Czy 9 są nudne?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
El Kalafiorro
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 18 grudnia 2008, 23:11
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: ze Szczecina

Czy 9 są nudne?

#1 Post autor: El Kalafiorro » piątek, 16 stycznia 2009, 01:14

Wiem, brzmi bardzo tendencyjnie i jak zachęta do walki ze mną... I tym właśnie to jest... Zawsze jak spotykam jakąś 9, to jest to osoba, która zgodzi się na wszystko co zaproponuję... Przez to odnosi się mylne wrażenie, że typ 9 jest typem no... nudnym... Ja się z tym nie do końca zgadzam... Jacy naprawdę jesteście? Może warto pokazać choć troszkę samych siebie?


Dominującym podmiotem jest dominujący podmiot nieregulowany...

4w5 a ostatnio 1w2 ;]

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#2 Post autor: vhax » piątek, 16 stycznia 2009, 01:15

Ona właśnie ładnie Was prosi o udowodnienie, ze nie jesteście takimi potulnymi nudziarzami, za jakich Was uważa... ć może część społeczeństwa. . Bo przecież chyba tak nie jest nie? Szczerze mówiąc jednak, mam podobne wrażenia co anjo.
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#3 Post autor: Szopa » piątek, 16 stycznia 2009, 01:45

[Tak, jestesmy statycznymi nudziarzami, ale przyczynie sie do akcji ruszania forum.]

Chodzcie, poklocimy sie.

9 są ugodowe, to fakt. Przy kontakcie z entuzjastyczną siódemką faktycznie może być troche zmieszane i zgadzać się na jej propozycje. Zresztą najczęściej one nam wcale nie przeszkadzają, nie wydaje mi się bym zrobił coś wbrew swoim poglądom.

Problem zaczyna się gdy się oswoi z sobą dziewiątkę.
Partnerzy Dziewiątek dobrze widzą jednak, że pod tym spokojem, uśmiechem i miną anioła kryje się najbardziej uparty i niepodatny na perswazję człowiek.
Partnerstwo to dobry przyklad. Mam dwa lata związku z siodemką za sobą i szczerze watpie, zeby uwazala mnie za osobe nudną. Na kazdej plaszczyznie. Chcemy isc sie bawic? Jasne, ze chcemy, bawmy sie. Nudne? No, zakladajac, ze ma sie do czynienia z zdrowym dziewiec. Jestesmy strasznie 'zastani' i juz samo towarzystwo siodemki daje nam odpowiednią dawkę ruchu, przez co nie przejmujemy inicjatywy, ale przy kontaktach z innymi typami dziewięć potrafi przejąć kontrole i zagospodarowac kreatywnie czas.

Chyba lubimy sie klocic. Ja lubie, ale ja zdrowe nie jestem, nie wiem jak to wygląda z innymi. Przyznanie się do porażki nie jest problemem, pod warunkiem, że faktycznie popełniło się błąd. Ogolnie lubie dyskutowac, ksztalcic sie przez rozmowe, prowokować.

Zeby nie bylo zbyt rozowo:
Potrafie [prosze pamietac o niskim zdrowiu i nie wrzucac mnie do tego samego wora z innymi dziewiatkami] sie obrazic z kompletnie absurdalnych powodow na innych. Popieprzenie jest nudne? :lol:
Ostatnio zmieniony piątek, 16 stycznia 2009, 22:55 przez Szopa, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#4 Post autor: Hydra » piątek, 16 stycznia 2009, 09:31

vhax pisze:Bo przecież chyba tak nie jest nie?
Nie.
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#5 Post autor: vhax » piątek, 16 stycznia 2009, 11:38

no fakt, tą rozbudowaną niezmiernie wypowiedzią nie za bardzo popierasz tę tezę, tę o ciekawej osobowości 9... fakt... fascynująca, porywająco ona była... fabuła, akcja... miodzio.

tylko długo mnie dobudzali jak się skończyło :twisted:
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#6 Post autor: Hydra » piątek, 16 stycznia 2009, 12:20

vhax pisze:fascynująca, porywająco ona była... fabuła, akcja... miodzio.
To dobrze.
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#7 Post autor: Szopa » piątek, 16 stycznia 2009, 12:36

Pierwotnie miałem niepohamowaną ochotę odpowiedzieć dokladnie w ten sam sposob co Hydra. :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Celice
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 14:19
Enneatyp: Mediator

#8 Post autor: Celice » piątek, 16 stycznia 2009, 16:54

Na pytanie: czy jestem nudna odpowiem, że mogę być taka, jeśli chcę ;)
Tzn jeśli będę miała jakiś cel w tym, żeby ktoś widział mnie jako nudną.

Ludzie różnie mnie odbierają. A to pewnie dlatego że rożnym ludziom od rożnych stron daję się poznać.

