Ósemka a narcyzm

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kondorek
Posty: 7
Rejestracja: środa, 1 maja 2013, 23:45
Enneatyp: Szef

Re: Ósemk a narcyzm

#16 Post autor: Kondorek » środa, 14 sierpnia 2013, 13:18

eszpe pisze:
BlackRose pisze:A nie jesteś Ty aby Trójką?
Też tak uważam.
Należysz do MENSY, masz fajne drogie stroje i wysoką samocene - fajnie, napisz lepiej dlaczego uważasz się za Ósemke bo te informacje które tutaj dałeś wskazują na coś innego.
Tak w ogóle to po cholere ci jakieś soroczki i azjatyckie marynarki? I po cholere się tym chwalić na podrzędnych forach internetowych, przecież to żenujące.
Uważam się za ósemkę, bo lubię otwartą walkę, mam pociąg do uzależnień, jestem odpowiedzialny, lubię dyscyplinę i stawiam jasne zasady, również sobie i według niż żyje, nie lubię gdy ktoś ma nade mną kontrolę. Trzy razy wypełniłem test i zawsze ten sam wynik. Ok, możesz mi powiedzieć, że wypełniałem go stronniczo, tak jak chciałbym siebie widzieć, ale udowodnisz tego. Żeby nie myło, ze sobie ubzdurałem ósemkę, bo to jest styl moich marzeń, to przestudiowałem opis Trójki.
Tak, chwalenie się czymś na podrzędnym forum jest żenujące, ale nie uważam bym się chwalił. Tu jestem anonimowy, chwalić się mogę wychodząc ubrany tak na miasto.
Venus w Raku pisze: Dokładnie tak widzieli by mensjanie, dla mnie to sklejka kompleksów a nie mensjanin, wybaczcie że się tak czepiam ale nie chcę żeby ludzie z powodu takich samozwańczych mensjan psuli reputacje mensie
Uważasz obecnych tu za idiotów? Tylko ktoś taki oceniałby organizacje na podstawie jednej wypowiedzi osoby, która nota bene może kłamać.
RooT pisze:Mensianin, fan dragonballa... 2 lata członkostwa a zanic bym nie pomyślał że taka kombinacja wgl może istnieć. osoba z IQ troszeczkę ponad przeciętną nie mogła by obejrzeć 10 odcinków dragonballa bo brak spójności i logiki raził by go po oczach tak że oglądanie było by katorgą... Do tego to próżne podejście do życia, nikt w całej MENSIE nie uważa tego co wymieniłeś ani za warte chwalenia się ani za godne zachodu, mi to pasuje do osoby która próbuje na forum napisać że jest kimś innym i piszę opis siebie z niej marzeń :) Na jakie sigi uczęszczasz i w jakim mieście? wpadnę, może pogadamy? :)
Jeśli chodzi o miasto to Kraków, w Mensie się nie angażuje.
Owszem oglądając kinówki jest to bardzo sprzeczne i meczące, ale mimo, ze sama saga zawiera wiele sprzeczności to jest i również bardzo złożona.
Snufkin pisze:
Elkora pisze:Podejrzewam że oboje macie iq dody
To przecież oczywiste bo Doda też jest w Mensie i ma IQ równe 156 i nie piszę tego ironicznie jakby ktoś myślał.
Doda ma 156-200, Mensa jeśli znajdujesz się w 1% populacji nie podaje dokładnej wartości IQ


Dziwie się, że tak odbiegacie od tematu, Ósemki poza konfrontacją, chyba potrafią konkretnie odpowiadać na pytania? Jak do tej pory mniej odpowiedzi niż przekomarzania się.

Dzięki baby_kapar za link, używając wyszukiwarki nie natrafiłem na niego.


8w7
Obrazek

ODPOWIEDZ