Łaskotki

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Słomkowy_Kapelusz
Posty: 850
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 11:58
Lokalizacja: Z głowy
Kontakt:

Łaskotki

#1 Post autor: Słomkowy_Kapelusz » wtorek, 7 sierpnia 2007, 18:00

Nie wiem czy to jest cecha ósemkowa, ale temat wstawiam tutaj. Jak coś to się przeniesie ;).

Jestem mianowicie w znacznym stopniu podatny na łaskotki. Nie mam nic przeciwko, ale zazwyczaj w trakcie wiję się jak piskorz. Nawet głaskamy delikatnie, gdy moja skóra złapie kontakt z długim, kobiecym, powoli przesuwającym się paznokciem, w charakterystyczny sposób walczę ze sobą by nie wierzgać. Już parę razy słyszałem taki tekst: "nie można się do Ciebie dotknąć".

Inne ósemki też są takie czujne?



pepelemoko
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 19:40

#2 Post autor: pepelemoko » wtorek, 7 sierpnia 2007, 18:16

znam taką jedną ósemkę;), którą drapałam ostatnio przez pół godziny po plecach, łącząc czynnośc z delikatnym masażem. I ten pan to uwielbiał.. przeciągał się jak kot i pomrukiwał pod nosem.. Zero łaskotek ;)

Awatar użytkownika
Słomkowy_Kapelusz
Posty: 850
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 11:58
Lokalizacja: Z głowy
Kontakt:

#3 Post autor: Słomkowy_Kapelusz » wtorek, 7 sierpnia 2007, 19:16

Hm, może to kwestia siły nacisku. Mnie łaskocze delikatny ruch paznokcia.

Ja też lubię, choć łaskotki mam :).

nlg
Posty: 218
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 16:07
Lokalizacja: tak

#4 Post autor: nlg » wtorek, 7 sierpnia 2007, 22:02

O cholera, gratuluję pomysłu na temat. :shock:

Mam tak samo Słomkowy jeżeli nie gorzej...
tak

Awatar użytkownika
andrzej4001
Posty: 224
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 18:28
Enneatyp: Zdobywca
Lokalizacja: Wrocław

#5 Post autor: andrzej4001 » wtorek, 7 sierpnia 2007, 22:53

Też tak mam ! Czasami niespodziewanie jak ktoś mnie dotknie od tyłu, to tak wstrząsam całym sobą, że nie jeden raz skończyło się katastrofą, np. ktoś dostał przez przypadek łokciem w zęby itp. :P

Zastanawiam się, czy to specyfika ósemek, a może tylko przypadek.



Hmm a co czujecie jedząc loda na patyku i liżąc patyczek ? :D Wiem, pytanie głupie, ale ja się wtedy czuje jak kot i tak mnie mrowi po plecach, że aż skóra się przesuwa :P

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#6 Post autor: Kivi » wtorek, 7 sierpnia 2007, 22:59

No ja jestem 7 i też mam potworne łaskotki.
A z tymi paznokciami to chyba wszyscy tak mają, bo jeszcze nie znalazłam takiego kozaka, co by się nie rozpływał, jak coś takiego robię:P:P:P
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
Słomkowy_Kapelusz
Posty: 850
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 11:58
Lokalizacja: Z głowy
Kontakt:

#7 Post autor: Słomkowy_Kapelusz » wtorek, 7 sierpnia 2007, 23:14

Ja mam bardziej niż średnia krajowa. Stąd wątek Kivi.

Co zaś pleców, to miewam tylko ciarki pod wpływem określonego dźwięku, rysowania czegość twadrego np. szkła, ale to chyba jest powszechne.

Awatar użytkownika
Nina
Posty: 18
Rejestracja: środa, 13 czerwca 2007, 00:51
Lokalizacja: z daleka..

#8 Post autor: Nina » środa, 8 sierpnia 2007, 00:02

andrzej4001 pisze:Też tak mam ! Czasami niespodziewanie jak ktoś mnie dotknie od tyłu, to tak wstrząsam całym sobą, że nie jeden raz skończyło się katastrofą, np. ktoś dostał przez przypadek łokciem w zęby itp. :P

Zastanawiam się, czy to specyfika ósemek, a może tylko przypadek.
ja jestem jedynką i mam dokładnie tak samo, cały dół pleców mam badzo wrażliwy na dotyk, tak jak i boki :D a z moim łokciem spotkało się już kilka osób... :D co do innych miejsc.. mam łaskotki na brzuchu w okolicach, gdzie kończy się mostek.. a i na karku :D na stopach, o dziwo, nie mam ;)
...Open up your eyes...
1w2 ;)

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#9 Post autor: nudis_verbis » środa, 8 sierpnia 2007, 09:45

xxx
Ostatnio zmieniony sobota, 16 stycznia 2010, 11:25 przez nudis_verbis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#10 Post autor: aliszien » środa, 8 sierpnia 2007, 11:43

Mój facet nie ma łaskotek, ale ma wrażliwą skórę na delikatny dotyk, odbiera to jako coś drażniącego i nieprzyjemnego, otrząsa się i opędza. Zabawnie to wygląda, więc nie mogę sobie darować, by co jakiś czas go nie muskać. Nie można go nawet w nocy delikatnie musnąć, bo potrafi się obudzić i jęczeć "dlaczego to zrobiłaś?".
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#11 Post autor: Kivi » środa, 8 sierpnia 2007, 12:42

Słomkowy_Kapelusz pisze:Ja mam bardziej niż średnia krajowa. Stąd wątek Kivi.
Śmiem twierdzić, że sporo ludzi ma taką nadwrażliwość na dotyk. Na forum czwórek chyba nawet jest temat o tym. BTW, od kiedy istnieje coś takiego jak średnia krajowa intensywności reakcji na bodźce dotykowe:P?
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
Słomkowy_Kapelusz
Posty: 850
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 11:58
Lokalizacja: Z głowy
Kontakt:

#12 Post autor: Słomkowy_Kapelusz » środa, 8 sierpnia 2007, 14:55

Istnieje taka średnia i nawet prosto się ją oblicza. Mnożysz pi razy oko i otrzymujesz wynik 8).

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#13 Post autor: Kivi » środa, 8 sierpnia 2007, 18:32

Uuuuuuuu :shock:
Mądre rzeczy....
XD
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
Cienka
Posty: 112
Rejestracja: sobota, 14 października 2006, 15:31
Lokalizacja: się biorą dzieci?

#14 Post autor: Cienka » wtorek, 14 sierpnia 2007, 14:37

mam wszedzie laskotki i po laskotaniu czuje sie bardzo zmeczony, wyczerpuje mnie to tak, ze musze do siebie jakis czas dochodzic. nie umiem sie przed nimi powstrzymac i ich kontrolowac Razz
To tak jak ja! :) Najczulsze miejsce u mnie to 'boczki'. Czyżby kolejna cecha wspólna 8?
7w8, ENFp, sp/sx/so, choleryk :)

Awatar użytkownika
Słomkowy_Kapelusz
Posty: 850
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 11:58
Lokalizacja: Z głowy
Kontakt:

#15 Post autor: Słomkowy_Kapelusz » czwartek, 16 sierpnia 2007, 13:55

Nie wiem skąd ta cecha może się brać, ale podejrzewam, że 8 są nieco bardziej czujne. Lubimy mieć kontrolę nad tym, co nas dotyczy, a w przypadku łaskotania, to ktoś inny decyduje gdzie i jak łaskocze. Skutkiem tego intensywnie reagujemy na łaskotki.

ODPOWIEDZ