Numerologia

Jaką cyferką jesteś?

1
7
17%
2
5
12%
3
4
10%
4
4
10%
5
5
12%
6
1
2%
7
5
12%
8
9
21%
9
2
5%
 
Liczba głosów: 42

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 606
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

Numerologia

#1 Post autor: chokureika » piątek, 16 maja 2008, 11:39

Aby obliczyć swoją cyfrę numerologiczną należy dodać dzień urodzenia, miesiąc i rok, a następnie otrzymane liczby dodać do siebie. np:
18.12.1991 -> 1+8+1+2+1+9+9+1=32 -> 3+2=5

Jakimi jesteście cyframi numerologicznymi?
Czy opis do Was pasuje?
Ja jestem 5 i muszę przyznać, że 5 bardzo do mnie pasuje.


Jedynka to siła charakteru oraz indywidualność właściwa przywódcom. Ma wiele śmiałych pomysłów, dzięki czemu wskazuje drogę pozostałym. Jej pasją jest doradzanie, dodawanie odwagi i zachęcanie do działania. Jedynki posiadają osobowość twórczą, niezależną, dynamiczną i błyskotliwą, czasem nawet genialną, ale zawsze kontrowersyjną. Ich twórcza postawa wobec życia sprawia, że dokonują czegoś niezwykłego. Są wiecznie w ruchu i poszukiwaniu czegoś nowego. Nawet, gdy ciało jest w bezruchu to umysł jest ciągle aktywny; pomysły rodzą się jeden za drugim.

Jedynka jest odważna, niebanalna, ekstrawertyczna i pełna entuzjazmu, dumna z siebie i własnych sukcesów. Promieniuje pewnością siebie, optymizmem i posiada ogromny dar przekonywania. Życie wielu jedynek obfituje w ryzyko, przez co znajdują się one bardzo często w dużych opałach, ale nigdy nie tracą nadziei na szczęśliwy koniec. Na ogół są to szlachetne jednostki, uczciwe i spontaniczne. Wbrew temu , co okazują, pragną być zaakceptowane przez otoczenie i nie znoszą krytyki, którą można ich łatwo zranić. Jeśli jedynki wykorzystują swą wspaniałą energię w sposób pozytywny, mogą osiągnąć każdy cel jaki sobie wyznaczą. Jednakże te same cechy staną się wadami, mogącymi przynieść nieszczęście im i otoczeniu.

W sprawach materialnych - mają wszystkie predyspozycje, aby zdobyć sukces i majątek, pod warunkiem że zdołają pokonać swe skłonności do ryzyka i będą działać z większą rozwagą.

W miłości - są uczuciowe, porywcze i namiętne, ale też zaborcze i dominujące.


Dwójka symbolizuje łączenie i uzupełnianie. Najbardziej charakterystyczną dla nich cechą jest chęć współpracy, takt i zrozumienie innych. Mają wrodzoną dobroć i umiejętność wczuwania się sytuację. Są to osoby obdarzone talentami. Najbardziej ze wszystkich liczb, taktowne, usłużne, miłe i zgodne. Najczęściej są to jednostki wykształcone, interesujące się światem sztuki i intelektu. Kochają piękno. Są bardzo spokojne, powściągliwe i ostrożne w podejmowaniu decyzji, szukają oparcia i aprobaty u innych.

Posiadają umysł analityczny, a ponadto umiarkowanie, mądrość i rozwagę, co gwarantuje, że nawet w chwilach krytycznych postąpią właściwie. Nieśmiałe, skromne, prostoduszne, dyskretne i pozbawione pretensji. Dwójki są doskonałymi mediatorami, potrafiącymi łagodzić wszelkie spory i konflikty, podnosić innych na duchu. Są wspaniałymi psychologami i znawcami natury ludzkiej, a przy tym dobrymi obserwatorami o niezwykłej przenikliwości.

W ich życiu dominują uczucia, a nie rozum. Marzycielskie, romantyczne, idealistyczne i ogromnie wrażliwe. W towarzystwie osób ordynarnych i kłótliwych czują się zagubione i wytrącone z równowagi. Mogą także stać się łupem dla osób pozbawionych skrupułów. Negatywne cechy dwójki to: nadmierna uległość, podejrzliwość, kapryśność, a także skłonności do kłamstwa - przy patologicznej chęci podobania.

