Ciekawość - ta, która prowadzi do piekła

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
NeveReven
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 19 sierpnia 2008, 22:37
Lokalizacja: Lublin

#16 Post autor: NeveReven » środa, 3 września 2008, 14:09

pablo pisze:Przecież ciekawość to zaangażowanie!
Albo nachalność. Wszystko zależy od tego do jakiego stopnia ta ciekawość wystepuje. I czy "zaangażowując" się w czyjeś życie nie naruszamy jego strefy prywatności. Prosty przykład: ciekawość plotkarskich magazynów i wszędobylskość paparazzich to też zaangażowanie czy już po prostu atak?? (Wiem że walę po skrajnościach ale czasami tak trzeba)


8w7
Klątwa informatyka: Żebyś Viste instalował z dyskietek!!!

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#17 Post autor: Basket Case » środa, 3 września 2008, 14:23

To o czym piszesz NeveReven to już wścipstwo. Już chyba o tym było w tym watku.

Osobiście pier...ole życie innych, jeżeli nie mają wpływu na moje, albo nie sa moimi bliskimi.

Dla mnie słowo "zaangażowanie" nie ma pejoratywnego oddźwięku, zawsze jest pozytywne.

Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

#18 Post autor: Ediakar » środa, 3 września 2008, 18:23

Ja nie pierole życia innych jeśli ktoś słaby jest w potrzebie to pomoge jeśli mogę.. Nie zbędę go :evil:

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#19 Post autor: Maro » czwartek, 4 września 2008, 02:46

dokladnie a wpierdzielanie sie w czyjes zycie jest zle i bez komentarza.
ale i tak mam zawsze anjwiekszy ubaw wlasnie z plotkarzy, np swego czasu uwielbialam kolekcjonowac plotki na swoj temat - moglam sie dowiedziec o sobie dobrze znanej osobie - TAKICH rzeczy ze mogly pojsc wszystkie ksiazki sensacyjne w odstawke. moim liczni kochankowie(ktorych nigdy nie mialam beac w zwiazku), bylam siostra/rodzina osob ktorych nigdy w zyciu nie widzialam. Pozniej kiedy juz zrdolo plotek dotarlo do mnie uwilbialam podyskutowac sobie o takich rzeczach i kochalam ich wyraz twarzy.
niektorzy ludzi naprawde nie maja co robic, a mogli by wpasc do mnie do domu i posprzatac mi. gdyz chora jestem.
najlepsze jest jednak to ze takie osoby same maja potwornie nudne zycie z ktorym nie maja co robic. wiec haslo wyborcze na ten sezon - 'zajmij sie swoim zyciem, pozniej zyciem innych osob. wyjdzie Ci to na zdrowie'.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

ODPOWIEDZ