Będe mógł na Was liczyć?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Dz1d3k
Posty: 33
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 20:56
Kontakt:

Będe mógł na Was liczyć?

#1 Post autor: Dz1d3k » wtorek, 9 stycznia 2007, 18:15

Witam moi drodzy,
Słowem wstępu jestem czwórką z silniejszą tendencją do trójki; jednakże obiektem moich obecnych fantazji jest - jak łatwo się domyślić - inteligentna i zabawna szóstka :) Miałbym zatem do Was prośbe, z uwagi na to że jestem wulkanem emocji i często chciałbym popisać mojej lady smsy typu że jest fajna bardzo mi na niej zależy fajnie mi się z nią gada a nawet że nie musi się obawiać że chce Ją skrzywdzić , bowiem tak sobie pomyślała gdy do niej dzwoniłem :) Dla mnie to oczywiście słodkie ale po co dziewucha ma się nie potrzebnie denerwować.
Chciałbym zatem by rada złożona z kilku dziewcząt (najlepiej oczywiście) pomogła mi odpowiednio selekcjonowac informacje które mojej kochanej szósteczki nie przestaszą a też pozwolą mi adć jej do zrozuienia że naprawde mi na niej zależy :)
Zatem najpierw chciałbym uslyszeć Waszą opinię nt. w/w zwrotów :)

Z góry dziękuje :* :* :*


My soul's leading by enneagram science's (Aristocratic)

Azula
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 21 grudnia 2006, 17:46

#2 Post autor: Azula » wtorek, 9 stycznia 2007, 18:44

tak z nią postępuj, żeby czuła się bezpiecznie.
Nigdy nie okłamuj, bo jeżeli choć raz cię na tym złapie, wycofa się psychicznie (zerwie kontakt, albo nabierze dystanu) Bądź ciepły, serdeczny i opiekuńczy :lol:

nutshell
VIP
VIP
Posty: 808
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 01:33

#3 Post autor: nutshell » wtorek, 9 stycznia 2007, 21:14

Jako 6 powiem tak: nie słowa a czyny, facet ktory misiaczkuje i słodzi 24/7 moze byc irytujący, telefony 20 razy na dzien moga po porostu przytłaczac... ;) ale to sa powiedzmy niuanse, mnie człowiek potrafi skutecznie zrazic do siebie kłamstwem. Gdy mnie ktos okłamie choćby raz, trace szacunke do tej osoby i w dodatku robie sie msciwa. Podstawa to zaufanie, a je zdobywa sie szczeroscia. Hmm może zadaj jakies bardziej sprecyzowane pytania, bo nie znając Twojej wybranki ani Ciebie ciezko tak z miejsca podac jakies 'cudowne rady' ;)
6w5 / INFj

*Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest granfalon
Spróbuj obrać ze skórki bańkę mydlaną*

ODPOWIEDZ