Sytuacja materialna - dwójka zna wartość pieniądza, ale nie jest jego niewolnikiem. Jest zbyt uduchowiona i marzycielska, aby pieniądze rządziły jej życiem, dlatego czasem bywa rozrzutna. Nikt nie jest w stanie jej przekonać do tego, że ma talent do robienia pieniędzy.

Sprawy uczuciowe - pełne słodyczy, czułe i wyrozumiałe. Są najlepszymi partnerami w całej skali. Najważniejsze dla nich to: dom, rodzina i harmonijne życie.


Trójki
lubią błyszczeć i olśniewać otoczenie. Są żywe, pomysłowe i niezwykle ruchliwe. Obdarzone są licznymi talentami, a dzięki swej inteligencji i błyskotliwości potrafią rozwiązać niemal każdy problem i dostosować się do każdej sytuacji. Są czułe, uczuciowe i skore do poświęceń. Posiadają wyjątkowy magnetyzm przez co są powszechnie lubiane i podziwiane. Nie mają aspiracji, aby dominować nad otoczeniem.

W towarzystwie innych osób oczekują na pochlebstwa i komplementy. To urodzeni optymiści. Nikt inny nie potrafi tak cieszyć się życiem i z radością przyjmować to co ześle los. Trójki są niezwykle elokwentne, co czasami przybiera formę gadulstwa. Sympatyczne, energiczne, uczynne i pełne wdzięku, mają szczególny dar do zdobywania dużej popularności i są mile widziane w każdym towarzystwie. Zawsze znajdą czas na radość, rozrywkę i kontakty towarzyskie.

Dużą wagę przywiązują do własnego wyglądu - zawsze są zadbane i eleganckie. Czasem brakuje im wytrwałości, by zrealizować do końca swoje cele. Negatywne cechy trójki to: wyniosłość, próżność, pyszałkowatość i tandeta. Mogą składać wiele obietnic, z których nawet nie będą próbowały się wywiązać. Skrajnie mogą wykazywać cynizm, arogancję, dumę i zarozumialstwo.

Sytuacja materialna - pieniądze będą zdobywać bardzo łatwo, ale równie łatwo będą je wydawać. Posiadają dużo szczęścia, ale oszczędzanie nie wchodzi w rachubę. Jeśli nie ograniczą wydatków na luksusowe rzeczy będą żyły z dnia na dzień lub na krawędzi ruiny.

Sprawy uczuciowe - to osoby namiętne i żarliwie kochające. Cieszą się dużym powodzeniem u płci przeciwnej, ale dopóki nie spotkają swej drugiej połówki mogą latać z kwiatka na kwiatek. W stałych związkach są lojalne, delikatne i czułe.Czwórki
charakteryzuje odpowiedzialność, solidność i powaga. Są wytrwałe, pracowite, solidne i precyzyjne. Biorąc pod uwagę te cechy trudno się dziwić, że odnoszą same sukcesy. Nie lubią ryzykować. Wszystko co robią musi być oparte na solidnych podstawach i poważnym przemyśleniu sposobu osiągnięcia zamierzonego celu. Mogą zaryzykować tylko w przypadku, gdy są pewne wygranej.

Czwórki to osoby spokojne, łagodne i powściągliwe. Nie mają daru do publicznych przemówień, ani do gadulstwa. Wypowiadają się tylko wtedy, gdy mają coś do powiedzenia, a ich wypowiedzi są rzeczowe i zwięzłe czasem nawet szorstkie. Mało interesującą rozmowę potrafią uciąć jednym słowem. Nie znoszą osób mało konkretnych. Dają wiarę tylko faktom i rzeczom namacalnym. Rozważania duchowe i metafizyczne w ogóle ich nie interesują. Mało w nich entuzjazmu i spontaniczności. Nie lubią uzewnętrzniać swoich uczuć. W ich życiu brakuje często radości i luzu.

