Jak chce, to potrafi czyli sławne Dziewiątki.

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

Jak chce, to potrafi czyli sławne Dziewiątki.

#1 Post autor: Zielony smok » wtorek, 2 stycznia 2007, 22:32

Późniejszy papież Jan XXIII ratował Żydów


Przedstawiciel Watykanu w Turcji, arcybiskup Angelo Giuseppe Roncalli, późniejszy Jan XXIII, pomagał ratować węgierskich Żydów od zagłady.

Znalezione niedawno w Izraelu dokumenty dowodzą, iż podczas II wojny światowej ówczesny przedstawiciel dyplomatyczny Watykanu w Turcji, arcybiskup Angelo Giuseppe Roncalli - późniejszy papież Jan XXIII - pomógł w uratowaniu tysięcy węgierskich Żydów od eksterminacji - podał wtorkowy "Washington Times".

Dokumenty pochodzą z prywatnej kolekcji współpracownika Roncallego, Chaima Barlasa, który był w czasie wojny emisariuszem działającej wtedy w Palestynie agencji pomocy Żydom.

Obaj alarmowali Stolicę Apostolską w sprawie holokaustu, a w czerwcu 1944 roku wysłali list do admirała Miklosa Horthyego, przywódcy sprzymierzonych wówczas z Hitlerem Węgier, w którym nalegali, aby przerwał dalszą deportację Żydów do Auschwitz. 7 lipca 1944 roku deportacja została wstrzymana.

W korespondencji z Jerozolimy dziennik przytacza m.in. wypowiedź izraelskiego historyka Icchaka Minerbiego, specjalisty od polityki Watykanu w czasie II wojny światowej. Według niego dokumenty Barlasa potwierdzają, że Roncalli wystawił także papiery tranzytowe i fałszywe świadectwa chrztu, które umożliwiły 12 tysiącom Żydów ucieczkę z Węgier.

Jako papież Jan XXIII (1958-1963) Roncalli zapoczątkował odnowę Kościoła, zwołując w tym celu w 1962 roku Sobór Watykański II. W roku 2000 papież Jan Paweł II ogłosił go błogosławionym.

A Dziewiątką był na pewno. Swietny dyplomata i negocjator. Skromny i z ciepłym poczuciem humoru. Jak go spytano, ile osób pracuje w Watykanie odpowiedział, że mniej więcej połowa :lol:


9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak chce, to potrafi czyli sławne Dziewiątki.

#2 Post autor: Hydra » niedziela, 7 stycznia 2007, 12:35

Zielony smok pisze: A Dziewiątką był na pewno. Swietny dyplomata i negocjator. Skromny i z ciepłym poczuciem humoru. Jak go spytano, ile osób pracuje w Watykanie odpowiedział, że mniej więcej połowa :lol:
I pewnie z czystym sumieniem obdarzyłbyś go swoim epitafium...
Zielony smok pisze: Tak ostatnio myslałem sobie o sprawach ostatecznych, i odejściach z łez tego padołu. Myślałem, myślałem i wymyśliłem:

Epitafium dla Dziewiątki

W tym grobie, leży sobie
doczesne złożywszy ciało.
Dziewiątka, żyła skrycie
skończyła życie.
NARESZCZIE COS SKOńCZYć SIę JEJ UDAłO !!!!!!
Mam wrażenie, że arcybiskup Roncalli za wiele nie myślał o sprawach ostatecznych, bo nie daj Boże doszedłby do tego samego wniosku co Ty, i tych biednych Żydów nie ratował :)

Chyba trochę przesadzasz z prezentacjami czarnej dziury, jaką jest Dziewiątka. Może wyolbrzymianie i egzaltacja to cechy prawdziwego wieszcza, ale jak mawiała moja babcia „nie myśl, jak Ci głupoty do głowy przychodzą”.
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

Re: Jak chce, to potrafi czyli sławne Dziewiątki.

