BDSM :)

Wiadomość
Autor
Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

BDSM :)

#1 Post autor: Pablo » piątek, 11 stycznia 2008, 03:00

Praktykuje tu ktoś?



Awatar użytkownika
paimka
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 14 grudnia 2007, 17:28
Lokalizacja: wwa/silesia
Kontakt:

#2 Post autor: paimka » niedziela, 13 stycznia 2008, 13:08

8 moim zdaniem maja predyspozycje zeby bawić się w BDSM, oczywiście jako strona dominująca ;)
Tak szczerze mnie to nie bawi, nie w takim strpniu. Moze pewnin pierwiastek, jest przydatny w łóżku... ale nie wykluczam ze kiedyś bede iała na t ochote ;)
Obecnie kobiecie katolickiej wolno unikać ciąży przy pomocy matematyki, ale surowo zabronione jest uciekanie się do chemii czy fizyki
Henry Louis Mencken
8w7 || ESTp/ENTp (Socjonika) || RSW (NLP)

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#3 Post autor: Pablo » wtorek, 15 stycznia 2008, 00:57

Może nie samo wiązanie (o fizycznym katowaniu nie wspomnę bo to bzdura) ale takie coś w stylu "jesteś mój/moja więc wezmę co moje na swój sposób" (niekoniecznie delikatnie.

Coś takiego to fajna odmiana :D

Awatar użytkownika
paimka
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 14 grudnia 2007, 17:28
Lokalizacja: wwa/silesia
Kontakt:

#4 Post autor: paimka » wtorek, 15 stycznia 2008, 10:47

takie coś w stylu "jesteś mój/moja więc wezmę co moje na swój sposób" (niekoniecznie delikatnie.
ale to nie jest juz BDSM. BSSm ma określone regóły moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak delikatny seks podpinając się po te regóły.
Albo bawimy się w BDSM albo nie.
Obecnie kobiecie katolickiej wolno unikać ciąży przy pomocy matematyki, ale surowo zabronione jest uciekanie się do chemii czy fizyki
Henry Louis Mencken
8w7 || ESTp/ENTp (Socjonika) || RSW (NLP)

Azagal
Posty: 388
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 05:43

#5 Post autor: Azagal » wtorek, 15 stycznia 2008, 13:37

...
Ostatnio zmieniony sobota, 13 września 2008, 16:42 przez Azagal, łącznie zmieniany 2 razy.

nutshell
VIP
VIP
Posty: 808
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 01:33

#6 Post autor: nutshell » wtorek, 15 stycznia 2008, 13:49

Az, nie zachowuj się jak stara dewotka ;p
btw. ładny obrazek ;)
6w5 / INFj

*Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest granfalon
Spróbuj obrać ze skórki bańkę mydlaną*

Azagal
Posty: 388
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 05:43

#7 Post autor: Azagal » wtorek, 15 stycznia 2008, 13:59

...
Ostatnio zmieniony sobota, 13 września 2008, 16:42 przez Azagal, łącznie zmieniany 1 raz.

nutshell
VIP
VIP
Posty: 808
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 01:33

#8 Post autor: nutshell » wtorek, 15 stycznia 2008, 14:07

Jeśli dwie osoby wyrażają chęć i zgodę na takie zabawy to moim zdaniem jest to ok. Poza tym ja Ciebie nie atakuje ;)
btw Nutka podoba Ci sie taka forma zachowania sexualnego?..
Nie mam takich doświadczeń, więc ciężko stwierdzić :)
6w5 / INFj

*Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest granfalon
Spróbuj obrać ze skórki bańkę mydlaną*

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#9 Post autor: nudis_verbis » środa, 16 stycznia 2008, 12:39

xxx
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 5 maja 2008, 07:36 przez nudis_verbis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
3v11
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 03:55

#10 Post autor: 3v11 » środa, 16 stycznia 2008, 14:14

Dominować? Tak.
Być dominowanym? Nigdy.
Bardzo lubie zadawać ból (fizyczny, psychiczny zostawiam na inne okazje), a potem patrzeć jak osoba cierpi.. zawsze potem mi wybacza (ten urok osoboisty ósemek..). Sam zresztą też lubie troche bólu - moje liczne kolczyki.
Ale myśle, ze kazdy rodzaj może mieć cos z siebie. Tu raczej nie chodzi o to, że ósemki to wolą czy praktykują.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#11 Post autor: Pablo » poniedziałek, 21 stycznia 2008, 15:41

Azagal pisze:BDSM to typowe dla najbardziej zdegenerowanego typu. Bardzo dobrze ze ten temat pojawil sie w akurat w tym dziale. chwalcie sie osemki co wyprawiacie ze swoimi parterami w lozku, moze niektorym spadna klapi z oczu jak zaczna to czytac...

