Zainteresowania 6

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
swiatlo
Posty: 365
Rejestracja: sobota, 17 kwietnia 2010, 22:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Na krańcu świata

Zainteresowania 6

#1 Post autor: swiatlo » sobota, 29 maja 2010, 10:53

Jakie szóstki macie zainteresowania ? Jestem ciekawy czy szóstki mają jakieś wspólne zainteresowania.Może się przekonamy :D


troll ze schizofrenią

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

Re: Zainteresowania 6

#2 Post autor: SuperDurson » sobota, 29 maja 2010, 13:47

Jestem zainteresowany zyskiem.
Dlatego interesuję się wszystkim, co kiedykolwiek może mi się przydać. :lol:

Od nauk ścisłych - matematyki, fizyki, mechaniki, elektroniki, przez ich połączenia, przez ich BIO-logiczne odpowiedniki (biologię, medycynę, genetykę, lingwistykę), przez ekonomię, politykę i retorykę, aż po duchowo-religijno-magiczne systemy..

Marzy mi się coś wielkiego i mogę potrzebować tego wszystkiego, aby tą wizję urzeczywistnić..
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

Re: Zainteresowania 6

#3 Post autor: Absynt » sobota, 29 maja 2010, 20:41

Standardowo czyli KKD.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Minka
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 9 czerwca 2009, 19:38

Re: Zainteresowania 6

#4 Post autor: Minka » niedziela, 30 maja 2010, 11:37

tworzenie wierszy, opowiadań, dramatów! robienie czegoś zupełnie nieopłacalnego, żeby pokazać, że jestem "ponad" rodzicami! xD
podkurwianie starszego brata, który tak bezczelnie się daje podkurwiać, a ja, ja mam najlepsze sposoby na tego typu sprawy ]:-> Słuchanie mojego ukochanego Hey'a i od czasu do czasu myślenie: "fucking people, always want something!" albo: "why no one write to me or talking with me?". ewentualnie myślenie, jak tu komuś można jeszcze trochę pomóc, żeby się sobą tak bardzo nie interesować, albo nie bać się tak strasznie związków międzyludzkich ;d o, myślenie to jest moim wielkim zainteresowaniem w sumie. ewentualnie ludzie, spotykanie z ludźmi, połykanie ludzi, branie ich pełnymi garściami, wtedy to jest taki power, że mogę... zrobić wszystko, tylko aby przebywać wśród nich.

oto wywody niezbyt chorej szóstki na temat jej zainteresowań, które są dość prymitywne.
przepraszam, mam za dobry humor ;D
"Podejrzliwość w stosunku do wszystkich jest męcząca, trzeba komuś ufać, bo trzeba przy kimś odpocząć."

sp/so

bruno dievs
Posty: 796
Rejestracja: wtorek, 30 czerwca 2009, 00:58

Re: Zainteresowania 6

#5 Post autor: bruno dievs » poniedziałek, 31 maja 2010, 21:33

Absynt pisze:Standardowo czyli KKD.
Co to KKD? ;> Wpisałem w google to znalazło mi "Klub Książek Disneya" :P
SuperDurson pisze:Marzy mi się coś wielkiego i mogę potrzebować tego wszystkiego, aby tą wizję urzeczywistnić..
Czyli stworzenie własnej, wielkiej korporacji? Dobrze kojarzę?
Minka pisze:tworzenie wierszy, opowiadań, dramatów!
wyżywasz się na jakichś portalach literackich, czy do szuflady tylko?
jak tak lubisz myśleć, to może pomyśl o wrzuceniu czegoś do działu "Podwieczorek u..." :P
639f3d3b99876f1c9f27f68ea08dcbb8

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

Re: Zainteresowania 6

#6 Post autor: Absynt » poniedziałek, 31 maja 2010, 23:03

bruno dievs pisze:
Absynt pisze:Standardowo czyli KKD.
Co to KKD? ;> Wpisałem w google to znalazło mi "Klub Książek Disneya" :P
Nie, kasa, koks i dziwki... :lol:

A tak poważnie to praktycznie wszystkie moje zainteresowania i hobby oscylują wokół hm... mistycyzmu.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
swiatlo
Posty: 365
Rejestracja: sobota, 17 kwietnia 2010, 22:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Na krańcu świata

Re: Zainteresowania 6

#7 Post autor: swiatlo » sobota, 5 czerwca 2010, 12:51

Absynt pisze:
A tak poważnie to praktycznie wszystkie moje zainteresowania i hobby oscylują wokół hm... mistycyzmu.
Ciekawe ile szóstek się tym interesuję
troll ze schizofrenią

Awatar użytkownika
subtlepleasure
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 19 sierpnia 2010, 21:47
Enneatyp: Lojalista

Re: Zainteresowania 6

#8 Post autor: subtlepleasure » piątek, 27 sierpnia 2010, 12:03

swiatlo pisze:
Absynt pisze:
A tak poważnie to praktycznie wszystkie moje zainteresowania i hobby oscylują wokół hm... mistycyzmu.
Ciekawe ile szóstek się tym interesuję
Niespecjalnie lubię, nie wierzę również w przeznaczenie, magię... Hmm, może ewentualnie tą ukrytą w osobowości drugiego człowieka. ;) Uważam, że sami decydujemy o własnym życiu, sami możemy je zmienić - w kierunku lepszym lub gorszym (hmm, inna sprawa że nie zawsze jesteśmy sobie to w stanie uświadomić.)
Generalnie to ubóstwiam rozumieć coś, z czym mam do czynienia i wolę, gdy jest to namacalne, w zasięgu mojej ręki.
To zastanawiające, biorąc pod uwagę fakt, że kiedyś niebotycznie zaczytywałam się w literaturze fantasy, ezoterycznej, historiach pozaziemskich. Ba... uwielbiałam to! Jakoś na przestrzeni ostatnich lat zdanie na ten temat zmieniło mi się o 180 stopni. To chyba jakiś wewnętrzny przewrót poglądów, chociaż bezapelacyjnie marzycielstwo zostało do dziś. :)

Moje zainteresowania to głównie kino - stare, nowe, kolorowe, czarno-białe... Wszystko wchłonę, aczkolwiek skłaniam się bardziej ku latom 50-60. ;) Kocham książki (jestem fanką kryminałów, dramatów, powieści z malowniczo zarysowaną scenerią. Przeważnie romanse wchodzą mi najgorzej.), muzykę, psychologię.
W zasadzie jestem drobną masochistką, za dreszczyk emocji i tajemnicę w filmie, ksiażce jestem w stanie zabić. ;)
Ajaj, ale happy endy lubię. ;)

Przepadam też bardzo za słodkim lenistwem i nierobieniem absolutnie niczego pożytecznego.
"Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy. Tego się trzymam."
-A. Dymna

ODPOWIEDZ