Taraka - Studium typu Osiem (link do artykułu)

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mietła
VIP
VIP
Posty: 977
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 16:23
Enneatyp: Szef

Re: Taraka - Studium typu Osiem (link do artykułu)

#31 Post autor: Mietła » poniedziałek, 4 stycznia 2010, 19:17

Taraka płatna, dziadostwo... Myślałam, że sobie przeczytam artykulik jeszcze raz, na poprawę humoru ;) A może przeczytam? Pomyślę ;)
Tak czy siak - kiedyś przeczytałam, ciekawie napisane, ogromny banan na gębie za "skurczybyka" - boskie, jak Basket zauważyła ;)
Jeden fragment gdzieś sobie zapisałam, teraz odnalazłam:
Nasz opis nosorożcowego aspektu "nie liczenia się z niczym" nie byłby pełny bez Skubaniutkiej. Jej czupurny a nieustępliwy charakter rzuca się w oczy szczególnie wyraźnie, przez wzgląd na jej stosunkowo niewielkie gabaryty. Pani ta obdarzona jest ogromną niezależnością i tupetem, a właściwie należałoby rzec - tupecikiem Potrafi spiorunować wzrokiem i wystawić na schody często dwa razy większego od siebie draba, i gdy coś sobie raz postanowi, niech się wali i pali - ona to zrobi. Jest niewątpliwie muzą przysłowia "Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle." Załatwi wszystko, choćby to oznaczało wysadzenie w powietrze Urzędu Skarbowego, i wytoczenie sprawy głowie państwa. W literaturze typ ten reprezentują Mała Mi z Doliny Muminków, Mała Rozbójniczka z "Królowej Śniegu" Andersena, oraz nasza rodzima - Pchła Szachrajka.
Kosiane, plawda? :twisted:



Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Taraka - Studium typu Osiem (link do artykułu)

#32 Post autor: boogi » wtorek, 5 stycznia 2010, 03:55

Wydaje mi się, że gdzieś na forum znajduje się odnośnik do pdf'a w którym została zrzucona enneagramowa zawartość taraki. Pobieżne szukanie nie przyniosło mi efektu, więc jakby ktoś znający link mógł podrzucić w widoczne miejsce...
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

ODPOWIEDZ