Gdy ktoś okazuje mi sympatię, gdy widzę, że jest nastawiony pozytywnie do mojej osoby, chce mnie poznać - wtedy jestem najsympatyczniejszą osobą na świecie :D wesołą, wyrozumiałą, potrafiącą wczuć się w inny punkt widzenia, okazując zrozumienie szybko zjednuję sobie nowego znajomego.

Jeśli natomiast ktoś jest nastawiony podejrzliwie co do mojej osoby, gdy nie znając mnie ocenia - nie mam zamiaru udowadniać mu że się myli. Gdyby ktoś by mi powiedział: jesteś nudna i nieciekawa, nie będę zaprzeczała tylko zrobię ironiczną minę i pochwalę niesamowitą spostrzegawczość ;) I od tej pory nie zależy mi co ta osoba o mnie myśli.
9w8

Awatar użytkownika
El Kalafiorro
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 18 grudnia 2008, 23:11
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: ze Szczecina

#9 Post autor: El Kalafiorro » piątek, 16 stycznia 2009, 16:58

Ojej... I właśnie o takie odpowiedzi mi chodziło. Dzięki Ci wielkie Celice. Ja wiem, że każdy ma kilka oblicz i potrafi być taki albo taki. Sęk w tym, że jedne osobowości postrzega się częściej w określony sposób niż inne. I stąd takie a nie inne pytanie :) A zatem wiele w przypadku 9 zależy od nastawienia rozmówcy :D Dobrze wiedzieć :D
Dominującym podmiotem jest dominujący podmiot nieregulowany...

4w5 a ostatnio 1w2 ;]

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#10 Post autor: vhax » piątek, 16 stycznia 2009, 17:01

bardzo dobrze... jak tylko nauczę się rozróżniać kto legitymuje się jaką cyferką to na bank zastosuję. A jak to jest z resztą 9? Może to nie tylko kwestia nastawienia rozmówcy?
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
Piwko Wielkie
Posty: 85
Rejestracja: środa, 4 lipca 2007, 00:00
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Piwolandia

#11 Post autor: Piwko Wielkie » piątek, 16 stycznia 2009, 17:43

boogi pisze:Zauważ, że on jedynie reaguje... :twisted:
To nie jest "jedynie reakcja". Mnie naprawdę zmartwiło by to. Jeżeli osoba zamyka się w sobie, to pewnie ma jakiś problem/coś się stało. Próbuję wtedy choć trochę podpytać w czym problem, ale nic na siłę. Jak się dowiem, to wtedy myślę jak problem rozwiązać.

Nie wiem na ile jestem nudny. Mam wrażenie, że większość ludzi postrzega mnie właśnie jako nudną osobę, ale z drugiej strony, mało ludzi mnie dobrze zna.
9w1 "The Dreamer" / ISFp (?) / 2 lata, a ja nawet 100 nie wbiłem. Ha!
Obrazek

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#12 Post autor: vhax » piątek, 16 stycznia 2009, 17:54

a co trzeba zrobić, abyś chciał, zeby ktoś Cię poznał? Tak jak do koleżanki wyżej trzeba podejść z dobrym nastawianiem czy może jest jakaś inna metoda na przekonanie kogoś ze się myli ze nie jesteś nudny?
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
El Kalafiorro
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 18 grudnia 2008, 23:11
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: ze Szczecina

#13 Post autor: El Kalafiorro » piątek, 16 stycznia 2009, 18:17

To chyba podobnie jak 4... Nas też mają za nudziarzy, ale my w dodatku bywamy uważani za przemądrzałych :D Na nas też trzeba znaleźć sposób... No więc przyłączam się do pytania vhax... Jaki jest sposób na 9? :D
Dominującym podmiotem jest dominujący podmiot nieregulowany...

4w5 a ostatnio 1w2 ;]

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#14 Post autor: Hydra » piątek, 16 stycznia 2009, 18:21

vhax pisze:a co trzeba zrobić, abyś chciał, zeby ktoś Cię poznał?
Nie nudzić.
Pasożytnictwo emocjonalne mnie nudzi - nie ma to jak duże dzięcię, które woła cały dzień "Baw mnie! Baw mnie! Wymyśl coś, bo się nudzę!".
Jak sie nudzisz, to weź się do roboty.
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#15 Post autor: Rilla » piątek, 16 stycznia 2009, 23:09

Nie wiem dlaczego ten temat zszedł na problem kłamstwa. Nie będę wnikać.

Moim zdaniem żaden człowiek nie jest nudny. Nie spotkałam jeszcze nudnego człowieka. W każdym tkwi coś niezwykłego i pięknego. Każdy ma w sobie tajemniczą, niezbadaną głębię, która mnie intryguje, w którą chciałabym wejrzeć. Niektórzy chowają ją bardziej, a drudzy mniej, ale i tak istota ludzka na zawsze pozostanie niebywałą zagadką.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

ODPOWIEDZ