Gubienie

Wiadomość
Autor
motylica wątrobowa
Posty: 108
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2008, 16:04
Kontakt:

#31 Post autor: motylica wątrobowa » poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:14

Niedawno zapomniałam wziąć fartucha na laborki, choć były to jedyne zajęcia w tym dniu i miały trwać ok. 5 godzin.
Poza tym notorycznie muszę pożyczać od ludzi coś do pisania. No i przed wyjściem z domu biegam tam i z powrotem bo ciągle o czymś sobie przypominam. Powoli przestaje mnie bawić moje roztrzepanie.


"Na szyi zamordowanego kota wisiała karteczka z napisem MIAU."

Awatar użytkownika
Pandora
Posty: 54
Rejestracja: środa, 23 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Zewsząd

#32 Post autor: Pandora » środa, 22 lipca 2009, 13:23

Oj, gubienie, zapominanie :D

kiedyś zrobiłam sobie listę rzeczy, które zgubiłam w ciągu ostatnich lat i była naprawdę imponująca. znalazły się tam między innymi pozycje: legitymacja x 6, buty (hehe) x 2, ubrania x duuużo, komórka, klucze x 5? najgorsza pozycja: pieniądze. ciągleee gubię, zwłaszcza jak noszę w kieszeniach. po podliczeniu wychodzi ponad 200 zł grubo.

książki z biblioteki... szkoda gadać nawet :D wywalą mnie w końcu.

jakieś drobne sprawy, o których 'muszę' pamiętać. haa, ciągle jeszcze mam nadzieję, że jak powiem sobie 'ważne wypracowanie, ważne wypracowanie, środa, środa', to będę pamiętała :) o ja naiwna!

też mi mówią, że jestem nieodpowiedzialna. czasami ktoś mówi np. 'hej, to przyniesiesz mi na jutro te płyty?', 'zgrasz w tym tygodniu te zdjęcia?', a ja tak tak i to nigdy, nigdy się nie dzieje ;)

a na autobus wychodzę dosłownie w ostatniej sekundzie, żeby zdążyć, nieprzygotowana :)
Wyrzuciłam ze swojego słownika słowo 'problem' i zastąpiłam je słowem 'wyzwanie'.

7w8, ENFP

Awatar użytkownika
nakona
Posty: 25
Rejestracja: środa, 22 lipca 2009, 14:52
Kontakt:

#33 Post autor: nakona » środa, 22 lipca 2009, 15:12

Jak byłam dzieckiem to gubiłam WSZYSTKO :D teraz przestałam :P ale niedokładna i roztrzepana jestem nadal :)
7w8 w 100 proc!
chyba ENFp

Awatar użytkownika
honeybunny09
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 17 grudnia 2009, 23:08

Re: Gubienie

#34 Post autor: honeybunny09 » piątek, 18 grudnia 2009, 00:27

matko ja to mam 4 komorki rocznie, gubie miliony dlugopisow, zostawiam torebki, klucze i 5 minut przed wyjsciem z domu szukam ksiazek.... niesamowite jest jednak to, ze w cudownych okolicznosciach duzo rzeczy sie znajduje:)))
Ogolem siedem, cechy 7, 7w6 i 7w8 xD

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Re: Gubienie

#35 Post autor: Aleksandrowa » niedziela, 20 grudnia 2009, 11:49

honeybunny09 pisze:matko ja to mam 4 komorki rocznie, gubie miliony dlugopisow, zostawiam torebki, klucze i 5 minut przed wyjsciem z domu szukam ksiazek.... niesamowite jest jednak to, ze w cudownych okolicznosciach duzo rzeczy sie znajduje:)))

Jak Ty to robisz, ze gubisz 4 komorki rocznie ? :shock:
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

Re: Gubienie

#36 Post autor: SuperDurson » niedziela, 20 grudnia 2009, 12:19

Lepiej powiedz GDZIE je gubisz :twisted:

Ja się czasami zastanawiam kto to wszystko co wciąż znajduję - gubi. :wink:
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

Re: Gubienie

#37 Post autor: Perwik » wtorek, 22 grudnia 2009, 23:53

mogę się podpisać pod większością powyższych postów :) chociaż im jestem starszy tym bardziej zorganizowany, za to zapominam np kim jestem albo coś takiego :D i właśnie zapomniałem co chciałem napisać....aaaa ! :D jak byłem dzieckiem zgubiłem, tzn schowałem 10 wafli prince polo :D znalazłem po roku gdzieś za starym telewizorem :) a jakiś czas temu, na trening wziąłem dwa buty - jeden od st drugi la (mają różnej wysokości obcasy :D). a zawsze trzymam buty w oddzielnych siatkach, więc nie wiem jak to zrobiłem :P
czyli w sumie częściej zapominam niż gubię...tak jestem 3 :P :P

Awatar użytkownika
Lagneu
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 10:36

Re: Gubienie

#38 Post autor: Lagneu » piątek, 25 grudnia 2009, 15:47

Ostatnio posiałam w bliżej nieokreslonych okolicznościach 50 [sic!] wkładów do świeczek. Brało się do zakładu pracy, a potem tak jakoś...no, zniknęły :roll:
Codziennie praktycznie coś mi ginie, jak nie mp3 to książka, jak nie wypracowanie (wyżej wymieniane) to portfel.
Ale zawsze potem mi się to zeruje, co jakis czas znajduję pieniądze w ubraniach, których tam nie powinno być :)
7w7. Jasne, że klar.