#3 Post autor: Zielony smok » niedziela, 7 stycznia 2007, 13:00

Chyba trochę przesadzasz z prezentacjami czarnej dziury, jaką jest Dziewiątka. Może wyolbrzymianie i egzaltacja to cechy prawdziwego wieszcza, ale jak mawiała moja babcia „nie myśl, jak Ci głupoty do głowy przychodzą”.
podoba ni sie ,,trochę"... szanuję siebie również, za elementy autoironii, bo to ,,trochę" i mój nagrobek :lol:
A w swojej dziewiątkowej galerii, ktorą zamierzam kontynuować, będą i Dziewiątki - lipy, i dziewiątki - super, bo sa i takie i takie. :wink:
Ps. masz mądrą babcie....
ps.2 Rohr, Ebert Dojrzałe DZIEWIĄTKI byłyby może jedynymi osobami, którym można by powierzyć świat bez obawy, że się nieuczciwie wzbogacą, będą wykorzystywać innych lub szukać własnej korzyści. Mogłyby one nawet uratować świat. Problem jest tylko jeden: DZIEWIĄTKI są ostatnimi ludźmi, którzy zmobilizowaliby się do tego lub którzy daliby się ponieść ambicji, by zająć wpływowe stanowiska.
ps.3. Hurley, Dobson ,,Enneagram w działaniu " ...ale to właśnie Dziewiątka jest Olbrzymem nieświadomym swej siły...
...ktorej odkrycia i praktycznego wykorzystania z korzyścią własną i ogółu, Tobie, sobie i innym Dziewiątkom życzę :lol:

EDIT:
Rohr, Ebert. Enneagram . Jan XXIII - CD.
Najlepszym przykładem dojrzałej DZIEWIĄTKI jest papież Jan XXIII (1881-1963), „papież, po którym nikt się niczego nie spodziewał"'. Angelo Roncalli pochodził z wielodzietnej, chłopskiej, biednej rodziny i zachował przez całe życie cechę właściwą chłopom: brak jakichkolwiek potrzeb. Z całego serca łączył się ze sprawą biednych; już piastując swój pierwszy urząd sekretarza biskupa w Bergamo poparł strajkujących robotników huty. Pozbawiony był całkowicie ambicji zrobienia kariery kościelnej; najchętniej zostałby księdzem na wsi.
Ale stało się inaczej. W 1925 roku wyjechał jako wysłannik Watykanu do Bułgarii, a potem do Stambułu. W tych łatach pośredniczył między Kościołem rzymskokatolickim a środowiskiem o innej wierze (prawosławnym i islamskim). Nazywano go „Monsignore, którego motto brzmi: Daj nam wzajemne zrozumienie". W czasie wojny, dzięki wyrobieniu sfingowanych świadectw chrztu, przyczynił się do uratowania ponad 200 000 Żydów przed nazistami.
W Rzymie tymczasem jakby o nim zapomniano. Wszyscy, a najbardziej on sam, byli zaskoczeni, gdy posłano go w 1944 roku jako nuncjusza papieskiego do Paryża. Znowu chodziło o trudne negocjacje. Współpraca Kościoła katolickiego z niemieckimi władzami oku pacyjnymi była zbyt daleko posunięta i należało podjąć kroki służące odzyskaniu wiarygodności. Roncalli podołał temu zadaniu z wielką zręcznością i rozbrajającym urokiem.
Mając 72 lata Roncalli został patriarchą Wenecji. Nareszcie mógł być znowu blisko ludzi. Zawsze można było zawitać do jego biskupiego pałacu. Kardynał jeździł publicznymi środkami transportu i szukał kontaktu z prostymi ludźmi. W 1958 roku po długich namysłach konklawe został - najwidoczniej jako kompromisowy kandydat i z powodu posuniętego wieku (77 lat) - obrany „przejściowym papieżem". Stał się nim w całkiem innym sensie, niż tego oczekiwano: zatroszczył się o to, żeby Kościół radykalnie się odnowił i dokonał przejścia w XX wiek.
Jan XXIII wiedział, czego chce: otwarcia Kościoła na świat, uproszczenia i nadania kontaktom księży z wiernymi bardziej ludzkich form. „Uprość to, co skomplikowane i nie komplikuj tego, co proste!" było jego dewizą. Pewnego dnia zaskoczył kardynałów propozycją zwołania soboru. Uparcie dążył do zrealizowania tego pomysłu. Chciał otworzyć szeroko okna i wpuścić „świeże powietrze" do Kościoła. Dzięki soborowi idea ekumenizmu otrzymała nowe impulsy, rozpoczął się dialog z innymi religiami świata i z ateistami, biskupi dostali większe prawa do samodzielnych wypowiedzi, zasadniczo zmieniła się pozycja świeckich w Kościele katolickim. Dzisiaj, gdy znowu biorą górę bardzo zachowawcze tendencje, wspominamy Jana XXIII z melancholią.
„Dobrego papieża", jak go wszyscy z biegiem czasu nazywali, zajmował przede wszystkim pokój na świecie. Podczas kryzysu kubańskiego potajemnie pośredniczył między Chruszczowem a Kennedym. Jego pokojowa encyklika Pacetn in tenis głosi: „Dlatego sprawiedliwość, rozum i poczucie ludzkiej godności domagają się usilnie zaprzestania współzawodnictwa w rozbudowie potencjału wojennego, równoczesnej redukcji uzbrojenia poszczególnych państw, zakazu używania broni atomowej i wreszcie dokonania przez wszystkich odpowiedniego rozbrojenia na podstawie układów, z zachowaniem skutecznych gwarancji wzajemnych".
Poniższa wypowiedź jest wyznaniem wiary dojrzałej DZIEWIĄTKI: „Cierpliwość i spokój, to dwie piękne cechy. Być zawsze zajętym, a nie być w pośpiechu, to cząstka nieba na ziemi. Prócz woli Boga nie ma dla mnie nic interesującego." I jeszcze:Angelo, nie traktuj siebie tak poważnie!".
I jak Go nie lubić


