7w8

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
rozwal
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2007, 20:43
Lokalizacja: Rotterdam / Szczecin / Wrocław
Kontakt:

#61 Post autor: rozwal » sobota, 30 czerwca 2007, 21:12

7w8:

do egzaminu sie nie przygotowuje, bo mi sie nie chce, z reszta mam sto innych lepszych rzeczy do roboty (ponadto mam swiadomosc, ze cokolwiek by sie nie dzialo to i tak zdam..). rano przed egzaminem dostrzegam pewne nazwisko w jednym zagadnieniu (na prawie 70), ucze sie na pamiec niekrotkiego cytatu z jego ksiazki na temat pewnej definicji (upakowanego tuzinem trudnych slow, robiacego mocne wrazenie). przychodze na egzamin, i dostaje pytanie wlasnie o to pojecie (sic!), i zaczynam "Ten i ten wprowadzil to pojecie jako pierwszy i w swojej takiej i takiej ksiazce pisal w ten sposob: [cytat]". efektu mozecie sie domyslic. kolejne pytanie jakos bronie, mam dostac 4.5, ale skoro kolezance obok ocena zostaje podniesiona o 0.5, to mi tez. koncze z 5. (i tak jest zawsze). czyli ogolnie jakies niewiarygodne szczescie we wszystkim oraz umiejtnosci improwizacji i tworzenia z niczego..


7w8:

dokonuje rzeczy normalnie uzwazanych za niezle osiagniecia i godne podziwu. sam jednak czuje, ze jakbym choc troche trudu w cokolwiek wlozyl mogloby byc kilka razy lepiej.


7w8:

trudno mi znalezc kobiete, mimo ze duzo sie ku mnie sklania, nie zaczynam za nimi szalec, nie wydaja sie wystarczajaco ciekawe (serce mnie po prostu nie rwie). i juz sporo czasu samotny jestem - a zle mi z tym, bo siwadomosc, ze duzo naprawde wartosciowych dziewczyn chcialoby ze mna probowac troche posmuca.


7w8:

meczy mnie, gdy ktos nie mysli logicznie i nie mowi w sposob klarowny. rowniez meczy mnie brak bystrosci, gdy przychodzi mi kogos uczyc.


7w8:

czesto nie pamietam, co obiecuje, gdy ludzie, ktorym obiecuje nie sa dla mnie "wystarczajaco" wazni.


7w8:

robie mnostwo rzeczy oraz mam ogromny zapal (slomiany oczywiscie). szybko jednak sie nudze tym co zaczynam. nie potrafie byc konsekwentny.


7w8
Baw się dobrze albo giń!

Awatar użytkownika
Tuxic
Posty: 70
Rejestracja: sobota, 8 grudnia 2007, 12:08

#62 Post autor: Tuxic » czwartek, 7 lutego 2008, 15:49

Bycie 7w8 rządzi .
Szczególnie z połączeniem z 5.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
picolinek
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 13:42
Lokalizacja: piła

#63 Post autor: picolinek » czwartek, 7 lutego 2008, 20:04

Tuxic pisze:Bycie 7w8 rządzi .


tu sie zgodze ale w polaczeniu z ta sama 7w8

wyobrazacie to sobie :P
I will never forget those who betrayed me
and those who never failed my trust

7w8

Awatar użytkownika
Leuke-chan
Posty: 24
Rejestracja: środa, 6 lutego 2008, 13:21

#64 Post autor: Leuke-chan » czwartek, 7 lutego 2008, 20:35

Nie wiem jak to jest byc z 7, ale byłam dwa razy z 4...to było "zuuuoo" o.O" nigdy więcej
"What if I say I'm not like the others?
What if I say I'm not just another one of your plays?
What if I say that I’ll never surrender?"

Awatar użytkownika
Magica
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 10 lutego 2008, 16:53

#65 Post autor: Magica » sobota, 16 lutego 2008, 18:02

amba wszechmogąca napisał:

Może kiedyś tam natrafię na jakiegoś Profesjonalistę , który nie wtryniając się w me sprawy, utoruje mi w jakiś sposób drogę.
Ja już takiego kogoś znalazłam. A nawet dwóch ktosiów. I im bardzo zazdroszczę. Ale ja sobie, nie wiadomo czemu, nie chcę dać utorować drogi. Widocznie taki już los siódemki...
Magic is in everyone of you...

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#66 Post autor: Blair » niedziela, 17 lutego 2008, 15:00

Leuke-chan pisze:Nie wiem jak to jest byc z 7, ale byłam dwa razy z 4...to było "zuuuoo" o.O" nigdy więcej
a to czemu? xD
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
Leuke-chan
Posty: 24
Rejestracja: środa, 6 lutego 2008, 13:21

#67 Post autor: Leuke-chan » poniedziałek, 18 lutego 2008, 07:17

Blair pisze:
Leuke-chan pisze:Nie wiem jak to jest byc z 7, ale byłam dwa razy z 4...to było "zuuuoo" o.O" nigdy więcej
a to czemu? xD
no tak faktycznie to tylko jedna była mocno niezdrowa i zamiast rozmawiać ze mną o swoich problemach to uciekała co mnie strasznie drażniło, bo czułam się wtedy olana ciepłym moczem
Ale teraz na przykład poznałam kolejną 4, która jets zupełnie inna od poprzednich co nastraja mnie pozytywnie ^^
Swoją drogą otaczają mnie same 4, praktycznie wszyscy moi znajomi z którymi się bliżej trzymam to 4 o.O
"What if I say I'm not like the others?
What if I say I'm not just another one of your plays?
What if I say that I’ll never surrender?"

