Obdarzanie zaufaniem. Eliptyczna ósemka

Wiadomość
Autor
nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

Obdarzanie zaufaniem. Eliptyczna ósemka

#1 Post autor: nudis_verbis » niedziela, 20 kwietnia 2008, 07:16

xxx
Ostatnio zmieniony niedziela, 4 maja 2008, 15:58 przez nudis_verbis, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#2 Post autor: Maro » niedziela, 20 kwietnia 2008, 12:54

u mnie jest podobnie ale nie dokonca. jak kogos spotykam obdarzam go i uzywam dokladnie tego samego sformulowania- kredyt zaufania. ale widze to raczej tak ze nikt nie ejst idealny wiec nikt nie ejst idealnie lojalny. ja pewnie tez. i kredyt to u mnie cos co moze wzrastac albo opadac. w zasadzie nie ufam nikomu do konca bo bylo by to glupie a najlepiej jest sie przygotowac na atak z kazdej strony a wiadomo im blizej ktos Nas tym wieksze obrazenia moze zadac. generalnie ejstem otwarta na ludzi co czesto przyplacam rozczarowaniem... o jakze czesto. w dziecinstwie chyba wlasnie moje zaufanie nie zostalo nadszarpniete. inna sprawa ze osemkowy brak zaufania moze wynikac z dwoch rzeczy: 1 mamy poczucie ze inni sa lojalni jak robia co im kazemy a to jest absurd 2 wojownik nie ufa nikomu bo znajduje sie w szczegolnych wojennych warunkach. Zaufanie jednak to szeroki temat: w prostej wersji powiem ze ufam generalnie ludzkosci a w bardziej zlozonym odpowiem ze ufam tylko sobie. ale nadszarpniecie mojego zaufania nie powoduje odrazu ze ktos jest moim wrogiem. no i jeszcze jedno - osemka buduje swoja sile i nieodslania sie przed innymi wlasnie dlatego ze tego zaufania gdzies gleboko od skura nie ma.....



8 i zaufanie /ewutek
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Zablokowany