Priorytety Ósemki

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

Priorytety Ósemki

#1 Post autor: Basket Case » czwartek, 30 kwietnia 2009, 13:28

Co jest dla was ważne, ważniejsze i najważniejsze?

Rodzina, kariera, bliscy, przyjaciele, obowiązki zawodowe, obowiązki wobec innych, dotrzymywanie danego słowa, czy może coś zupełnie innego: kariera, sukces, pieniądze, władza, wywieranie wpływu na innych...

Co jest priorytetem?

Do czego dążycie?

Zapraszam do dyskusji.



Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

#2 Post autor: Kapar » czwartek, 30 kwietnia 2009, 15:37

Najważniejszy jest dla mnie spokój wokół mnie.
Reszta priorytetów uzależniam od tego właśnie.
Chce być zgodny ze sobą i nie robić tego, czego nie czuję; grać swoją melodię.
A reszta sama się układa ;)
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#3 Post autor: Pablo » niedziela, 3 maja 2009, 23:10

No coś w tym jest Kapar, ja ostatnio mam to co wcześniej kiedyś opisywałeś że zamierzasz się odciąć od całego otoczenia i odpocząć od ludzkości (w każdym razie tak to zrozumiałem wtedy) - sam teraz czuję coś takiego chociaż nie wiem czy o ten rodzaj spokoju Ci chodziło. Kurde okres przejściowy niepewności co dalej z życiem po studiach minął - wreszcie jest fajna robota, wreszcie jest super dziewucha pod ręką (albo i pod czymś innym :lol: ) i pojawiła się jakaś większa potrzeba odpoczęcia od tych już coraz bardziej dziecinnych w moim mniemaniu sposobów spędzania wolnego czasu typu ustawianie się z dziewuchami, chlanie z ludźmi w weekendy czy wożenia się na wyścigi samochodowe, czy rzeczy obecne na majowym weekendzie z których kiedyś ryłbym na glebie ze śmiechu, chociaż i tak były mocne :lol: (np. awantura 2 dziewuch po tym jak po zapitym wieczorze jedna z nich poszła do pokoju spać i myślała że jej facet obok niej już tam leży, po czym zaczęła się dobierać po ciemku ale do narzeczonego tej pierwszej równie zalanego, obok którego ona sama leżała, czy akcja gdzie jeden gostek po tankowaniu prawie cały dzień poszedł spać a w nocy włączył mu się nocny lunatyk podczas którego wstał i zaczął przez sen szczać na kołdrę G. który jak to zobaczył pobiegł po miskę wody i wylał mu całą na łózko, po czym poszedł spać na dwór :lol: :lol: - ci moi znajomi to mnie czasem totalnie rozwalają :D).

Śmieszne, ale dosyć tego już mam, to do niczego nie prowadziło, poza chwilową brechą, po której człowiek ma tylko ochotę na więcej, jak nie to traci zainteresowanie i odchodzi do swojego świata - jakoś zblakło z czasem u mnie. Mam takie uczucie że jestem poza tym, że ich jeszcze musi sporo spotkać zanim wejdą na następny zramolały poziom dojrzałości i właśnie - tego spokoju. Ale i tak lubię tych dzikusów :) :)

Teraz jest prawdziwa możliwość tworzenia czegoś co według mnie ma jakiś sens na początku jakiś sens na końcu - chałupa do której nie wracasz samemu, która od razu staje się ciekawszym miejscem (chociaż chęć bliskości połówki czasem doprowadza do chęci ucieczki) to jednak daje to wszystko jakąś perspektywę na przyszłość. Długoplanową bez planowania - i to jest coś co daje głębszy powód do działania.

Czy 8 jest stworzone do tego żeby być w życiu pionierem i iść na czele mniej zorganizowanych chcąc być ich powiernikiem i mentorem, żyjąc też poza tym nieco na boku tej grupy nie czując że są oni do końca "godni" i na tyle interesujący żeby być częścią jej towarzystwa, jednocześnie pragnąc zawodowo piąć się w górę w hierarchii np. firmy udzielającej szkoleń?
Czy może do tego żeby spełniać swoje przyziemne zachcianki jedne po drugich ceniąc swoją prywatność i niezależność i tylko w niej się realizując?
Czy chce wynaleźć coś nieprzeciętnego co posłuży albo zaszkodzi ogromnej masie ludzi?
A może chce po prostu mieć swoje przeciętne dla innych ludzi gniazdo z najbliższymi osobami dla których będzie najlepszym człowiekiem jakiego znają i - o ile zostanie to odpowiednio docenione - zostać w nim i ochraniać ich gdzie każdy spełnia nawzajem swoje potrzeby tworząc mała wspólnotę na której czele stoi i za którą odpowiada - sam do tego jeszcze do końca nie doszedłem ale... to też wam zostawiam :)

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#4 Post autor: G.I.Joe » sobota, 6 czerwca 2009, 14:59

U męskich ósemek głównym priorytetem i zarówno motorem życiowym jest pokryć jak najwięcej samic.