Niewiele jest jednak osób tak wytrwałych, zdecydowanych i konsekwentnych. Odważnie i z determinacją stawiają czoła wszelkim problemom i przeszkodom. Nie mają skłonności do dominacji nad otoczeniem. Nie są też zachłanne czy chciwe. Nie akceptują lenistwa czy indolencji i są bardzo wymagające wobec siebie i innych. Fanatycy porządku. Drażnią ich plotki i niesprawdzone wiadomości. Czwórki powinny wystrzegać się wykorzystywania swej ogromnej siły woli do zaprzeczania wszystkim i wszystkiemu czy też realizacji swych celów za wszelką cenę, ponieważ te liczne zalety mogą stać się dla niej zgubne.

Sprawy materialne - zdobywanie pieniędzy nie przychodzi im łatwo, ale osiągnięte dobra przy pomocy swej pracowitości szanują i cenią. Każdy wydatek będzie przemyślany i na pewno bardzo praktyczny.

Sprawy uczuciowe - mimo że nie są zbyt wylewne i spontaniczne, to na pewno są lojalne i godne szacunku. Brakuje im romantyczności i namiętności, ale bardzo potrzebują miłości i przeżyć związanych z uczuciami. W stałych związkach są wierne i lojalne, choć zazdrosne, a nawet zaborcze.


Piątki to osoby o nieprzeciętnej inteligencji, zdolnościach twórczych i bogatej wyobraźni. Są najbardziej ruchliwe, niespokojne i zmienne. Cechuje ich także oryginalność, niecierpliwość i impulsywność. Nie mają zahamowań przed zmianami i nowoczesnością. Odrzucą wszystko, co przestarzałe i zacofane. Wszystkie nowe informacje przyswajają sobie bardzo szybko i w lot chwytają sedno sprawy. Zainteresowane wieloma sprawami i tematami nie mogą skoncentrować się na jednym problemie, przez co niczego nie załatwiają do końca.

Piątkę zawsze znajdziesz tam, gdzie się coś dzieje. Swoją żywotnością, entuzjazmem i spontanicznością zachęcają innych do działania. Kochają życie, ruch i przygody. Monotonne, codzienne życie jest dla nich wegetacją. Buntują się przeciw jakimkolwiek ograniczeniom i schematom. Działają instynktownie co powoduje, że nigdy nie można przewidzieć ich reakcji. Potrafią mocno kochać i nienawidzić w ciągu krótkiego okresu czasu.

Przechodzą od euforii do czarnej rozpaczy bez żadnego racjonalnego powodu. Osoby te są bardzo wrażliwe na sztukę, piękno i sprawy duchowe. Mimo, że chcą wiele doświadczać nie angażują się zbyt emocjonalnie w związki czy sprawy. Nie przejawiają takich cech jak: mściwość, złośliwość czy pamiętliwość. Przez swoją łatwowierność i prostoduszność łatwo je zranić i oszukać. Dla piątek ważne jest, aby swój wielki zasób energii wykorzystywały w pozytywny sposób, bowiem mogą wyzwolić się w nich destrukcyjne siły. Uwięzione w nadmiarze obowiązków i nakazów staną się ponurymi i mrukliwymi samotnikami.

Sytuacja materialna - dla piątki pieniądze nie są celem życia, ale potrafią docenić ich wartość i chętnie korzystają z przyjemności, jakie one dostarczają. Zdobycie bogactwa nie jest dla nich trudne, nie mniej są w stanie całe swoje bogactwo postawić na jedną kartę i zostać nędzarzami.

Sprawy uczuciowe - posiadają tyle czaru i wdzięku, że płeć przeciwna jest zawsze nimi zainteresowana. Posiadają wiele kontaktów towarzyskich i uczuciowych, ale niewiele prawdziwych przyjaciół.


Szóstki
to osoby humanitarne, hojne i opanowane. Godne zaufania i przyjacielskie. Pragną dobra dla innych, a zwłaszcza dla swojej rodziny. Jeśli ofiarowały komuś swoje uczucia to można być pewnym, że będą one dozgonne. Ich celem życia jest szczęśliwa rodzina, dla której gotowe są poświęcić wszystko. Dla obrony swych bliskich i ich bezpieczeństwa mogą dać się poznać, jako osoby zdolne do wszystkiego. Zawsze muszą mieć przy sobie kogoś, kim mogłyby się opiekować i troszczyć.