Awatar użytkownika
oti
Posty: 86
Rejestracja: środa, 5 marca 2008, 15:57

#68 Post autor: oti » czwartek, 20 marca 2008, 12:28

hmm. jestem 4w3 i większość też się ze mną zgadza. jednak typ 4w7 jest możliwy? hmm u mnie jest raczej 4w3w7 xD
4w3(w7) & E/INFP
Blair pisze:Oti, wiesz jakie jest ulubione zajęcie 4w3? Wmawianie sobie, że naprawdę jest 7 xD

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#69 Post autor: Blair » czwartek, 20 marca 2008, 12:39

Leuke-chan pisze:
Blair pisze:
Leuke-chan pisze:Nie wiem jak to jest byc z 7, ale byłam dwa razy z 4...to było "zuuuoo" o.O" nigdy więcej
a to czemu? xD
no tak faktycznie to tylko jedna była mocno niezdrowa i zamiast rozmawiać ze mną o swoich problemach to uciekała co mnie strasznie drażniło, bo czułam się wtedy olana ciepłym moczem
Ale teraz na przykład poznałam kolejną 4, która jets zupełnie inna od poprzednich co nastraja mnie pozytywnie ^^
Swoją drogą otaczają mnie same 4, praktycznie wszyscy moi znajomi z którymi się bliżej trzymam to 4 o.O
7 też ma tendencję do uciekania od swoich problemów. Zwłaszcza 4w3 :wink: Jesteśmy do siebie bardziej podobni niż mogłoby się wydawać ;)

Oti, wiesz jakie jest ulubione zajęcie 4w3? Wmawianie sobie, że naprawdę jest 7 xD





GE: bardzo proszę dalszą dyskusję prowadzić w odpowiednim temacie
-> 7w4
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#70 Post autor: Maro » sobota, 12 kwietnia 2008, 01:34

Siódemki to tacy ludzie co cały czas po 2 piwach są

hm to wiele w moim zyciu tlumaczy w koncu mam skrzydlo w siodemce.... najprostsza definicja 7 - alkoholik:P
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
picolinek
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 13:42
Lokalizacja: piła

#71 Post autor: picolinek » niedziela, 13 kwietnia 2008, 21:25

Francuski poradnik dla kobiet:
1)Jeśli robisz to dla zabawy - wypluwaj.
2)Jeśli z miłości - połykaj.
3)Jeśli chcesz się popisać - przed połknięciem pogulgotaj.





Tak właśnie degustuje się wino!
<maly joke> ;]
I will never forget those who betrayed me
and those who never failed my trust

7w8

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#72 Post autor: Maro » niedziela, 13 kwietnia 2008, 21:30

dlatego wlasnie preferuje piwo.... nie trzeba wypluwac :P
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Katiks
Posty: 582
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 18:39
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Wszechświat!

#73 Post autor: Katiks » piątek, 25 lipca 2008, 12:17

Jako, że jestem w tym momencie zbyt rozleniowiona i bez weny, nie przeczytałam całego tematu, jednak z wieloma rzeczamy z początkowych postów zdecydowanie się zgadzam. ;D

Na chwilę obecną z mojej siódemkowości wkurza mnie przestraszliwie, fakt, że niektórych rzeczy absolutnie nie da się mi przetłumaczyć. Chociaż rozumiem problem, jest mi to obojętne. I jeśli co rano słyszę, że nic nie robię, nie sprzątam, nie zmyłam znowu po sobie naczyń (no jeeju, mam ważniejsze sprawy do roboty), to tylko wzruszam ramionami o doprowadzam do szału rodzicieli. I, cholera, wkurza mnie, że coraz częściej słyszę "czy tobie da się coś przetłumaczyć?!". No pewnie, że da, tylko... mnie to nie obchodzi. :D


Co do alkoholu to często nie piję, ale fakt, potem trudno się powstrzymać i... nie zawsze wszystko kończy się jak powinno.
"„Jesteś kobietą o olbrzymiej intuicji i inteligencji. Twój cięty języczek doprowadza mnie do szczytu rozkoszy duchowej. A teraz, walnij tego idiotę tłuczkiem, ukryj zwłoki pod trybunami Hufflepuffu i ucieknijmy razem do twojej wieży”. "

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#74 Post autor: Maro » piątek, 25 lipca 2008, 13:02

alkohol uwalnie Nas poniekad od odpowiedzialnosci i to jest w nim fajne... KAC juz mniej.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Katiks
Posty: 582
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 18:39
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Wszechświat!

#75 Post autor: Katiks » piątek, 25 lipca 2008, 13:12

I pozwala mówić zbyt wiele, albo z większą pewnością robić to, co na trzeźwo robi się mniej... pewnie. Albo w ogóle. Wiecie, wszystko wtedy barwniejsze i "dlaczego by nie?" :D
"„Jesteś kobietą o olbrzymiej intuicji i inteligencji. Twój cięty języczek doprowadza mnie do szczytu rozkoszy duchowej. A teraz, walnij tego idiotę tłuczkiem, ukryj zwłoki pod trybunami Hufflepuffu i ucieknijmy razem do twojej wieży”. "

ODPOWIEDZ