8 - popularny typ wśród dresiarzy? ;-)

Wiadomość
Autor
pees
Posty: 39
Rejestracja: sobota, 14 kwietnia 2007, 12:29

8 - popularny typ wśród dresiarzy? ;-)

#1 Post autor: pees » piątek, 8 czerwca 2007, 15:23

ciekaw jestem Waszych opinii


4w5,tragiczny romantyk,astrologiczny wodnik

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#2 Post autor: Zielony smok » piątek, 8 czerwca 2007, 16:04

Zgadza się, bo chłopaki w mysleniu proste som a w barasz szerokie, najczęsciej niskie ósemki. Sporo takich znam.
Ale można się zresocjalizować.
Obrazek
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Maślany
Posty: 484
Rejestracja: czwartek, 29 marca 2007, 17:53

#3 Post autor: Maślany » piątek, 8 czerwca 2007, 16:06

:lol:


Obrazek

Awatar użytkownika
Ertai
Posty: 274
Rejestracja: sobota, 21 kwietnia 2007, 22:02
Kontakt:

#4 Post autor: Ertai » piątek, 8 czerwca 2007, 16:06

Hehe, wśród Dres-Lordów :) może. Wszak typ a IQ to dwie różne rzeczy. Myślę, że wiele z "podwórkowych przywódców" może być ósemkami, ale to dokładnie tak jak w każdej innej grupie/subkulturze/społeczeństwie. Nie wydaje mi się, żeby proporcje typów w tej "subkulturze" były bardzo zachwiane. Prawdę mówiąc większość z nich to śmierdzące tchórzem szumowiny - co to ma wspólnego z typem 8?
8 w 9
Ertai pisze:Chcą mnie zmusić do monogami =[

Awatar użytkownika
paranoidandroid
Posty: 201
Rejestracja: niedziela, 27 maja 2007, 16:20

#5 Post autor: paranoidandroid » piątek, 8 czerwca 2007, 17:15

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 stycznia 2008, 19:53 przez paranoidandroid, łącznie zmieniany 1 raz.

exiled
Posty: 212
Rejestracja: piątek, 30 marca 2007, 21:51

#6 Post autor: exiled » niedziela, 10 czerwca 2007, 22:20

temat bardzo mi sie spodobal bo chyba sie do mnie odnosi...
chyba cos w tym jest, babcie sie ode mnie odsuwaja w autobusie bo latem ubieram sie jak rasowy dres, mam baseball'owke NY na glowie, jestem obwieszony srebrem, jestem wysoki inaczej (jedyne 170), jak wracam z pracy i trzymam w reku piwo to nieznani mi dresiarze mowia mi czesc i nawet nie osmiela sie wyludzic ode mnie fajki, zdarza mi sie raz na czas zajrzec na silownie...jedyne czego mi brakuje, to zimnego lokcia jak prowadze swoja bryke i rozowej blond niuni u boku... :twisted:
tylko jak mi sie udalo ukonczyc studia stacjonarne i olac mense :roll:
8w7, INTJ 'inventor'

Awatar użytkownika
Ertai
Posty: 274
Rejestracja: sobota, 21 kwietnia 2007, 22:02
Kontakt:

#7 Post autor: Ertai » poniedziałek, 11 czerwca 2007, 12:00

W sumie... dres perfekcjonista?? :) "A wiecie jak wbić nóż, żeby szanse przeżycia były minimalne? ":P
8 w 9
Ertai pisze:Chcą mnie zmusić do monogami =[