arturoos:Na przyszłość proszę jednak łączyć posty zamiast pisać posta pod postem. Z góry dzięki ;]
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#4 Post autor: Zielony smok » środa, 7 lutego 2007, 19:31

Wracam do wątku sławnych Dziewiątek, bo jest dziedzina w ktorej i klasyką sa i wytyczają nowe trendy.
Tą dziedziną jest ANIMACJA
Bo oto twórca niezapomniany, któremu zawdzięczamy cholerycznego Kaczora Donalda, Myszkę Miki, Psa Pluto i many many more…Ladies and Gentelmen
Wald Disney!!!!!

Pro nazistowski Donald Duck
http://www.youtube.com/watch?v=gXZhoq6ip6U
i inny Donald
http://www.youtube.com/watch?v=lmoadIiBv54

A oto następna legenda, która zaludniła i ubarwiła świat Muppetami, Fragglesami i postaciami ulicy Sezamowej …second number Nine…Mister Jim Henson!!!!!!…
Introdukcja
http://www.youtube.com/watch?v=Uh_aG5MzPVM
legendarny hit Mahnahmuhnah!
http://www.youtube.com/watch?v=ynjIoymWHvU
Efektowy pojedynek Buddy Richa z Animalem
I tegoż z Harry Bellafonte
http://www.youtube.com/watch?v=rg_8LujLc1E
http://www.youtube.com/watch?v=WBOohuZl ... ed&search=

Paul Simon z balladą Scarborouh Fair
http://www.youtube.com/watch?v=1WMjC7cjN2s

Zoot z saksofonem czyli ,,wybacz mi Charlie Parkerze, gdziekolwiek jesteś…"
http://www.youtube.com/watch?v=-c4GXK1gtrc

And lsst not least, z Wielkiej Trójki
Dumny posiadacza trzech Oskarów za najlepsze animacje, człowiek wytyczający nowe trendy i jakośći …..twórca Uciekających Kurczaków, a przede wszystkim ekscentrycznego wynalazcy Wallace`a i jego psa filozofa Gromita , który nie powiedział jeszcze ostatniego słowa…Lades and Gentleman…przywitajmy gorąco…mister Nick Park !!!!
http://www.youtube.com/watch?v=nH0fjTof ... ed&search=


http://www.youtube.com/watch?v=pnOoJfYPMJA


Wielkie Dziewiątkowe Trio czyli połączenie zacisznej dłubaniny i specyficznego Dziewiątkowego specyficznego humoru, przekute na sławę i pieniądze, wzbogacające świat o charyzmatyczne postacie, a i światy całe, tętniące życiem i absurdem…
Pomyślcie, o ile uboższy byłby nasz łez padół bez nich….
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

morning_coffee
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 28 grudnia 2006, 19:14

#5 Post autor: morning_coffee » poniedziałek, 19 lutego 2007, 15:49

Genialne to epitafium.
Masz do niego prawa autorskie? ;D Bo jeśli nie, to wygraweruję je sobie na nagrobku.

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#6 Post autor: Hydra » poniedziałek, 19 lutego 2007, 18:05

morning_coffee pisze:Genialne to epitafium.
Masz do niego prawa autorskie? ;D Bo jeśli nie, to wygraweruję je sobie na nagrobku.
Smoku, czyż to nie urocze? Napisałeś całe trzy ekrany 19-calowe z pozytywnym przesłaniem, a dostrzeżono tylko skromny, pełen rezygnacji wierszyk … Może daj sobie spokój z tematem, bo chyba nie ma oglądalności, a jeśli zostało Ci coś na podorędziu to prześlij mi na priva.
Optymizm się nie sprawdza …
Hydra <puszcza pawia>
… i tyle.
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#7 Post autor: Zielony smok » poniedziałek, 19 lutego 2007, 19:03

Examples: Abraham Lincoln, Joseph Campbell, Carl Jung, Ronald Reagan, Gerald Ford, Queen Elizabeth II, Princess Grace, Walter Cronkite, George Lucas, Walt Disney, John Kennedy, Jr., Sophia Loren, Geena Davis, Lisa Kudrow, Kevin Costner, Keanu Reeves, Woody Harrelson, Ron Howard, Matthew Broderick, Ringo Starr, Whoopi Goldberg, Janet Jackson, Nancy Kerrigan, Jim Hensen, Marc Chagall, Norman Rockwell, "Edith Bunker" (Archie Bunker), and "Marge Simpson" (The Simpsons).

