Podległa 8

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Podległa 8

#16 Post autor: Kapar » czwartek, 9 września 2010, 13:21

Mietla pisze:I dobrze, szczególnie, że temat jest banalny.

Nas jednak ciągnie do rządzenia, chociaż w większości przypadków nie powinniśmy być do niego dopuszczaniu ze względu na poziom zdrowia...
E tam 8) Poziom zdrowia osemki niech bedzie problemem otoczenia tej osemki. Jak sie komus taki czy inny szef nie podoba, to moze odejsc :D Nawet i chora osemka moze byc sprawnie dzialajacym szefem, a jakie sa personalne relacje jest inna kwestia wg mnie. Nic nie zastapi naturalnego instynktu przywodczego i organizacyjnego, ktore sa rzadkim zjawiskiem :!:


Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Awatar użytkownika
Mietła
VIP
VIP
Posty: 977
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 16:23
Enneatyp: Szef

Re: Podległa 8

#17 Post autor: Mietła » czwartek, 9 września 2010, 13:32

I tak i nie. Bardzo chora Ósemka może mieć jakieś swoje urojenia względem dowolnego pracownika, który np. może wygryźć szefa z posady. I tu już się zaczyna problem. Zgadzam się, że w dalszym ciągu jest to większy problem dla owego pracownika (chyba że on także jest jakąś niezdrową 8 - może być ciekawie w takiej sytuacji ;)), ale nie powinno być tak, że przez niezrównoważonego szefa, ludzie zmuszeni są odchodzić z pracy.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Podległa 8

#18 Post autor: Pablo » czwartek, 9 września 2010, 19:24

No nie powinno tak być - racja. Ale w przypadku chorej 8 to zazwyczaj widać od razu i taki człowiek podpada zazwyczaj sporo wcześniej zanim zdąży sobie wyrobić opinię że warto by go wyżej wrzucać ;) Inna sprawa że np. w windykacji albo przy ściaganiu długów by się świetnie sprawdził. Panoszenie się na stanowisku to raczej domena zakompleksionych 6 którym nagle odwaliło (znam 3 przypadki), tej nawiedzonej jedynki ode mnie (uwielbiam jak się szefem firmy zasłania, już nikt na to sie nabrać nie daje :mrgreen: ) i czasem 3-jek z tego co zauważyłem. Po 8 od początku widać co z niej będzie (no chyba że to przyczajona opanowana 8w9 ;) )
No chyba że idzie od razu do roboty jako kierownik i nie zaczyna od zera wtedy to..... różnie może być :mrgreen: he he jak sobie wspomnę byłego prezesa u nas to był śmieszny gostek - tzw. podskakujące rączki jak go nazywaliśmy :lol:

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

Re: Podległa 8

#19 Post autor: MartiniB » piątek, 10 września 2010, 19:01

18. Nie przeszkadza mi, jeżeli inni ludzie:
B) mają nade mną władzę, pod warunkiem, że zgadzam się z ich przekonaniami

Awatar użytkownika
komandosek
Posty: 157
Rejestracja: sobota, 4 kwietnia 2009, 13:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Podległa 8

#20 Post autor: komandosek » piątek, 10 września 2010, 20:08

Cóż, mnie nie ciągnie do rządzenia, mam chęć aby pracowac w NIKu, albo zrobić licencje doradcy podatkowego, po kilku latach pracy w skarbówce, ...i zrobic porządek z tą bandą darmozjadów. To jest dobra koncepcja, w perspektywie przynajmniej kilku lat.
"a słońce przyciąga nas, bo kocha życia blask!"

ODPOWIEDZ