8 i pociąg do prędkości :]

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Uzi
Posty: 43
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 23:55
Enneatyp: Szef
Lokalizacja:

Re: 8 i pociąg do prędkości :]

#31 Post autor: Uzi » wtorek, 6 września 2011, 23:40

Ja ujmę to krótko co do prędkości....:
PRĘDKOŚĆ JEST LEPSZA OD SZCZĘŚCIA :twisted:


Niesforna księżniczka dumnie idąca przez świat; pyskata, bezczelna, mająca dużo wad... 8w7

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: 8 i pociąg do prędkości :]

#32 Post autor: Pablo » czwartek, 8 września 2011, 04:19

Irranea jak chcesz bardziej poszaleć to spraw sobie 2 kółka, samochody do tego się średnio nadają jak ktoś lubi prawdziwe odczucie prędkości ;) Nawet nie trzeba szaleć w połowie tak szybko jak samochodem, zupełnie inne uczucie to jest. Poza tym fantastyczna odtrutka na miejskie korki, których tacy ludzie nienawidzą (przynajmniej z tych osób które ja znam lubiących porządnie wdepnąć)
I nie przepuszczasz z dymem takich ilości paliwa, bo to co się z nim porobiło w ciągu ostatnich kilku miesięcy to woła o pomstę.
Zresztą odkąd mam gaz w samochodzie przestałem się użalać nad każdą dyktowana kaprysem wycieczką powyżej 100 km w obie strony, po powrocie - osobiście bardzo polecam tą instalację na wyrzuty sumienia ;)

Awatar użytkownika
Irranea
Moderator
Moderator
Posty: 1179
Rejestracja: poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 23:50
Lokalizacja: w barku

Re: 8 i pociąg do prędkości :]

#33 Post autor: Irranea » czwartek, 8 września 2011, 10:44

2 kółka, to obowiązek. ale nie przez najbliższe 2-3 lata. na razie mam mnóstwo innych wydatkowych priorytetów i marudną matkę na karku. :D ale o motocyklu już jak najbardziej myślałam, rozglądałam się. prawko na motor zrobiłam. w przyszłości na pewno sprawię sobie coś do śmigania po off roadach [samochód] i po drogach [motocykl].

mirtille
Posty: 67
Rejestracja: środa, 11 listopada 2009, 14:05
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Kraków

Re: 8 i pociąg do prędkości :]

#34 Post autor: mirtille » środa, 7 grudnia 2011, 19:47

Jak tylko zobaczyłam ten temat, wiedziałam, że będzie śmiesznie ;D

Cóż, pod tym względem nie jestem typową 8ką, bo prędkość jest moją największą fobią. Było tak odkąd sięgam pamięcią. W dzieciństwie raz z ciekawości przejechałam się szybką kolejką i wiem, że nigdy więcej tego nie zrobię - takiej traumy nie da się wyrzucić z pamięci :P
Nigdy nie lubiłam karuzeli, zwłaszcza jak kto inny nią kręcił, wtedy ogarniała mnie już prawdziwa panika, że jestem zdana na czyjąś łaskę. Jeżdżąc na moich kauczukowych rolkach, które nie chcą hamować, nigdy nie zjeżdżam z góry bez trzymania się jakiegoś parkanu. Co więcej, jak ktoś jedzie za szybko samochodem to po prostu sztywnieję ze strachu, zwłaszcza jak samochód jedzie z górki. Na motocykl nie wsiadłabym nigdy w życiu, ani kierując, ani na siedzeniu pasażera. Jak jeżdżę na rowerze albo biegam jest ok, bo czuję że względnie panuję nad sytuacją.

O, i jeszcze jedno. Zjeżdżalnie - lądowe, wodne, jakiekolwiek. Malutkie - w porządku, ale takie wielkie, pofalowane albo kręte, jak w parku wodnym...brr. I nie ma to nic wspólnego z lękiem przed wodą, bo pływam świetnie.

Ktoś z was ma podobne odchyły xd ?
8 w 7

ODPOWIEDZ