Imprezy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
fasimka
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2012, 16:36
Enneatyp: Indywidualista

Imprezy

#1 Post autor: fasimka » czwartek, 3 stycznia 2013, 01:16

przeczesywałam tematy i nic nie znalazłam, mam nadzieję że nie powtarzam,
ale jak to u Was jest drogie ósemki? Skoro robicie wszystko na poziomie hard to czy tak też jest z imprezami? Tzn. lubicie dużo wypić, tańczyć, jesteście raczej duszą towarzystwa czy jak? Wolicie duże imprezy czy kameralne spotkania?



Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Imprezy

#2 Post autor: Kapar » czwartek, 3 stycznia 2013, 04:01

Jak byłem ciut młodszy, w wieku studenckim, to picie na maksa i większe imprezy, ale nie dyskoteki, imprezy przeplatane czasem nocą filmową ze znajomymi albo popijawą z grą w pokera. Jakieś karaoke się zdarzało.
Jak byłem młodszy to na poziomie "hard" - czyli picie przez całą noc, latanie po mieście aż do rana... Jeśli chodzi o bycie duszą towarzystwa to bez reguł, zależy od ludzi wokół mnie i nastroju
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Awatar użytkownika
duplo
Posty: 746
Rejestracja: poniedziałek, 24 września 2012, 16:15
Enneatyp: Lojalista

Re: Imprezy

#3 Post autor: duplo » czwartek, 3 stycznia 2013, 16:51

Żeby było łatwiej, to może wydzielę rodzaje imprez

- Kameralne: swoje najbliższe towarzystwo, znajomi których znacie od X lat, ogólnie siedząca impreza - typu wóda, śledziki, filmy, karty, pogaduszki itp.
- Kluby: bierzesz paru kolegów/koleżanki i idziecie do klubu - czego oczekujecie od takiego miejsca, co w nim robicie? Jesteście bardziej czynni (tańczycie, podrywacie płeć przeciwną) czy jesteście bierni (zajmujecie lożę i stamtąd, sącząc alkohol, obserwujecie wszystkich wokół lub poprostu rozmawiacie sobie ze swoim towarzystwem)
- Domówki: tańczycie? Siedzicie? Rozmawiacie? Rozwalacie imprezę? Szukacie przygód? (inne)
- ''Oficjalne imprezy'' jak wesela, studniówki i pochodne, albo większe spotkania rodzinne itp.

Fajnie, jakbyście wzięli pod uwagę stan wolny i zajęty, bo w sumie głównie to mnie interesuje :)
We buy things we don't need
with money we don't have
to impress people we don't like

TakToJa
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 5 maja 2012, 22:35

Re: Imprezy

#4 Post autor: TakToJa » niedziela, 6 stycznia 2013, 20:50

Ze względu na sportowy tryb życia rzadko kiedy mogę sobie pozwolić na picie, często imprezuję bez alkoholu i specjalnie mi to nie przeszkadza. Jeśli jednak już decyduję się na picie to nigdy na maxa, chcę mieć ciągłą kontrolę nad rzeczywistością, nad tym co robię i co robią inni wokół.
Co do reszty zazwyczaj sporo tańczę, rozmawiam z nowymi ludźmi i ze znajomymi, a czasem lubię sobie gdzieś z boku przez jakiś czas posiedzieć, także tutaj nie ma reguł, zależy od nastroju i aktualnego wypoczęcia/zmęczenia.
8w9

Awatar użytkownika
eszpe
Posty: 319
Rejestracja: czwartek, 4 sierpnia 2011, 05:41
Enneatyp: Lojalista

Re: Imprezy

#5 Post autor: eszpe » środa, 10 kwietnia 2013, 19:04

duplo pisze:Żeby było łatwiej, to może wydzielę rodzaje imprez

- Kameralne: swoje najbliższe towarzystwo, znajomi których znacie od X lat, ogólnie siedząca impreza - typu wóda, śledziki, filmy, karty, pogaduszki itp.
- Kluby: bierzesz paru kolegów/koleżanki i idziecie do klubu - czego oczekujecie od takiego miejsca, co w nim robicie? Jesteście bardziej czynni (tańczycie, podrywacie płeć przeciwną) czy jesteście bierni (zajmujecie lożę i stamtąd, sącząc alkohol, obserwujecie wszystkich wokół lub poprostu rozmawiacie sobie ze swoim towarzystwem)
- Domówki: tańczycie? Siedzicie? Rozmawiacie? Rozwalacie imprezę? Szukacie przygód? (inne)
- ''Oficjalne imprezy'' jak wesela, studniówki i pochodne, albo większe spotkania rodzinne itp.

Fajnie, jakbyście wzięli pod uwagę stan wolny i zajęty, bo w sumie głównie to mnie interesuje :)
Wolny
Nie lubie klubów i chodzę tam w ostateczności, "oficialnych imprez" właściwie też.
Uwielbiam domówki i kamerlane imprezy, mega swoboda, robię co chcę z kim chcę.
papa ludki

Awatar użytkownika
Litowojonow
Posty: 525
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2012, 19:17
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: punkt orientacyjny Lloyda

Re: Imprezy

#6 Post autor: Litowojonow » środa, 10 kwietnia 2013, 22:57

Tak jak i ja, więc może to nie tyle ósemkowość, co introwertyzm + niechęć do jakiś sztywno ustalonych norm zachowań
Dużo jest w tym prawdy, ale przeważa nieprawda.

Awatar użytkownika
Kondorek
Posty: 7
Rejestracja: środa, 1 maja 2013, 23:45
Enneatyp: Szef

Re: Imprezy

#7 Post autor: Kondorek » środa, 1 maja 2013, 23:53

- Kameralne: pije dużo, lubię pogadać, pograć w karty
- Kluby: nie lobię, ale jak jestem, właściwie w ogóle nie pije, jeśli chodzi o imprezy po remizach to staje się wodzirejem, pije bardzo dużo, dużo tańczę i kręcę towarzystwo, często się wręcz upijam
- Domówki: tańczę, pije często do zgonu jeśli jest dobre towarzystwo
- Oficjalne imprezy: zachowuje się z gracją, lubię eleganckie stroje, staje się taktowny, dużo tańczę

Niezależnie od stanu (wolny/zajęty) wygląda to tak samo, często tez jestem sam na imprezie bez dziewczyny
8w7
Obrazek

bianco_martino
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 30 czerwca 2013, 08:59
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Warszawa

Re: Imprezy

#8 Post autor: bianco_martino » wtorek, 2 lipca 2013, 17:54

praktycznie każdy rodzaj imprezy czy to w klubie czy to na domowce. grunt to aby sie dobrze bawic i nie zamulac w domu. a ze calkiem niezle sobie radze na parkiecie i duzo nie pije alkoholu to wychodze z imprezy zawsze zadowolony :mrgreen:

ODPOWIEDZ