Piątka a powodzenie u kobiet

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
papio
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 26 lutego 2008, 18:49
Lokalizacja: Warszawa

#106 Post autor: papio » wtorek, 26 lutego 2008, 19:42

Z tym powodzeniem to nie wiem cosądzić, kiedy byłem w szczęśliwym związku, miałem wrażenie, że kobiety może nie tyle lgną do mnie, co są mi całkiem całkiem przychylne i zwracają uwagę (ale akurat wtedy to mnie raczej nie interesowało). A kiedy związek jest w rozpadzie, odczuwam raczej że się odemnie odsuwają. Zdaję się że z tą przychylnością to jest tak ,że nijak sie ona niema do tego co odczuwam.


"Nie siadaj tyłem do żadnych drzwi" 5w4; r73; gentoo; facet; oglądam się za siebie , i niczego nie poznaję; to czego nie powiem pozostaje nie powiedziane; "Wszędzie brak miłości i uczucie samotności "

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#107 Post autor: Snufkin » piątek, 4 kwietnia 2008, 21:03

.
Ostatnio zmieniony środa, 17 marca 2010, 12:42 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KrzychoX
Posty: 20
Rejestracja: czwartek, 31 lipca 2008, 22:09
Lokalizacja: Cieszyn

#108 Post autor: KrzychoX » sobota, 2 sierpnia 2008, 23:38

jakiego takiego powodzenia u kobiet nie zauważyłem (17 lat, 168cm wzrostu, czarne krótkie włosy, oczy zielone, pozostałości po trądziku, kozia bródka, sylwetka normalna), ponieważ nie byłem jeszcze w żadnym związku i nawet na nic się nie zanosiło.. najwyżej parę przyjaźni, które przez moją 'outsiderowość' i nieśmiałość nie zapowiadały się jakoś specjalnie.
samotność mi to nie dokucza, ale chyba bycie singlem na dłuższą metę to nie to..
>>- 5w6 -<< jakieś 94% ;] r1991
"Jestem roztańczonym pyłem tego świata"

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#109 Post autor: Eruantalon » niedziela, 3 sierpnia 2008, 00:59

CZy już pisałem, ze - oczywiście - cechuje mnie zwierzęcy magnetyzm oraz powodzenie takie, ze cassanova popadłby w kompleksy a i nie ejst wyklucozne, ze aktualnie turla się w grobie?
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
pomiar
Posty: 101
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 00:35

#110 Post autor: pomiar » niedziela, 3 sierpnia 2008, 12:21

Podobno na pierwszy rzut oka podobam się niektórym kobietom, tylko ja tego nie zauważam albo dowiaduję się o tym za późno. Poza tym nie uznaję podrywania i całego tego rytuału godowego. To jest odpychające, za dużo "na pokaz". Aby z osobą swobodnie się komunikować, musi ona zdobyć moje zaufanie, a aby zdobyć moje zaufanie, muszę ją bliżej poznać. Jak już ktoś pisał- błędne koło.
5w4 INTj

ODPOWIEDZ