Upadek wielkich imperiow zawsze zaczynal sie od zdegenerowania sexualnego jego obywateli.[/b]
Azagal czy przypadkiem nie zgwałciła Cię zgraja murzynów w piłkarskich koszulkach z cyfrą 8? :lol:

Cesarstwo Rzymu upadło z powodu pijaństwa, 3 Rzesza z powodu wojny i przerostu ambicji Adolfa, Indianie z powodu braku zgrania jako całość i przekupstwa (także z powodu alkoholu) - podobnie jak nieraz Polska.

Poza biblijną Sodomą i Gomorą nie znalazłem w historii żadnej wzmianki nt. upadku krajów czy społeczności z powodu swobody seksualnej, ale biblia a historia to jak to jak cooler i spirytus ;)

Proszę o przykłady Azagal :)
3v11 pisze:Dominować? Tak.
Być dominowanym? Nigdy.
Dokładnie, jak się napalisz to bycie unieruchomionym jest prawie że torturą :?

Co do bólu psychicznego to nie - ale jak się nie układa to fizycznie staję się ostry. Czasem chcę żeby powiedziała jakieś świństwo, w stylu "jestem twoja zerżnij mnie jak tego chcesz"

Ale to na ogół w przypadku jak coś między nami nie gra :)

Awatar użytkownika
3v11
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 03:55

#12 Post autor: 3v11 » poniedziałek, 28 stycznia 2008, 19:41

Pablo pisze:Cesarstwo Rzymu upadło z powodu pijaństwa, 3 Rzesza z powodu wojny i przerostu ambicji Adolfa, Indianie z powodu braku zgrania jako całość i przekupstwa (także z powodu alkoholu) - podobnie jak nieraz Polska.
Oj...
Cesarstwo Rzymskie z powodu pijanstwa? Rownie dobrze, mozemy napisac ze z powodu przyjecia chrzescijanstwa. Przedwczesnej smierci Cezara. Brak wspolpracy miedzy wschodnia czescia a zachodnia.

3 Rzesza i przerost ambicji Hitlera?
Raczej nie. Po prostu nie mial alternatywy dla inwazji na Rosje. Juz wtedy Stalin knul przeciwko niemu.

I także Indianie przegrali z powodu wyzszosci technologi przeciwnika, swojemu zacofaniu (takze kulturowemu) i dumie.

A Polska to juz zupelnie inna sprawa...

jsk
Posty: 342
Rejestracja: sobota, 15 września 2007, 15:50
Enneatyp: Zdobywca
Kontakt:

#13 Post autor: jsk » poniedziałek, 28 stycznia 2008, 20:40

3v11 pisze: 3 Rzesza i przerost ambicji Hitlera?
Raczej nie. Po prostu nie mial alternatywy dla inwazji na Rosje. Juz wtedy Stalin knul przeciwko niemu.
Jestem innego zdania, po pierwsze przegrał z klimatem, po drugie to nie Stali knuł plany; Stalin bardziej cenił hitlera niż odwrotnie. Po napaści na rosje złapał takiego doła, że chlał przez 9 dni
Wygrywa ten, któ ma jasno określony cel i pragnienie, aby go osiągnąć.

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#14 Post autor: Orest_Reinn » poniedziałek, 28 stycznia 2008, 21:32

Azagal pisze:Dewotka tu nie ma nic do rzeczy. Oni zapewne odpisza ze do niczego swoich partnerow nie zmuszaja i ze wszystko na co sie zgadzaja wspolnie jest dobre... Czekam na atak z iCH strony.
A ty jak to sobie wyobrażasz? :shock: Przecież to byłby wtedy zwyczajny gwałt, i to na dodatek brutalny. To raczej poważne oskażenie.

Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#15 Post autor: Nuit » poniedziałek, 28 stycznia 2008, 21:53

BDSM ma różne oblicza i w wersji light, gdzie obie strony się tym bawią i nikomu krzywda się nie dzieje uwazam, ze jest ok - co kto lubi.
Ale tam gdzie dochodzi do uszkodzeń fizycznych ciała, czy do niekontrolowanego sadyzmu jednej strony nad drugą, czy po prostu agresji - to uważam za przegięcie, które powinno się leczyć :]
Mi się podoba sztuka w stylu fetish z elementami BDSM - np fotka powyżej - super.
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

ODPOWIEDZ