U żeńskich to nie wiem.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#5 Post autor: yusti » sobota, 6 czerwca 2009, 15:27

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 04:53 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#6 Post autor: G.I.Joe » sobota, 6 czerwca 2009, 15:31

yusti pisze:jak najwięcej?
Nie sądzę.
No dobra, powiedzmy że zaliczyć-przelecieć.

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

#7 Post autor: SuperDurson » sobota, 6 czerwca 2009, 15:48

Skąd wiesz?
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#8 Post autor: G.I.Joe » sobota, 6 czerwca 2009, 15:57

SuperDurson pisze:Skąd wiesz?
Oglądałem na animal planet jak samiec alfa bizonów pokrywa resztę stada, a innym bizonom puchną jądra od nadmiaru spermy.

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#9 Post autor: Basket Case » sobota, 6 czerwca 2009, 16:23

G.I.Joe pisze:
SuperDurson pisze:Skąd wiesz?
Oglądałem na animal planet jak samiec alfa bizonów pokrywa resztę stada, a innym bizonom puchną jądra od nadmiaru spermy.
Dostarczasz mi rozrywki kochany :lol: :lol: :lol:
G.I.Joe pisze:U męskich ósemek głównym priorytetem i zarówno motorem życiowym jest pokryć jak najwięcej samic.
Powinieneś napisać książkę, mam pomysł na tytuł: "Genialne przemyślenia G.I.Joe'a"

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#10 Post autor: G.I.Joe » sobota, 6 czerwca 2009, 16:42

Basket Case pisze:
G.I.Joe pisze:U męskich ósemek głównym priorytetem i zarówno motorem życiowym jest pokryć jak najwięcej samic.
Powinieneś napisać książkę, mam pomysł na tytuł: "Genialne przemyślenia G.I.Joe'a"
Pewnie nikt by mi jej nie chciał kupić i poszedłbym z torbami :(

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#11 Post autor: Basket Case » sobota, 6 czerwca 2009, 16:46

G.I.Joe pisze:
Basket Case pisze:
G.I.Joe pisze:U męskich ósemek głównym priorytetem i zarówno motorem życiowym jest pokryć jak najwięcej samic.
Powinieneś napisać książkę, mam pomysł na tytuł: "Genialne przemyślenia G.I.Joe'a"
Pewnie nikt by mi jej nie chciał kupić i poszedłbym z torbami :(
Proszę Cię, ja kupiłaby od razu 10 egzemplarzy - poważnie pisze :)

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

#12 Post autor: SuperDurson » sobota, 6 czerwca 2009, 17:58

Napisz. Przeprowadzimy badania opinii publicznej i symulację popytu, a jeśli faktycznie Twoje fanki będą kupowały tą książkę nawet po kilka razy to jeszcze sobie zarobisz kilka procent od sprzedaży :twisted:

Czekamy z niecierpliwością.
Dostanę egzemplarz z dedykacją? :wink:
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Awatar użytkownika
Basket Case
VIP
VIP
Posty: 712
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 10:41

#13 Post autor: Basket Case » sobota, 6 czerwca 2009, 23:30

SuperDurson pisze:Napisz. Przeprowadzimy badania opinii publicznej i symulację popytu, a jeśli faktycznie Twoje fanki będą kupowały tą książkę nawet po kilka razy to jeszcze sobie zarobisz kilka procent od sprzedaży :twisted:
Żeby nie byłą wątpliwości - będę Twoją najwierniejszą fanką G.I.Joe :D

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

#14 Post autor: SuperDurson » niedziela, 7 czerwca 2009, 02:48

Wstępna faza badań rynku pokazuje wyraźną tendencję w kierunku znacznego zainteresowania fanek Twoją publikacją G.I.Joe, a wobec tego my udzielimy Ci zapewne wsparcia gdy już przedstawisz nam gotowy przynajmniej pierwszy rozdział swego dzieła.
Oczekujemy z niecierpliwością.

      • Sępy :twisted:
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

#15 Post autor: Kapar » niedziela, 7 czerwca 2009, 03:21

G.I.Joe pisze:
SuperDurson pisze:Skąd wiesz?
Oglądałem na animal planet jak samiec alfa bizonów pokrywa resztę stada, a innym bizonom puchną jądra od nadmiaru spermy.
To nie nasza wina, ze puchna ci jadra :)
No ale rekompensujesz sobie przynajmniej na forum osemek to jakos.
Zanim wejdziesz na forum polecam wziac moze jakis dluuuugi prysznic i rozladowac napiecie! :D
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

ODPOWIEDZ