar użytkownika
melonka
Posty: 275
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 21:04
Lokalizacja: skądinąd

#59 Post autor: melonka » niedziela, 16 września 2007, 18:37

Mr.Mey pisze: Jestem o siedem lat młodszym od siostry bratem. Wiem z doświadczenia co się dzieje w domu przy takim układzie.
Wybacz proszę wścibskość... Co się dzieje przy takim układzie?

Ja chciałabym mieć trójkę - 2 dziewczynki i chłopca, kolejność dowolna. Byle w krótkim odstępie czasu każde od każdego(1-3 lata).

PS Też zostałam pokrzywdzona przez różnicę wieku. 7 lat starsza jest ode mnie moja siostra, 8 lat jeden brat, a 10 lat drugi brat. :roll:
You dress up for Armageddon, I dress up for summer!
Kan du talar svenska?

Awatar użytkownika
mleczak
Posty: 280
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 11:55
Lokalizacja: Płock/studia Łódź

#60 Post autor: mleczak » niedziela, 16 września 2007, 19:44

Chciałbym mieć jedno do dwóch dzieci. Raczej dwójkę, bo bałbym się, że swoje jedyne dziecko wychowałbym na tak samo aspołecznego typa jak ja, a w dodatku nadmiernie je rozpieszczał. Różnica pomiędzy nimi najlepiej 3 lata. Mam braci z różnicą roku pomiędzy sobą i sądzę że nie wytrzymalbym psychicznie.Ale to dopiero jak dorosnę do roli ojca

Ja też mam dużo starsze rodzeństwo i wcale nie czuję się pokrzywdzony (brat 9 lat, drugi 10, siostra 15). Raczej była to udręka dla rodziców ale ich wybór :wink:
5w4 INTP, ale tak poza tym po prostu Mleczak

ODPOWIEDZ