Dwójki a Trójki

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

Dwójki a Trójki

#1 Post autor: Miltado » sobota, 3 lutego 2007, 08:45

Tutaj podobne pytanie jak do 4. Czyli drogie dwójeczki, jako liczby, które sąsiadują z nami w eneagramie może powiecie coś o relacjach 3-2, jak się wam układa z 3, co was w nas denerwuje. Pytanie do 2w3, czyli gospodarzy, jak myślicie co daje wam skrzydło 3?


ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

sinus25
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 21 listopada 2006, 16:46

#2 Post autor: sinus25 » wtorek, 6 lutego 2007, 11:37

jako gospodarz, moge powiedziec ze to skrzydlo, hmm...
potrafie dazyc do celu, nigdy sie nie poddaje raczej, potrafie cos zalatwic i daje mi to radosc ze to moge zrobic dla kogos, ze jestem wsrod ludzi, cos w tym stylu, radosc z tego ze pomagam i moge to zrobic, to ze inni sa to mi daje sile do dzialania, odpowiedzialnosc, a tak z ciekawosci, jak wy widzicie siebie, dazenie do celu, dla siebie, dla ambicji, jak to wyglada gdy sie jest 3?
Wrocław

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#3 Post autor: Miltado » środa, 7 lutego 2007, 07:38

sinus25 pisze:jako gospodarz, moge powiedziec ze to skrzydlo, hmm...
potrafie dazyc do celu, nigdy sie nie poddaje raczej, potrafie cos zalatwic i daje mi to radosc ze to moge zrobic dla kogos, ze jestem wsrod ludzi, cos w tym stylu, radosc z tego ze pomagam i moge to zrobic, to ze inni sa to mi daje sile do dzialania, odpowiedzialnosc, a tak z ciekawosci, jak wy widzicie siebie, dazenie do celu, dla siebie, dla ambicji, jak to wyglada gdy sie jest 3?
Poczytaj inne tematy w dziale 3, a szybko się dowiesz ;)

W sumie to samo, tylko że robimy to raczej dla siebie i swojego wizerunku. Jak polityka ;)
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
polly
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 17 lutego 2007, 17:22
Lokalizacja: Wrocław

#4 Post autor: polly » sobota, 17 lutego 2007, 17:51

Miltado pisze:
sinus25 pisze:jako gospodarz, moge powiedziec ze to skrzydlo, hmm...
potrafie dazyc do celu, nigdy sie nie poddaje raczej, potrafie cos zalatwic i daje mi to radosc ze to moge zrobic dla kogos, ze jestem wsrod ludzi, cos w tym stylu, radosc z tego ze pomagam i moge to zrobic, to ze inni sa to mi daje sile do dzialania, odpowiedzialnosc, a tak z ciekawosci, jak wy widzicie siebie, dazenie do celu, dla siebie, dla ambicji, jak to wyglada gdy sie jest 3?
Poczytaj inne tematy w dziale 3, a szybko się dowiesz ;)

W sumie to samo, tylko że robimy to raczej dla siebie i swojego wizerunku. Jak polityka ;)
wizerunku? nie zawsze [;

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Re:

#5 Post autor: Aleksandrowa » niedziela, 29 listopada 2009, 12:15

sinus25 pisze:jako gospodarz, moge powiedziec ze to skrzydlo, hmm...
potrafie dazyc do celu, nigdy sie nie poddaje raczej, potrafie cos zalatwic i daje mi to radosc ze to moge zrobic dla kogos, ze jestem wsrod ludzi, cos w tym stylu, radosc z tego ze pomagam i moge to zrobic, to ze inni sa to mi daje sile do dzialania, odpowiedzialnosc, a tak z ciekawosci, jak wy widzicie siebie, dazenie do celu, dla siebie, dla ambicji, jak to wyglada gdy sie jest 3?
O, mam podobnie. :roll:
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

Awatar użytkownika
co jest
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 13:49

Re: Dwójki a Trójki

#6 Post autor: co jest » niedziela, 4 lipca 2010, 16:53

jestem 2w3, mam brata 3w2, znam tez pewną dziewczyne i chłopaka o tym samym typie. powiem tak moje relacje z nimi są hm różne.
-z bratem sie dogaduje, czasami jest świetnie, moge mu sie wygadac, rozmawiac na wszystkie tematy i nie widze z rzadnej ze stron manipulacji, jest wporządku ma dużo z 2, choć ale zdarza sie np. dzien taki jak dzisiaj, że wolałabym go nie znac. wie wszystko lepiej, popisuje sie, wiecznie rywalizuje i co najważniejsze NIE MA SWOJEGO ZDANIA !!!! - to cos irytuje mnie najbardziej!!! (może to głupi przykład, ale...)
-co do kolezanki i kolegi hmmmm... ciężko!!!!,
-dziewczyna- nie znam gorszej osoby od niej, nie wiem co ma na nią taki zły wpływ że jest taka...straszna i do tego bardzo chora. wszedzie jej pełno (nie wydaje mi sie zeby chodziło tu o to ze jestem 'gospodarzem' i ja chce byc wszędzie) jest strasznie inwazyjna, mowi wszystkim wprost że jest mądra (w co powątpiewam;]) piękna i że wszyscy poprostu sie chowają, bo istnieje ktos taki jak ona, ze robi wystawy sama, bo niestety nikt nie jest na tyle dobry by wejsc na drabine i powiesić antyrame :)
-kolega- no cóż nie jest ideałem, ale przynajmniej jest choć troche skromy. ma osiagniecia ale nie szczyci sie tym. powie raz i to wystarczy. poczatkowo myslalam ze jest 2w3 ale jednak sie myliłam, woli brać niz dawać.

znam jeszcze paru ludzi 3w4 ... w sumie nawet ich lubie. 3w2 nie są złe, zalezy które osobniki

ODPOWIEDZ