Awatar użytkownika
illusion
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 15:39

Re: Gubienie

#39 Post autor: illusion » niedziela, 10 stycznia 2010, 18:43

Siódemki gubią bo same są zagubione.
I wszystko w tym temacie.
Typ nie jest najistotniejszy

Ans1
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 16:02
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Gubienie

#40 Post autor: Ans1 » czwartek, 19 sierpnia 2010, 09:38

Niestety potwierdzam u siebie niebywałą zdolność do zgubienia wszystkiego. Nie potrafię nawet zliczyć ile rzeczy w sumie zdołałam gdzieś zawieruszyć. Najczęściej gubię: dokumenty, portfel(bez karty do bankomatu na szczęście), parasolki, swetry, zegarki (ostatni był cenną pamiątką;/), książki wypożyczone w bibliotece, panie bibliotekarki nie bardzo za mną przepada klucze;/u sąsiadów mam zostawiony dodatkowy zestaw na "wszelki wypadek"...z czasem staram się być bardziej uważna i skoncentrowana, więc trochę mniej gubię. W poniedziałek wyjeżdżam na tygodniowe wakacje i to będzie coś w rodzaju sprawdzianu moich możliwości :wink: mam nadzieję, że straty będą mniejsze niż zazwyczaj...

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Gubienie

#41 Post autor: Kapar » piątek, 20 sierpnia 2010, 04:56

A jak Entuzjasta stara sie zapobiegac gubieniu?
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: Gubienie

#42 Post autor: Grin_land » piątek, 20 sierpnia 2010, 16:16

baby_kapar pisze:A jak Entuzjasta stara sie zapobiegac gubieniu?
?
Spoiler:
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Gubienie

#43 Post autor: ewutek » piątek, 20 sierpnia 2010, 18:01

Grin_land pisze:
baby_kapar pisze:A jak Entuzjasta stara sie zapobiegac gubieniu?
?
Spoiler:
Innymi słowy niezbyt się stara. :)
5w6

Awatar użytkownika
Helios
Posty: 629
Rejestracja: środa, 25 sierpnia 2010, 22:43
Enneatyp: Szef

Re: Gubienie

#44 Post autor: Helios » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 21:26

Ja jak się ostatnio spieszyłem to nie umiałem znaleźć portfela, gdy po dziesięciu minutach już go odnalazłem zgubiły mi się klucze, które wcześniej miałem w ręku po znalezieniu kluczy straciłem słuchawki teoretycznie bo były w kieszeni ale ich szukałem przez kilka minut zanim się zorientowałem na koniec okazało się, że jestem umówiony na następny dzień a nie na tamtejsze dzisiaj
Vi Veri Veniversum Vivus Vici

just give me that smile

Awatar użytkownika
subtlepleasure
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 19 sierpnia 2010, 21:47
Enneatyp: Lojalista

Re: Gubienie

#45 Post autor: subtlepleasure » środa, 1 września 2010, 22:10

Helios pisze:Ja jak się ostatnio spieszyłem to nie umiałem znaleźć portfela, gdy po dziesięciu minutach już go odnalazłem zgubiły mi się klucze, które wcześniej miałem w ręku po znalezieniu kluczy straciłem słuchawki teoretycznie bo były w kieszeni ale ich szukałem przez kilka minut zanim się zorientowałem na koniec okazało się, że jestem umówiony na następny dzień a nie na tamtejsze dzisiaj
A głowę znalazłeś? :D

Stety niestety;), nie jestem siódemką, ale po cichutku wtrącę od siebie: mam podobnie. Gubię wszystko; zostawiam parasolki w pociągach, w okresie zimowym rękawiczki muszę zakupywać nowe mniej więcej co mięsiąc/dwa, bo zawsze w kieszeni zostaje mi tylko jedna. Na uczelni żal mi pięniędzy (o! ja biedna studentka! 8) ) na bindowanie kserówek, więc zazwyczaj kartki walają się bezwładnie w różnych dziwnych miejscach. Mój ostatni combo hit to włożenie kluczy do chlebaka i szukanie ich pół dnia.

Ludzie mówią, że moja chaotyczność i roztrzepanie przyprawia ich o dreszcze.
"Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy. Tego się trzymam."
-A. Dymna

ODPOWIEDZ