Czego nie lubią ósemki?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

#91 Post autor: Kapar » wtorek, 21 października 2008, 14:45

NeveReven pisze: 84. Pouczania zwlaszcza przez znajomych - nie jedz tego, nie rób tamtego, to źle wygląda (zwłaszcza jesli dotyczy to zachowania)- no szlag człowieka może trafić :evil:
yusti pisze:84. chcą dobrze. nakłaniają cię być spojrzała nie na JA lecz na MNIE
heheh antony de mello się kłania.
popatrz na siebie z boku. nie garb się, nie żryj bez sztućców. pełna kulturka;p chcą by ci łatwiej było się zaadaptować w społeczności. norm ucza. to dobrze. nie musisz z nich korzystać, ale przynajmniej cię ucza.
Pablo pisze: 84 - popieram wyniosłem niechęć do tego z własnego domu a mój stary był mistrzem przyzwoitkowatości
yusti nie wiesz, ze osemki maja czesto natretnych rodzicow, ktorzy nie potrafia zostawic odpowiedniej przestrzeni (wolnosci) dziecku, sa nadgorliwi, pouczaja i mowia, ze ludzie ich wydymaja pewnego dnia, ze swiat jest zly, bywaja nadopiekunczy i tak dalej i tak dalej... w skrocie bywaja czesto JEDYNKAMI :D

ta podkolorowana wyliczanka to zbitka tego co pisaly osemki o
swoich rodzicach na forum, skrupulatnie to sledzilem


wlasnie stad mozemy nie znosic pouczania od dziecka, trucia dupy, moralizowania i tak dalej. ja mam do tego awersje jak z polski do australii, nie znosze, nie cierpie i omijam szerokim lukiem. jak ktos mi wmawia, ze wie lepiej jak mam zyc, to cos z ta osobom predzej jest cos nie tak :!:


Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#92 Post autor: Basket Case » wtorek, 21 października 2008, 14:57

Nie sądzę żeby to mialo jakis zwiazek z rodzicami. Moi nie sa jakoś tak szczegolnie wścibscy - szczególnie ojciec. Mama, czasami wyskoczy z jakimiś okropnymi pytaniam typu: "Gdzie, z kim byłaś wczoraj?" ale wynika to raczej z chęci rozpoczęcia rozmowy niż wtracania sie w moje zycie :) Cóż po tylu latach nauczyli się, że nie warto zadawac mi takich pytań :lol:

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#93 Post autor: Basket Case » sobota, 6 grudnia 2008, 15:09

92. Drogich prezentów
93. Długich kolejek (w szczególności tych na Poczcie i w Banku :evil: )

delirium
Posty: 197
Rejestracja: czwartek, 30 sierpnia 2007, 10:41
Kontakt:

#94 Post autor: delirium » sobota, 6 grudnia 2008, 15:16

qqq
Ostatnio zmieniony piątek, 19 czerwca 2009, 20:19 przez delirium, łącznie zmieniany 1 raz.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#95 Post autor: Pablo » sobota, 6 grudnia 2008, 17:19

95. WYKŁADÓW :?

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#96 Post autor: yusti » sobota, 6 grudnia 2008, 17:42

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 października 2010, 21:52 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

#97 Post autor: Kapar » niedziela, 7 grudnia 2008, 03:39

yusti pisze:baby_kapar
jak ktos mi wmawia, ze wie lepiej jak mam zyc, to cos z ta osobom predzej jest cos nie tak Exclamation
osobom tylko w liczbie mnogiej!
przez tę emigrację języka pl zapominasz!!! ty lepiej nie "pracuj nad" engliszem, ino nad polskim
bo zaraz mi się chora Jedynka włączy i zacznę cię bić i więzic, zebys słownik obkuł, jak ty nawet -ą od -om nie odróżniasz. Za słabo sie matka starał, za dbała;>
wolności ci brak? No chybaś na beton upadł. W komórce pod kloszem cię nie trzymali, od siebie nie uzależniali, nie ignorowali bez przerwy. Za dużo wolności, prywatność to zło. Na prywatność przyjdzie czas-powiedział komisarz Jack Mannion w "Bez pardonu", jak rodzice nie szpiegowali pokoju syna i miał broń i się zabił czy innych.ciesz się, że o ciebie dbali jak umieli. Się usamodzielnisz, uniezależnisz będziesz miał wolność, kaparku. Przecie jedynka tez o wolność walczy. niezależność. I dobrze ci matka mówiła, ze cię wydymają. a NIE JEST TAK? świat JEST zły.
prześledziłeś relacje ósemek z rodzicami? każdy chce znaleźć "swoich' ale czy każda jedynka "musiała się opiekować młodszym rodzeństwem, chorym?" NIE. bądź sobą, traktuj się indywidualnie. jedynka jedynce nierówna.i tak jest z ósemkami, z tym...Jak Ty mogłeś mieć mało wolności, jak jesteś taki rozbrykany, wręcz siódemkowy?nie narzekaj, nie miałeś tak źle.
Ale Ty narzekasz, bab
świnka bez klasy;p