Mają niesamowite poczucie piękna i bardzo lubią otaczać się wszystkim co piękne. Dokładają wszelkich starań, by ich domy były ciepłe, przytulne i gościnne. Nadmiernie jednak przejmują się szczegółami - marnotrawiąc energię na rzeczy mało ważne. Szóstki kierują się w swym życiu szczytnymi ideałami, jak służenie bliźniemu, pomoc potrzebującym, walka o sprawiedliwość i prawa człowieka. Ufne i prostoduszne, bywają ofiarami osób wyrachowanych i pozbawionych skrupułów.

Często ulegają wzruszeniom za sprawą swojej romantycznej i sentymentalnej natury. Emanuje z niej ciepło, spokój i pewność siebie, ale przejawiają skłonności do plotkarstwa. Negatywne cechy szóstki to: nieobowiązkowość, niestałość, lenistwo, uchylanie się od odpowiedzialności i nadopiekuńczość. Mogą mieć tendencje do zaburzeń emocjonalnych i psychicznych.

Sytuacja materialna - pieniądze dla szóstek są ważne, bowiem dają wygodę i stabilizację ich rodzinie. Nie wykazują jednak ochoty do dzielenia się swym bogactwem z innymi, sprawując rolę władcy w sprawach finansowych. Są oszczędne i ostrożne w wydatkach.

Sprawy uczuciowe - szóstka jest szczera, lojalna i pełna uczuć. Miłość traktuje bardzo poważnie. Rodzina jest dla niej całym światem.


Siódemki pociąga wszystko, co tajemnicze i niewyjaśnione. Obdarzone są zwykle nadprzyrodzoną intuicją i zdolnościami parapsychicznymi. Ich zainteresowania krążą bardziej wokół spraw ducha, aniżeli spraw materialnych. To urodzeni filozofowie, dlatego widać duży dystans między nimi, a osobami pochłoniętymi życiem doczesnym. Od dzieciństwa pochłaniają wiedzę, ale w sposób analityczny. Nie przyjmują żadnych teorii czy definicji ogólnie przyjętych jako normy, dopóki ich sami nie zaakceptują przez swój analityczny umysł. Są wszystkiego ciekawe i ciągle poszukują prawdy, doskonałości, piękna i przyczyny.

Jako indywidualiści i osoby niezależne często pozostają w życiu samotne. Trudno je zrozumieć, gdyż bardzo ostrożnie mówią o swoich emocjach i potrzebach. Sprawiają wrażenie osób wyniosłych, zimnych i pełnych rezerwy, a przy tym przypisuje się im takie cechy jak pycha, zarozumialstwo i przemądrzałość. Nic bardziej mylnego - tę pozę przybierają tylko dlatego, by nie zostać zranionym oraz ochronić swą prywatność i prawdziwe emocje.

Siódemki są pełne godności i elegancji oraz zakryte woalem tajemniczości. Lubią ciszę, samotność i przyrodę. Pasjonują się starożytnymi cywilizacjami, religiami świata, wiedzą tajemną i parapsychologią. Na ogół są bardzo wybredne w doborze przyjaciół. Nie akceptują pustej gadaniny, przeciętności i wulgarności. Nie powinny hamować własnych emocji i uczuć, bowiem może ich to doprowadzić do chorób psychicznych czy depresji. Powinny też wystrzegać się alkoholu, narkotyków i życia w świecie iluzji.

Sytuacja materialna - to osoby najmniej zainteresowane sprawami materialnymi. Pieniądze spełniają funkcję, ale nie są istotą ich życia. Owszem mają predyspozycje by zdobyć majątek, sławę i sukces, ale żadna z tych rzeczy tak naprawdę ich nie interesuje. Nie posiadają zmysłu praktycznego.