Sens widzę, baby trochę tym postaciom się przyjrzeć. Bo Dziewiątka, to zbyt często zakompleksione stworzonko. I jak daje sobie jeździć ludziom w wersji ,,jak na łysej kobyle" Toteż przykłady konstruktywne się przydają. Wiec może czasem wrzucę jakiś konstruktywny przykładzik.Jedyna przeszkoda - moje lenistwo. :lol:

ps. bo znalazłem
Spośród prezydentów USA w ostatnich trzydziestu latach Amerykanie najlepiej oceniają Ronalda Reagana, a najgorzej George'a W.Busha - wynika z niedawnego sondażu, przypomnianego przez media z okazji przypadającego w poniedziałek Dnia Prezydenta.
64 procent Amerykanów określa Reagana jako "wybitnego lub ponadprzeciętnego" prezydenta, 26 procent jako "średniego", a tylko 10 procent jako "marnego lub niżej przeciętnej".
W odniesieniu do Busha - któremu pozostało jednak jeszcze prawie dwa lata rządów - oceny są niemal odwrotne. Aż 54 procent uważa go za prezydenta "marnego lub gorzej niż średniego", 27 procent za przeciętnego, a 19 procent za "wybitnego lub więcej niż przeciętnego".

Dodam cos z polskiej działki: Za Zygmunta Starego i Zygmunta Augusta staliśmy u szczytu potęgi. A obaj byli Dziewiątkami. ZS miał nadana przez mu współczesnych swojsko - brzmiąca ksywę ,,Dojutrek" a to z powodu odkładania spraw na dzień następny. Skąd my to znamy? :lol:
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#8 Post autor: Hydra » wtorek, 20 lutego 2007, 19:05

Zielony smok pisze:Examples: Abraham Lincoln, Joseph Campbell, Carl Jung, Ronald Reagan, Gerald Ford, Queen Elizabeth II, Princess Grace, Walter Cronkite, George Lucas, Walt Disney, John Kennedy, Jr., Sophia Loren, Geena Davis, Lisa Kudrow, Kevin Costner, Keanu Reeves, Woody Harrelson, Ron Howard, Matthew Broderick, Ringo Starr, Whoopi Goldberg, Janet Jackson, Nancy Kerrigan, Jim Hensen, Marc Chagall, Norman Rockwell, "Edith Bunker" (Archie Bunker), and "Marge Simpson" (The Simpsons).

Sens widzę, baby trochę tym postaciom się przyjrzeć. Bo Dziewiątka, to zbyt często zakompleksione stworzonko. I jak daje sobie jeździć ludziom w wersji ,,jak na łysej kobyle" Toteż przykłady konstruktywne się przydają. Wiec może czasem wrzucę jakiś konstruktywny przykładzik.
No nie wiem, nie każdy może być Reaganem :? .
To są ludzie ze świecznika, na który raczej nikt z nas się nie wdrapie. Jeśli masz coś bliższego prostym ziemianom, to zapraszamy :D
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#9 Post autor: Zielony smok » wtorek, 20 marca 2007, 08:36

To są ludzie ze świecznika, na który raczej nikt z nas się nie wdrapie. Jeśli masz coś bliższego prostym ziemianom, to zapraszamy :D
A proszę bardzo....

Obrazek

Skaut: Macie trzy dni żeby zarobić odznakę.
Peter: Trzy dni! To już jutro! Musimy się spieszyć.


Peter: (pisze list) Drogi McGuyverze. Do listu załączam gumkę recepturkę, spinacz do papieru i słomkę do picia. Proszę, uratuj mojego psa.

Peter: Prowadziłem dobre życie. I zawsze możecie być dumni ze swojego ojca i jego osiągnięć.
Meg: Jakich osiągnięć?
Peter: Idź do swojego pokoju.