Maślany
Posty: 484
Rejestracja: czwartek, 29 marca 2007, 17:53

#8 Post autor: Maślany » poniedziałek, 11 czerwca 2007, 12:45

Dresów można spotkać wśród wszystkich typów:
1. Perfekcjonista - chce uporządkować osiedle z ludzi którzy się mu nie podobają za pomocą wpierdolu.
2. Dawca - pragnie by inni dzielili się z nim swoimi pieniędzmi i felgami, jak nie to wpierdol.
3. Zdobywca - energiczny, lubi zdobywać nowe osiedla przy pomocy wpierdolu.
4. Indywidualista - romantyk zakochany w swojej wypicowanej dziewczynie. Jeśli ktoś się na nią popatrzy to wpierdol.
5. Obserwator - ciekawy świata intelektualista. Interesują go nowoczesne technologie (komórki, radia samochodowe). Metoda na ich zdobycie jest prosta: wpierdol, zabierz i uciekaj.
6. Lojalista - mocno związany z kolegami z osiedla. Wyznaje zasadę: jak ktoś nie jest moim kolegą to wpierdol
7. Entuzjasta - nastawiony optymistycznie. Z uśmiechem na ustach spuści ci wpierdol.
8. Szef - silny i bezpośredni. Lubi wydawać rozkazy typu: daj mi komórkę, nie patrz się kxxxx. Jeśli ktoś nie słucha to wpierdol.
9. Rozjemca - jego ulubionym zajęciem jest przesiadywanie na ławce przed blokiem. Jest wrażliwy i lubi pomagać innym w pozbyciu się wartościowych przedmiotów. Wiadomo za pomocą czego :wink:

Awatar użytkownika
lusylia
Posty: 383
Rejestracja: sobota, 14 października 2006, 06:05
Lokalizacja: chi town

#9 Post autor: lusylia » wtorek, 12 czerwca 2007, 06:22

Silny (Dresiarz) z Wojny Polsko Ruskiej Maslowskiej byl ISTp. Ale mysle ze byl cph 6w7.
1w9, INFJ/j, sx/sp/so (silny zwiazek z polaczeniami 7 i 4, oraz i8i6)
___
Oh laughing man
What have you won?
Don't tell me what cannot be done.

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#10 Post autor: Almodi » wtorek, 12 czerwca 2007, 21:18

Buahahaha xD

Dresiarz tez czlowiek ;] Znam jedna 8 dresa i pasuje do opisu Maslanego :D
8. Szef - silny i bezpośredni. Lubi wydawać rozkazy typu: daj mi komórkę, nie patrz się kxxxx. Jeśli ktoś nie słucha to wpierdol.

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#11 Post autor: Zielony smok » wtorek, 12 czerwca 2007, 21:28

Przypomniała mi sie historia ,,dresowa:, po usłyszeniu ktorej brechtałem sie dni trzy.
Znajoma jechała ongiś pociągiem. Vis a vis usiadł typowy dres z wygoloną czachą, głowa zrośnięta z tułowiem, bez szyi (syndrom ABS), w oczach niespełniona tesknota za inteligencją. Obok panienka podobnej proweniencji, jeśli chodzi o wymiary: fizyczny i intelektualny.
W pewnym momencie dres ów, spojrzał na panienkę, cóś na kształt liryzmu objawiło w oczach jego i rzekł z westchnięciem stosownym:
...ech Dorota, zajebałem się w Tobie na ch.uj...
Jakie czasy, taki liryzm.......
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Koffee
Posty: 299
Rejestracja: piątek, 29 grudnia 2006, 18:59

#12 Post autor: Koffee » środa, 13 czerwca 2007, 08:43

...ech Dorota, zajebałem się w Tobie na ch.uj...
czy to zdanie prawdziwy dres wymyslił, czy tylko zostało on podchwycone przez nich jako idealnie oddające ich stan intelektualno-uczuciowy? bo juz nie wiem, który raz je słyszę, zawsze przy innym przykładzie, a kto oglądał "Wożonko" ten wie, że i do filmu ten cytat nieznanego autora trafił ;)

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#13 Post autor: nudis_verbis » środa, 13 czerwca 2007, 11:14

to ja slyszalem podobne zdanie wypowiedziane w podobnej sytuacji jak smok to przytoczył: "jesteś piękna jak chxx"

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#14 Post autor: Almodi » środa, 13 czerwca 2007, 20:26

Widac to jakis aforyzm :)

hols
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 09:51

#15 Post autor: hols » piątek, 15 czerwca 2007, 16:10

Zielony smok pisze: ...ech Dorota, zajebałem się w Tobie na ch.uj...
Jakie czasy, taki liryzm.......
Ja znam taką śpiewkę: "Nie smuć się bo ci za.jebie" :lol:

Myślę, że ósemki pociąga brutalna siła (niekoniecznie fizyczna), bo daję im kontrolę, poczucie władzy, a to lubią. Zgodzicie się ?

ODPOWIEDZ