Sprawy uczuciowe - siódemki mają duże trudności w doborze odpowiedniego partnera i rzadko znajdują szczęście i stabilizację w związkach. Są bardzo uczuciowe, ale nie potrafią o tym mówić.Ósemki to osoby energiczne, bojowe, ambitne, zrównoważone i pewne siebie. Posiadają niezwykle silną osobowość. Osiągają w życiu bardzo wiele zaczynając od niczego. Ósemka związana jest z władzą, siłą, sławą i sukcesami w każdej dziedzinie. Sukcesy zawdzięczają przede wszystkim swojej ciężkiej pracy i chęci ryzykowania. Nie istnieją dla nich przeszkody nie do pokonania, a przeciwnie są wyzwaniem. Na życie mają proste recepty i nie uznają kompromisów. Gardzą kłamstwem, hipokryzją i intrygami. Są prostolinijne, i odpowiedzialne. Posiadają wybitne zdolności organizatorskie, lubią rozkazywać i kierować.

Dla obrony swych ideałów gotowe są zniszczyć przeciwnika. Ich wiara i zapał mogą uczynić z nich fanatyków religijnych lub politycznych. Są bardzo aktywne umysłowo i fizycznie. Wciąż planują zmiany, ponieważ ciągle są niezadowolone z tego co mają, chcąc więcej i więcej. Wtedy z wielką wytrwałością i poświęceniem realizują swój cel, aby zaraz zacząć realizację nowego.

Na ogół potrafią wiele wytrzymać i znieść panując nad własnymi emocjami, ale sprowokowane wybuchają, tracąc panowanie nad sobą i nie zważając na konsekwencje. W sytuacjach krytycznych i niebezpiecznych nie tracą zimnej krwi całkowicie panując nad sytuacją. Ponadto są sprawiedliwe, bezstronne i uczciwe. Negatywne cechy ósemek to: egoizm, złośliwość, nieufność, chciwość i brutalność.

Sytuacja materialna - mają wielki talent do spraw finansowych. Umieją zdobywać fortuny i dobrze je inwestować. Marzą o bogactwie, luksusie, prestiżu i oczywiście swoją pracą zdobywają to wszystko. Hojni dla rodziny. Pieniądze są dla nich gwarancją bezpiecznej przyszłości.

Sprawy uczuciowe - ósemki są bardzo zaborcze i dlatego niewiele jest osób gotowych tak się im podporządkować. Są niezwykle atrakcyjne dla płci przeciwnej, głównie za sprawą swojego dynamizmu, niebanalnej osobowości oraz nieuchwytnego czaru.


Dziewiątki wyróżnia niezwykła wrażliwość na bodźce zewnętrzne i zdolność jasnowidzenia. To osoby bardzo szlachetne, altruistyczne i gotowe do poświęceń. Posiadają wielki dar inspiracji innych do działania na rzecz pomocy ludziom. Nigdy nie przejdą obojętnie wobec krzywdy ludzkiej czy bólu. Świetnie by się sprawdzili jako kierownicy instytucji lub organizacji charytatywnej.

Dziewiątki są bardzo inteligentne i pomysłowe. Posiadają umysł przenikliwy i bystry. Wykazują skłonności do dominacji nad swoimi bliskimi i znajomymi, poprzez ciągłe wtrącanie się w ich sprawy. W pracy dają się poznać jako osoby sumienne i zdyscyplinowane zawsze dające z siebie jak najwięcej. Nie akceptują więzów, żadnych form przymusu czy ograniczeń. Potrzebują wolności myśli i działania. Dlatego wolą prowadzić samotny tryb życia, a ich związki są na ogół nietrwałe i bez głębszego zaangażowania. Przez otoczenie odbiera się je jako osoby wesołe, towarzyskie i komunikatywne choć z pewną rezerwą. W nawiązywaniu głębszych przyjaźni także nie sprzyja ich poczucie niezależności.

To wielcy rewolucjoniści i nie boją się śmiało występować wbrew temu co jest ogólnie przyjęte za normy społeczne. Gotowi są nawet śmiało przeciwstawić się każdemu krętactwu i nadużyciu. Przy pomocy swej elokwencji zachęcą i popchną innych do walki o swoje prawa. Na zewnątrz dziewiątka odbierana jest jako osoba zrównoważona i spokojna, ale tak naprawdę to osoba nerwowa i bardzo wrażliwa, ukrywająca swe emocje pod maską dostojeństwa. Negatywne cechy dziewiątki to: egoizm, kapryśność, nadwrażliwość, gwałtowność, agresywność i wyniosłość. Za swoje niepowodzenia obwinia innych, nie widząc swoich błędów i wad.

