Obserwator a życie, czyli akceptacja siebie

Wiadomość
Autor
qqq
Posty: 383
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 23:17

#121 Post autor: qqq » środa, 9 kwietnia 2008, 23:39

Trochę nad sobą popracowałem. Jest spoko. Mam dobry dystans do siebie i życia w ogóle.



Madlen
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 11:37

#122 Post autor: Madlen » poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 18:22

Szkoda , że ten temat milczy . Pogadałabym o akceptacji samego siebie .
5w4

fazimodo
Posty: 269
Rejestracja: wtorek, 26 lutego 2008, 08:22

#123 Post autor: fazimodo » wtorek, 22 kwietnia 2008, 08:07

A co luster w domu zabrakło i nie masz z kim pogadać?
5w4; INTp podtyp ekspert

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#124 Post autor: Eruantalon » wtorek, 22 kwietnia 2008, 15:24

Wypoweidź bez sensu. Nie może "zabraknąć luster". "Zabraknąć" moze z definicji jakiegoś dobra zużywalnego ; >
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

fazimodo
Posty: 269
Rejestracja: wtorek, 26 lutego 2008, 08:22

#125 Post autor: fazimodo » wtorek, 22 kwietnia 2008, 17:37

Eruantalon pisze:Wypoweidź bez sensu. Nie może "zabraknąć luster". "Zabraknąć" moze z definicji jakiegoś dobra zużywalnego ; >
Marna imitacjo yusti. Może luster zabraknąć. Np. konstruujesz wielką tarczę z luster i zabraknie ci kilku do wykończenia. Albo tłuczesz lustra codziennie i w końcu zabrakło ci lustra do stłuczenia. Czy, chociażby najgłupszy pomysł wykorzystania lustra jaki znam, przeglądasz się w lustrze codziennie, ale akurat tego dnia ktoś zabrał lustro, albo lustro jest użytkowane przez kogoś innego, więc zabrakło lustra dla ciebie. A to tylko czubek góry lodowej przypadków kiedy może luster zabraknąć.

Gdybym napisał "brak w domu luster" to by świadczyło, że tych luster tam nie było od jakiegoś czasu - pisząc "zabrakło luster", to tak jakbym napisał "nagle brak luster", co ma na celu stwierdzenie, że lustra zniknęły nagle i w niewyjaśniony sposób. Lub ewentualnie lustra są, ale użytkowane przez kogoś innego.
5w4; INTp podtyp ekspert

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#126 Post autor: Eruantalon » wtorek, 22 kwietnia 2008, 17:44

Marna imitacjo yusti. Może luster zabraknąć. Np. konstruujesz wielką tarczę z luster i zabraknie ci kilku do wykończenia. Albo tłuczesz lustra codziennie i w końcu zabrakło ci lustra do stłuczenia. Czy, chociażby najgłupszy pomysł wykorzystania lustra jaki znam, przeglądasz się w lustrze codziennie, ale akurat tego dnia ktoś zabrał lustro, albo lustro jest użytkowane przez kogoś innego, więc zabrakło lustra dla ciebie. A to tylko czubek góry lodowej przypadków kiedy może luster zabraknąć.
Ależ oczywiścię, że nie.

Jeżeli produkujesz coś z luster, to stają sie dobrem zużywalnym. Natomiast normalnie używasz lustra do rpzegladania się, wtedy nie możesz go zużyć tak, by Ci go "zabrakło". Moze ktoś Ci ej zabrać i wtedy bedzie go "brakować" ; >
Gdybym napisał "brak w domu luster" to by świadczyło, że tych luster tam nie było od jakiegoś czasu - pisząc "zabrakło luster", to tak jakbym napisał "nagle brak luster", co ma na celu stwierdzenie, że lustra zniknęły nagle i w niewyjaśniony sposób. Lub ewentualnie lustra są, ale użytkowane przez kogoś innego.
Dobra, a teraz na poważnie - nie wziąłeś mojej wypowiedzi za żart, mający sprawdzić, cy zaraz będziesz bełkotał z pianą na pysku? ; >
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

fazimodo
Posty: 269
Rejestracja: wtorek, 26 lutego 2008, 08:22

#127 Post autor: fazimodo » wtorek, 22 kwietnia 2008, 18:13

"Moze ktoś Ci ej zabrać i wtedy bedzie go "brakować""
Nie, wtedy będzie ono zabrane od ciebie, ale nie będzi ci brakowac. Ale jak ustawiasz się w kolejce do przeglądania i jesteś 4tą osobą na 3lustra, to dla ciebie luster zabraknie.

"Dobra, a teraz na poważnie - nie wziąłeś mojej wypowiedzi za żart, mający sprawdzić, cy zaraz będziesz bełkotał z pianą na pysku? ; >"
Nie mogłem sprawić ci zawodu, więc bełkot i tak musiałbyć. Bez piany niestety. Z pianą bybyło gdybym pwn zacytował.
5w4; INTp podtyp ekspert

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#128 Post autor: Eruantalon » wtorek, 22 kwietnia 2008, 20:04

Nie, wtedy będzie ono zabrane od ciebie, ale nie będzi ci brakowac. Ale jak ustawiasz się w kolejce do przeglądania i jesteś 4tą osobą na 3lustra, to dla ciebie luster zabraknie.
No ba, ale jak moze ich komus zabraknąć w domu? ; >
Nie mogłem sprawić ci zawodu, więc bełkot i tak musiałbyć. Bez piany niestety. Z pianą bybyło gdybym pwn zacytował.
e, to dawaj PWN ostro, Wikipedię i kodeks karny, inaczej będzie mi smutno ; >
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

ODPOWIEDZ