Lois: Razem możemy zrobić wszystko: stawić czoła każdemu przeciwnikowi, przezwyciężyć wszystkie przeszkody.
Peter: Tak, wspiąć się na każdą górę, wypożyczyć kasetę wideo, wykręcić jakikolwiek numer telefonu! I nie tylko nasz numer, Lois, numery innych ludzi! Przyzwoite numery, przerażające numery, numery przy których inni załamywali ręce, ale nam się udało bo byliśmy drużyną!
Brian: O czym ty do diabła gadasz?!


W tych dialogach pobrzmiewa swojska Dziewiątkową nuta...... :lol:
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Jaszczur
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

#10 Post autor: Jaszczur » środa, 18 lipca 2007, 14:13

Zapomniałeś Smoku o dziewiątce ze skrzydłem ósemki, czyli o Clintonie Eastwoodonie. I granej przez niego ósemce ze skrzydłem dziewiątki (chociaż długo uważałem, że to wkur...na dziewiątka ze skrzydłem ósemki bo zachowania na filmach miał takie, które i ja miewam jak ktoś swą ewidentną złą wolą mnie wkurzy) a mianowicie o Brudnym Harrym. (W pracy mnie tak przezywają czasem, spontanicznie, sami z siebie, po prostu prześlicznie). Większość moich znajomych spod znaku 9 też lubi Brudnego Harrego. Niektórzy nawet bardzo. Sam oglądam czasem, jak mnie szarość przytłacza, i przyłapuję się na "programowaniu" siebie na wzór i podobieństwo.

Ponadto człowiek bez imienia z trylogi spagetti westernów jest chyba 9. Też jeden z moich ulubionych wzorców do naśladowania. Jak przychodzi do mnie szef, 8, bałwanek, i robi drakę Drakula jeden, to ja sobie myślę tak: co by zrobił człowiek bez imienia, potem wyciągam colta kaliber 111031324.31 i szef spie... w podskokach przytłoczony mym niewzruszonym spokojem i dziabnięty złośliwym stwierdzonkiem na swój temat spakowanym siedmiokrotnie zipem do wielkości 3/4 słowa - tak, żeby miał co rozpakowywać przez najbliższe godziny kiedy będzie lizał rany i bruzdy na psychice. Co prawda może się okazać, że człowiek bez imienia jest 8 z odchyłem 9, ale raczej jest 9 z odlotem 8.

Nie przypominam sobie innych dziewiątek do naśladowania, pozostałe moje wzorce ulubione w miarę wzrastania mego wkurzenia, to: Obcy, Matka Obcych, Całe-Stado-Obcych, Całe-Stado-Obcych-Skradające-Się-W-Przestrzeni-Między-Sufitem-A-Kasetonami, oraz Terminator (Wiem, że ten to akurat 3, ale jak jestem naprawdę mocno wku... to nie przebieram w środkach i robię wielki wybuch słonia, a potem napięcie rośnie i rośnie i rośnie... i wszystkie ujadające pod adresem bierności 9-tkowej typki w rodzaju 3 i 8 marzą tylko o tym, bym przestał być aktywny i poszedł znowu spać he he he. O nie, nie jestem gwałtowny, ani nie krzyczę, ani nie płaczę, ani nie rzucam na oślep przedmiotami. Uaktywnia mi się celownik, jak terminatorowi, i z zimnym mechanicznym uporem, przy wykorzystaniu jak najmniejszej ilości energii powoduję - głównie w duszach ofiar - straszliwe spustoszenia z dokładnością i prędkością automatu).
9 z odchyłkami w stronę 8 :D
Niech żyją najlepsi na świecie uczeni!
Niech żyje Żarówkow wynalazca żarówki!!!
Niech żyje Młotkow wynalazca młota!!!
Niech żyje Wołow wynalazca ... hm... :)

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#11 Post autor: Zielony smok » piątek, 20 lipca 2007, 17:37

Nie zapomniałem, wątek Clinta Eastwooda jako Dziewiątki pojawił się przy okazji filmu ,,Bez przebaczenia", który był pod tym kątem analizowany na tym forum.
Co do ,,Man without Name " ....Sergio Leone z Eastwoodem nakręcił ,,Trylogię Dolara"......Dziewięcioilogii nie zdążył, bo umarł nakręciwszy zaledwie sześć filmów.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Jaszczur
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

#12 Post autor: Jaszczur » poniedziałek, 23 lipca 2007, 07:33

Oops! Sorry ja Ciebie bardzo, Smoku. Musiałem przeoczyć. :) Znaczy przesmoczyć.
9 z odchyłkami w stronę 8 :D
Niech żyją najlepsi na świecie uczeni!
Niech żyje Żarówkow wynalazca żarówki!!!
Niech żyje Młotkow wynalazca młota!!!
Niech żyje Wołow wynalazca ... hm... :)

ODPOWIEDZ