Sytuacja materialna - pieniądze nie pociągają dziewiątek. To hojni ludzie. Ostatnie monety potrafią wydać na potrzeby czy przyjemności innych. W interesach kierują się przezornością i swoją wybitną inteligencją oraz intuicją, dlatego trudno jest ich oszukać. Kłopotów finansowych na ogół nie mają, ale do fortuny raczej nie dochodzą.

Sprawy uczuciowe - to osoby sentymentalne, uczuciowe i czułe. Często oczarowani nową znajomością, mają wrażenie, że to ich ideał, ale szybko okazuje się, że im się tylko tak wydawało. Jeśli już jednak znajdą swą prawdziwą miłość oddają jej swoje ciało i duszę bez ograniczeń. W miłości nie przejawiają takiej przezorności ufając partnerowi bez granic.


4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Awatar użytkownika
Barl
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 17:20

#2 Post autor: Barl » piątek, 16 maja 2008, 13:54

U mnie się nie sprawdziło (4), entuzjazmu mam dużo choć zwykle starcza go do godziny 14-15 potem podążam z wiatrem :)
Namiętny - no moze :)
Lojalny - takze moze
Ale wierny to chyba nie za bardzo :P
7w8

Awatar użytkownika
nasedo
Posty: 126
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 20:49
Lokalizacja: Katowice

#3 Post autor: nasedo » piątek, 16 maja 2008, 16:30

Ręcę opadają, szukasz korelacji między typem enneagramu a numerologią? Jeśli to nie jest syf (a jestem przekonany, że jest) to teraz udowodnij mi jaki ma związek Twój charakter/osobowość z sumą cyferek daty Twojego urodzenia zapisanej w systemie dziesiętnym i w systemie najzwyczajniej arbitralnie ustanowionym przez człowieka. Zlituj się też i wyjaśnij racjonalnie jaki ten syf ma związek z enneagramem.
7w8; INTJ; sx/so/sp;
gg: 3626262

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 606
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

#4 Post autor: chokureika » piątek, 16 maja 2008, 16:53

to tylko ankieta nic więcej. nie mówię, że tak jest i koniec. zresztą zadałam pytanie czy opis się zgadza. nie musisz od razu atakować i czasem mógłbyś wrzucić na luz ;)

ale masz racje nie ma to zbyt dużego powiązania z enneagramem dlatego poproszę moderatora żeby przeniósł ten temat ;)

ewutek: W Hyde Parku jest już taki temat, więc niech pozostanie na swoim miejscu.
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Awatar użytkownika
Barl
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 17:20

#5 Post autor: Barl » piątek, 16 maja 2008, 17:20

nasedo pisze:Jeśli to nie jest syf (a jestem przekonany, że jest)...
Daruj sobie przekonania bo przyjemności tym nie sprawiasz :/
Mi sie temat podoba. Choć dla czystej ciekawosci i porównania fajnie jest policzyć sobie cyferki :)
7w8

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#6 Post autor: Czekolada » piątek, 16 maja 2008, 17:42

Jestem 4, a trafność tego opisu jest dokładnie odwrotnie proporcjonalna do trafności tego co mam w sygnaturze. Sam bullshit, uśmiałam się :D .
Jak dla mnie może zostać w ramach czysto rozrywkowych.

Awatar użytkownika
Biedron
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 1 lutego 2008, 02:52
Lokalizacja: inąd

Re: Numerologia

#7 Post autor: Biedron » sobota, 17 maja 2008, 10:00

chokureika pisze:18.12.1991 -> 1+8+1+2+1+9+9+1=32 -> 3+2=5
(...)
Ja jestem 5 i muszę przyznać, że 5 bardzo do mnie pasuje.
No proszę, a ja jestem z 19.12 :D. To już inna numerologiczna cyferka, ale i tak nie wierze w takie rzeczy. To troche jak horoskopy i wróżenie z fusów. Poczytać można, zawsze jakiś ułamek informacji się zgadza. Nic poza tym. Tak na prawdę każdy forumowicz mógłby być świetnym wróżem/medium itp. Ubaw po pachy. ;)
7w6 jak wróble ćwierkają

