Inicjatywa

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kinia
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 22:31
Lokalizacja: kraków

#16 Post autor: kinia » czwartek, 2 lipca 2009, 11:14

kama.zielona pisze:Wczoraj się ostatecznie przekonałam, że moja matka jest 9 :D Zapytałam ją o jej największe życiowa marzenie, odpowiedziała, że chciałaby mieć tyle kasy, żeby siedzieć reszte życia przy oknie, oglądać przechodzących ludzi i oczywiście mieć poduszki pod łokcie żeby ją nie bolały. To się nazywa inicjatywa...
fajne... ale trochę męczące i nudne jednak :D


9w1, ISFj

Awatar użytkownika
Sakuya
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:28
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: :D

Re: Inicjatywa

#17 Post autor: Sakuya » niedziela, 18 kwietnia 2010, 01:25

Póki mi nie zależy to nawet o tą inicjatywę nie trudno, ale jak zacznie zależeć to masakra.. też tak macie 9tki?? Wtedy drętwieję i patrzę co się dzieje :O A to wiem już, że uczucia blokuję i dlatego tak się dzieje ze mną :D Odkryłam na to dobrą radę --> WKURZYĆ SIĘ! Serio pomaga :mrgreen:
jestem 9tka troszkę w 8 :D

Awatar użytkownika
Naavle
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 00:25

Re: Inicjatywa

#18 Post autor: Naavle » wtorek, 27 kwietnia 2010, 23:00

Kiedyś nie umiałem. Teraz mam znacznie mniejsze problemy z inicjatywą. Nie mam z tym większych problemów, może czasem :roll: . Tego można się nauczyć, to długie, żmudne, ale powoli można się coraz częściej przełamywać aż to wejdzie w nawyk. Właściwie robię to tak, że taką inicjatywę stawiam sobie za wyzwanie, któremu muszę stawić czoła i wtedy jest o niebo łatwiej :>
9w1
ENFp

Awatar użytkownika
valerie
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 19:28
Enneatyp: Dawca

Re: Inicjatywa

#19 Post autor: valerie » piątek, 21 maja 2010, 17:06

Moja Dziewiątka przejęła inicjatywę dopiero jak się upiła... Wcześniej to ja ciągle przejmowałam, ale w końcu powiedziałam dość i udawałam, że nie wiem o co mu chodzi. Był na mnie trochę zły, choć tego nie okazywał. No ale w końcu przejął tę inicjatywę i jest ok.
2 sx/so
EIE
"W świecie szaleńców ludzie chorzy są zdrowymi." - Philip K. Dick

dziewiatek
Posty: 158
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 12:41

Re: Inicjatywa

#20 Post autor: dziewiatek » wtorek, 25 maja 2010, 12:13

Bo dziewiątki mają taki dźwignię jak maska silnika w samochodzie.
Jak nie pociągniesz, to się nie otworzy.
Alkohol, wspólny papieros czy inne coś smaruje mechanizm i dodatkowo rysuje strzałkę wskazującą na umiejscowienie ów dźwigni.
Nadal jednak trzeba ją uruchomić.

To dlatego dziewiątkom ciężko z inicjatywą.

Plus
Chronią swojego bezpieczeństwa, by przypadkiem maska nie otworzyła się samoczynnie w nieodpowiednim momencie podczas jazdy.
Nie spowodowała tym samym wypadku i nie zabiła.

Minus
Przy niesprawnym układzie chłodzenia (a czasem po prostu niewydolnym, nie przystosowanym do warunków) silnik przegrzewa się i spod maski lecą kłęby dymu.
Spoiler:

Awatar użytkownika
Sakuya
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:28
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: :D

Re: Inicjatywa

#21 Post autor: Sakuya » poniedziałek, 15 listopada 2010, 11:47

dziewiatek pisze:Bo dziewiątki mają taki dźwignię jak maska silnika w samochodzie.
Jak nie pociągniesz, to się nie otworzy.
Alkohol, wspólny papieros czy inne coś smaruje mechanizm i dodatkowo rysuje strzałkę wskazującą na umiejscowienie ów dźwigni.
Nadal jednak trzeba ją uruchomić.

To dlatego dziewiątkom ciężko z inicjatywą.

Plus
Chronią swojego bezpieczeństwa, by przypadkiem maska nie otworzyła się samoczynnie w nieodpowiednim momencie podczas jazdy.
Nie spowodowała tym samym wypadku i nie zabiła.

Minus
Przy niesprawnym układzie chłodzenia (a czasem po prostu niewydolnym, nie przystosowanym do warunków) silnik przegrzewa się i spod maski lecą kłęby dymu.
Fajny opis :D
jestem 9tka troszkę w 8 :D

ODPOWIEDZ