co wy za narzekający temat założyliście. dzielenie się złością nie starcza?
massakra sami się nakręcacie. Ja tam mam tyle problemów że nie będę narzekać, bo to tylko pogłębi ma czwórkowosc. no nie może być!

skupiać się mi wyłącznie na pozytywach. złego nie wypowiadać
Ja mam do ciebie gorącą prośbę droga yusti :twisted:

Od mojej rodziny się odpierdol, bo zaczynasz przekraczać granice dobrego smaku.

Nie baw się tyle w Sędziego Zgreda haha :P
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#98 Post autor: yusti » niedziela, 7 grudnia 2008, 11:31

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 października 2010, 21:55 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#99 Post autor: Pędzący Bakłażan » niedziela, 7 grudnia 2008, 11:59

Nie słuchajcie yusti. Ona jak tylko widzi, że ktoś się z nią nie zgadza posądza go o bycie 7w8 :P
Heh, Yusti a ja jestem 7w8 i uwielbiam patrzeć jak iskrzysz od złości :P

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#100 Post autor: yusti » niedziela, 7 grudnia 2008, 13:33

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 października 2010, 21:54 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#101 Post autor: Basket Case » poniedziałek, 5 stycznia 2009, 00:41

Pablo pisze:95. WYKŁADÓW :?
96. Wizyt u dentysty :shock:
97. zimna
98. spóźniać sie

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#102 Post autor: Pablo » poniedziałek, 5 stycznia 2009, 14:42

Ze wszystkimi 3 się zgodzę Basket ale pierwsze mnie zastanawia - wstręt przed igłami czy przez tym że ktoś w zęby zagląda? ;)

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#103 Post autor: Basket Case » poniedziałek, 5 stycznia 2009, 19:48

Pablo pisze:Ze wszystkimi 3 się zgodzę Basket ale pierwsze mnie zastanawia - wstręt przed igłami czy przez tym że ktoś w zęby zagląda? ;)
Przeraża mnie to że siedzę na fotelu z rozdziawioną buzią, zupełnie BEZBRONNA. Ten przerażający człowiek( zwany przez niektórych dentystą) może ze mną zrobić wszystko... no dobrze, może nie wszystko :lol: Ale obsunie mu się wiertło, zrobi dziurę w dziąśle i powie, że tak ma być :?

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#104 Post autor: impos animi » poniedziałek, 5 stycznia 2009, 20:38

Basket Case pisze: Przeraża mnie to że siedzę na fotelu z rozdziawioną buzią, zupełnie BEZBRONNA. Ten przerażający człowiek( zwany przez niektórych dentystą) może ze mną zrobić wszystko... no dobrze, może nie wszystko :lol: Ale obsunie mu się wiertło, zrobi dziurę w dziąśle i powie, że tak ma być :?
Hah, jakbym moją siostrę ( 8 ) słyszała. Jej głównym mottem jest to, że lekarz to biała śmierć.
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#105 Post autor: boogi » poniedziałek, 5 stycznia 2009, 20:50

Moja mama jest stomatologiem. Kiedyś trzymałem ludziom, siedzącym w fotelu, głowę, jak się za bardzo wiercili... (ech, te czasy - ~15 lat temu w maleńkiej wiosce kaszubskiej to dla tamtych ludzi dentysta był nowością :D )
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

ODPOWIEDZ