"Jeśli masz problem, który możesz rozwiązać, to po co się martwić?
A jeśli masz problem, którego nie możesz rozwiązać, to po co się martwić?"
Bodajże Dalajlama

Awatar użytkownika
nasedo
Posty: 126
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 20:49
Lokalizacja: Katowice

#8 Post autor: nasedo » sobota, 17 maja 2008, 11:12

Barl pisze:
nasedo pisze:Jeśli to nie jest syf (a jestem przekonany, że jest)...
Daruj sobie przekonania bo przyjemności tym nie sprawiasz :/
Mi sie temat podoba. Choć dla czystej ciekawosci i porównania fajnie jest policzyć sobie cyferki :)

To jest forum enneagramu czy wróżenia z fusów? Dlaczego mam darować sobie przekonania? Dlaczego mam nie wyrażać swojej opini na forum? Policz sobie cyferki, nie ma problemu - tylko to forum schodzi zupełnie na psy, jeśli na forum Dwójek jest pytanie jaki kolor lubią dwójki a tutaj o numerologię <zniesmaczony>.
7w8; INTJ; sx/so/sp;
gg: 3626262

Awatar użytkownika
Kamillot
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2008, 12:49

#9 Post autor: Kamillot » sobota, 17 maja 2008, 19:50

Wyszło mi siedem. Jestem bardzo wulgarny i przejmuje się sprawami materialnymi. Reszta to jakiś ogół, który sprawdza się przy >50% populacji.
"Tylko odrobina dzieli szaleństwo od geniuszu"
J. W. Goethe
Obrazek

Awatar użytkownika
Barl
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 17:20

#10 Post autor: Barl » sobota, 17 maja 2008, 20:02

nasedo pisze:
Barl pisze:
nasedo pisze:Jeśli to nie jest syf (a jestem przekonany, że jest)...
Daruj sobie przekonania bo przyjemności tym nie sprawiasz :/
Mi sie temat podoba. Choć dla czystej ciekawosci i porównania fajnie jest policzyć sobie cyferki :)

To jest forum enneagramu czy wróżenia z fusów? Dlaczego mam darować sobie przekonania? Dlaczego mam nie wyrażać swojej opini na forum? Policz sobie cyferki, nie ma problemu - tylko to forum schodzi zupełnie na psy, jeśli na forum Dwójek jest pytanie jaki kolor lubią dwójki a tutaj o numerologię <zniesmaczony>.
Załóż sobie własne forum, może nie wyląduje pod psem jak to :) pseudointelektualisto
7w8

Awatar użytkownika
nasedo
Posty: 126
Rejestracja: sobota, 2 grudnia 2006, 20:49
Lokalizacja: Katowice

#11 Post autor: nasedo » niedziela, 18 maja 2008, 13:38

To Ty jesteś pseudointelektualistą, jeśli nie umiesz odpowiedzieć rzeczowo na proste pytanie.
7w8; INTJ; sx/so/sp;
gg: 3626262

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 606
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

#12 Post autor: chokureika » niedziela, 18 maja 2008, 22:33

ej no ludzie wyluzujcie. szkoda by było gdyby taka atmosfera utrzymywała się na forum. ;)
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Awatar użytkownika
sroka
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 11:47

#13 Post autor: sroka » niedziela, 18 maja 2008, 22:46

nasedo, po co sie denerwować^^

Mi wyszło 1, wydaje mi sie że jestem mniej przywódcza, ale jako że wesoła czwórka ze mnie to nawet pasuje...no i ekstrawertyk:PP

Awatar użytkownika
Barl
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 17:20

#14 Post autor: Barl » poniedziałek, 19 maja 2008, 19:31

nasedo pisze:To Ty jesteś pseudointelektualistą, jeśli nie umiesz odpowiedzieć rzeczowo na proste pytanie.
Na nie rzeczowe proste pytania nie odpowiada sie rzeczowo.
7w8

Awatar użytkownika
Tuxic
Posty: 70
Rejestracja: sobota, 8 grudnia 2007, 12:08

#15 Post autor: Tuxic » poniedziałek, 19 maja 2008, 19:53

5, zupełnie nie pasuje

ODPOWIEDZ