Kim woleli byście być...

Wiadomość
Autor
kabanos
Posty: 101
Rejestracja: sobota, 19 lutego 2011, 23:57

Kim woleli byście być...

#1 Post autor: kabanos » poniedziałek, 9 maja 2011, 21:53

... jeżeli byście mieli do wyboru zostanie:
a) kolesiem, który się specjalizuje w jakieś konkretnej dziedzinie (to go wyróżnia), po za tym inteligentny, ma poczucie humoru, nie stroni od ludzi
b) gościem, którego wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, dobre kontakty z ludźmi, ale ma także wiedzę ale bardziej ogólną (np. jakieś ciekawostki) - ale ta cecha (jego mądra "bania") nie jest jego "wizytówką" :D

Pewnie nie każdy się odnajdzie w tych postaciach, ale to jest taki mój mały eksperyment.
Ja osobiście wolał bym prezentować cechy osoby drugiej :D



Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

Re: Kim woleli byście być...

#2 Post autor: Elkora » poniedziałek, 9 maja 2011, 23:12

a) chciałabym mieć choć przez chwile poczucie ze wiem na pewno

to tak żeby nie było offtopu na maxa
jesteś tu niecałe 3 miesiące twój wynik w przybliżeniu to: 31 postów z czego jakieś 6 to nowe tematy, po założeniu tematu wypowiadałeś się o ile się nie mylę potem w 2 jakieś łącznie 7 razy 18 razy zabrałeś głos w tematach niezałożonych przez siebie
odpowiedzi na twoje pytania znajdują się na forum nie wiem gdzie nie chce mi się szukać ale ja je widziałam, ja je czytałam i ja wiem ze tam się czają
nie mowie może konkretnie o tym ale przemyśl czy chcesz zakładając nowy temat bo i tak odpowiadają ci na niego ze 3 osoby a potem spada w otchłań bez dna a większość z nich można by podpiąć pod jakiś tam wątek i wazie czego jak się rozwinie to modelator wydzieli (wszak od tego mamy niewolników) :twisted:
a forum się niepotrzebnie zaśmieca niekonstruktywnymi pierdołami które są tak naprawdę powtarzaniem po raz 100 tego samego
Obrazek

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Kim woleli byście być...

#3 Post autor: Cotta » środa, 8 czerwca 2011, 16:38

a)

Bo jak ktoś się zna "na wszystkim", to nie zna się na niczym.
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Awatar użytkownika
Pierzasta
Posty: 891
Rejestracja: niedziela, 27 marca 2011, 01:35
Enneatyp: Obserwator

Re: Kim woleli byście być...

#4 Post autor: Pierzasta » środa, 8 czerwca 2011, 22:22

kabanos pisze:... jeżeli byście mieli do wyboru zostanie:
a) kolesiem, który się specjalizuje w jakieś konkretnej dziedzinie (to go wyróżnia), po za tym inteligentny, ma poczucie humoru, nie stroni od ludzi
b) gościem, którego wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, dobre kontakty z ludźmi, ale ma także wiedzę ale bardziej ogólną (np. jakieś ciekawostki) - ale ta cecha (jego mądra "bania") nie jest jego "wizytówką" :D

Pewnie nie każdy się odnajdzie w tych postaciach, ale to jest taki mój mały eksperyment.
Ja osobiście wolał bym prezentować cechy osoby drugiej :D
Nie rozumiem różnic poza wiedzą specjalistyczną i ogólną... czyli pierwszy ma poczucie humoru i nie stroni od ludzi (to jeszcze nie oznacza że jest towarzyski..?), a drugi ma poczucie humoru, dobre kontakty (czyli ze co, nie nienawidzą go?), wyróżnia się inteligencją, ale nie jest to jego wizytówką. :?

Czyli obaj mają poczucie humoru i jako takie relacje z innymi. Oprócz tego są inteligentni, tylko że jeden jest specjalistą a drugi ma wiedzę ogólną. I nie można tego było w ten sposób ująć? Chyba, że coś mi umknęło...
Nic nie wnosi.
Pokonała mnie w depresji wibracji.
Jestem ostoją Prawdy. Widzisz? Ty aż kipisz, a po mnie to spływa. Jakiego chcesz jeszcze dowodu na to, kto ma rację?

ODPOWIEDZ